Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

1576139995905.png

Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, Paris Saint-Germain'e 5-0 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu

Fatih Terim: "Bizim için acı bir veda oldu. Böyle olmasaydı iyi olurdu. Umarım ki acı vedalardan iyi ve güzel hikayeler çıkarırız. Bizden iyiler, bunu kabul edelim, bunu bir şekilde söylüyoruz. Sikletimiz farklı bu sene, bunu kabul edelim."

Terim: "Hayatımızın en kötü performansını sergiliyoruz, bunu da açıkça söylüyoruz. Galatasaraylılar halimden, tavrımdan, söylemlerimden anlamışlardır."

Terim: "Önemli isimler aldınız dediğinizde umarım cisim de aynı olur demiştim. Dönelim, önemli maçlarımız var. O dönemi taraftarımızın yardımıyla bir geçelim hayırlısıyla.

Terim: "Allah nasip ederse Ocak'ta değişim kaçınılmaz. Bir takım şeyleri değiştirmezsek Galatasaray için sıkıntı olur zaten. Bugün de yarın da."

Fatih Terim: "Bizim için acı bir veda oldu. Böyle olmasaydı iyi olurdu. Umarım ki acı vedalardan iyi ve güzel hikayeler çıkarırız. Bizden iyiler, bunu kabul edelim, bunu bir şekilde söylüyoruz. Sikletimiz farklı bu sene, bunu kabul edelim."

Terim: "Hayatımızın en kötü performansını sergiliyoruz, bunu da açıkça söylüyoruz. Galatasaraylılar halimden, tavrımdan, söylemlerimden anlamışlardır."

Terim: "Önemli isimler aldınız dediğinizde umarım cisim de aynı olur demiştim. Dönelim, önemli maçlarımız var. O dönemi taraftarımızın yardımıyla bir geçelim hayırlısıyla. Birtakım şeyleri değiştirmezsek sıkıntı olur Galatasaray için. Bugün de yarın da."

yaw daha maçtan önce zor olanı yapıyorum, oyunculara laf atmıyorum gibi şeyler söylemedin mi sn. hocam şimdi yine oyuncuların ismine cismine ocak ayına getirmişsin lafı

Bu saatten sonra geriye bakıp ağlamanın bir anlamı yok transfer döneminde mantıklı hamleler yapılmalı. 2 bek + nzonzi + belhanda + seri (form tutma imkani yoksa) gitmeli. Andone'nin sakatlığı sürecekse o da gidip oyuncuların yerlerine stoper, forvet orta saha sol bek linnes ve onyekuru getirilmeli. Bu oyuncuların yoğunluğu genç olmalı. Genç olmuyorsa bile lemina gibi orta yaş mücadele edebilecek ve futbola aç oyunculardan oluşmalı. Üzülüyorum bu takımın haline. 5 yemek koymaz ama ruhsuzluk koyuyor maalesef.

Üst Alt