Fatih Terim: "Ana temamız 20-25 yaş arası transferler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Morutan listenizde mi?

Fatih Terim: "Kim? Haaaa duyamadım. İsim isim konuşursak sonu gelmez bunun. Galatasaray’ın 1 Eylül’e kadar neler yapacağını göreceksiniz."

Fatih Terim: "Ghezzal'ı reddetmedim, aksine çok istedim. Ben ve başkan da."

Fatih Terim: Galatasaray'ın 1 Eylül'e kadar nasıl bir transfer anlayışı ile devam edeceğini hepiniz göreceksiniz.

Morutan listenizde mi?

Fatih Terim: "Kim? Haaaa duyamadım. İsim isim konuşursak sonu gelmez bunun. Galatasaray’ın 1 Eylül’e kadar neler yapacağını göreceksiniz."

Fatih Terim: "Ghezzal'ı reddetmedim, aksine çok istedim. Ben ve başkan da."
Kimm haa derken şu topcuyu kastetmis olabilir mi?

Fatih Terim: "Elbette başarılı olmak için uğraşıyoruz. Başarılar var, olmalı zaten. Dönüp baktığımda eğer ben burada bir mantalite, sistem ve benim aklımdakileri sahaya yansıtabilen bir takım ve bir jenerasyon bırakırsam, en büyük idealimi gerçekleştirmiş olurum."

Fatih Terim: "Bunu başarırsam en büyük başarımı gerçekleştirmiş olurum. Giderken böyle bir takım bırakmayı, daha önce 2000'de başarmıştım. Bunun için de taraftarımıza ihtiyacımız var."

Hoca, duyumcular gibi isim söylüyor. Büyük yanlış.
Bu kulüpten bilgi sızdıran kim varsa hepsi karaktersiz, ilgi için kendisini satan, 5 kuruş etmez insanlardır.
Kim dendiyse hep çıktı, acilen bu işin düzeltilmesi lazım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt