Fatih Terim: "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek"

EMkd94mXkAExzl8

Biz bir günde mi para sevdalısı olduk, bir günde mi paraya taptık? Galatasaray sevdasından kimler, hangi yöneticiler bizi uzaklaştırdı? Fatih Terim'e laf sokar hale nasıl geldik?

TOPUNUZ GELIN LAN!

bir paylaşımla her şey bitti bazıları dolunay görmüş kurt adam gibi olmuşlar :d . bari iki tane daha tweet at da meşaleleri yakalım

cidden bu tweetten sonra takımın uçuşa geçeceğini sanan saf arkadaşlar var.
sen ,ben daha doğrusu fantastik hayaller peşinde rüyalanan taraftar profili taşımayan üyeler şu an istenmeyenlerin başında geliyor .
adamın önünde henüz iki maçı var 2. yarı zorlu geçecek diye gündem değiştiriyor.
adam ümit kesmiş yani.
bir 2. yarıya kırık kayığı yanaştırsam diye düşünüyor.
aman kurcalamayalım yataşşşş !!!!

sen ,ben daha doğrusu fantastik hayaller peşinde rüyalanan taraftar profili taşımayan üyeler şu an istenmeyenlerin başında geliyor .
adamın önünde henüz iki maçı var 2. yarı zorlu geçecek diye gündem değiştiriyor.
adam ümit kesmiş yani.
adam kurcalamayalım yataşşşş !!!!

sen G.Saray taraftarı mısın?

adam ümit kesmiş yani.
aman kurcalamayalım yataşşşş !!!!
3407595_of86e.jpg

Şampiyonlar liginde dürümü tersten yedirdiler,tuzla faciasından kılpayı kurtulduk ama ikinci yarı zorlu geçecek demek bak sen ya bizde güle oynaya şampiyon oluruz diyorduk zaten

Üst Alt