Fatih Terim: "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek"

Şahsen puan farkını 10 değil, 6 olarak görüyorum. Sivas bu işi sonuna dek götüremez. Özellikle şu aşamada taraftarlar olarak hocanın motive edici beyanlarına bizim de ihtiyacımız var, çünkü çoğunluk bu sene için şampiyonluktan ümidi kesmiş durumda. Ara transfer döneminde yapılacak hamlelerle yeni bir tarih yazacağız Allah'ın izniyle.

8_zorlu_center_avm_01.jpg

Şahsen puan farkını 10 değil, 6 olarak görüyorum. Sivas bu işi sonuna dek götüremez. Özellikle şu aşamada taraftarlar olarak hocanın motive edici beyanlarına bizim de ihtiyacımız var, çünkü çoğunluk bu sene için şampiyonluktan ümidi kesmiş durumda. Ara transfer döneminde yapılacak hamlelerle yeni bir tarih yazacağız Allah'ın izniyle.
Bizim hocanin motive edici beyanlarina ihtiyacımız yok hocanin takima top oynatmasina ihtiyacımız var gibi

Bos bos konusmayin futbolda kenetlenmek ne demek gecen sene gorduk topcuda bu haberleri okuyor takip ediyor gecen sene odul toreninden sonra olanlari gorduk bizim topculardaki tek sorun hirs bence onuda hoc boyle vermeye kalkiyor antalyayi yenersek allah kerim fatih terim

Ya bir de Terimi eleştireni Terim düşmanı ilan etmek nedir yav. Herkes Galatasaray başarılı olsun ister; kendi kendinize düşman yaratmaktan vazgeçin.

terimle koçun karşılıklı bu atışmadan memnun olduklarını ve ikisi de sportif olarak sıkıntı yaşadıkça bunu körüklemeye devam edecekler desem az galatasaraylı olurmuyum

Hersey transfere bagli, mevcut kadro ile bizim hoca yetersiz kaldi icin, cözüm üretemiyor. Bes alti iyi transfer ile tekrar süratli futbola gecersek birseyleri zorlariz ama arda gibi gereksiz ve sacma adamlar gelirse belki ligi besinci olarak bitiririz. Ha bu arada iyi oyuncular dahi gelse güzel futbol beklemiyorum

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tweet gayet anlamlı olmuş hoşuma gitti hoca tamam da takımın top oynamıyor top!! Hangi takımla neye göre meydan okuyorsun? Ben de o Galatasaray düşmanlarını tekrardan ezip geçmeni çok isterim, her şeye rağmen şu takımı tekrardan şampiyon yapmanı... Lakin nasıl olacak? Hangi topçu ile? Hangi futbol ile? Hangi hoca ile!! Her şeyden önce kendin hocalığa geri dönmen lazım. Kulübün başkanı mı olmak istiyorsun yoksa teknik direktörü olarak devam etmek mi? Önce bunun kararını vermen gerekiyor. Ben başkan olmak istiyorum diyorsan hocalıktan istifa edip başkanlığa adaylığını koymalısın. Yok ben hocayım diyorsan o vakit takımı sahayı tekrardan hatırlayıp geri dönmen gerekiyor.

Üst Alt