Fatih Terim: "Anlatılabilecek gibi değil yaptığımız hatalar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Anlatılabilecek gibi değil yaptığımız hatalar"

son haftalarda ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum, kimse de bilmiyordur. bildiğimiz tek bir şey var. tüyü dikti. hem de göz göre dikti. altın tepside sunulan şampiyonluğu geri çevirdi, hakemler kadar hoca da engel oldu şampiyonluğa, takıma.

erol'a, sergen'e şampiyonluk kaptırdı. ligde puan bırakmadığı yerli hoca kalmadı nerdeyse.

10 kişi kalsa bile kazanmak için açık oynayan takımı izlemek güzeldi. galibiyeti almak balı kaymağı olurdu lakin yapamadık. tehlikeli sularda yüzmekten kasıt her maçı kazanmaysa kazanalım. bu oyunla namümkün gibi gözükse de arkamıza alacağımız bir rüzgar bizi şampiyonluğa ulastırır. ben inanıyorum. bu takım yapacaktır.

Oyuncular oyuncular, Sen önce dogru kadroyu kur dogru sistem, 11 ile cik. herkes haftalardir kerem oynamali diyor bi sen göremedin. Dünyada kanatsiz oynayan takim mi kalmis?

Bahane reyis konuştu. Hala sezon sonu bu takımın iyiliği için bırakacağım dememiş. Düşündüren kısmı bu olmalı.
Artık iş yeni yönetime bakıyor. Güzellikle olmuyorsa madem. Çok üzgünüm hem oynattığı futbol hem de açıklamaları facia.

Üst Alt