Fatih Terim, Arda Turan'ı Kamptan Gönderdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Arda Turan'ı Kamptan Gönderdi!

Şan şöhreti kaldıramadı.İktidara yaklaştıkça karakteri de onlarınkine benzedi.
Nerede Galatasaray'daki 66 numaralı oyuncu nerede şimdiki Arda

Son düzenleme:
Şiddetin her türlüsune karşıyım yapılan çok yanlış. Bilal meşe bir kukla olarak yazmıştır o yaziyi. Ama Demirören serefsizine hak ettiği değeri vermis, Beşiktaş'a çalışan terimi elimizden kaçıran Galatasarayi geriye götüren bir adam Demirören. Arda da Galatasarayda kredisi yok hem iyi dönemde kaçtı gittiği için hem de tüm kankalari fenerli olduğundan taraftar sempatisi kalmamisti. Galatasaray fotosu atarak destek almayı amaçladı.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ardanın basın toplantısına katılacak basın mensupları da bir daha gazeteciyiz basın masın falan demesin

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Milli takım için en hayırlısı oldu.

Yana pas atacak herif 3 saat bekliyor tam bir el freni. Hem futbolu hem de karakteri dipte zaten güzel oldu.

Enes Ünal'da güzel kariyer yapacak muhtemelen ama Arda kadar nefret edeni olmayacak çünkü arda gibi antipatik ve sürekli konuşan, dünyayı ben yarattım triplerinde bir insan değil(şimdilik, umarım değişmez)

Haklı haksızdan bağımsız konuşuyorum çok gıcık bir tip inşallah Galatasaray'dan uzak olur ve bize tekrar gelmez.

Üst Alt