Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi

Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi

Baros'tan memnunuz o da bizden memnun. Oynayan bir Baros'a her zaman ihtiyacimiz var.

:tiphat:

ne keita si ya

dogru düzgün gen topcu mu yok dünyada

denenmis para icin gitmis adamlar toplaniyor

IMPERATOR....he'de ve Keita gelsin!

neyine bakacan...biz Keitamizi istiyoruz!

Ne keitası harbiden.solda oynayacak adam yok tutturmuşlar keita.çokta muteber bir adam ya.lazım değil gerek yok.

Keita'ya doyamadık hiç birimiz! Niye gönderildiğini hiç bir zaman anlayamadım.Taraftarları böyle heyecanlandıran bir futbolcuyu disiplinsiz diye göndermek??? Hele hele bütün bir sezon çeşitli gerekçelerle yatan oyuncular takımdaki yerlerini korurken, deplasmanda yeterince çaba sarfetmiyor,antrenmana gecikmeli geliyor diye bu heyecan verici oyuncuyu göndermek ! Yönetim ve teknik heyetin işi bu adamları yönetmek değil mi?

Bilemiyorum, A.Sezgin'in oyuncağı olmuştu bence geçen yıl Galatasaray.Aklıma başka hiç bir açıklama gelmiyor.

Bir de Galatasaraylı yerli oyuncuların ciddi bir mental devrimden geçmeleri gerek bence. Takımdaki diğer arkadaşlarının aldığı ücret, taraftarın kime ne kadar ilgi göstereceği, yönetimin kime ne kadar ayrıcalık tanıyacağı, Türk pasaportlu oyuncuların değer görmemesi gibi konular futbolcuları hiç ilgilendirmez.Rahatsız oluyorlarsa Arda gibi çekip giderler.

Polat döneminde özellikle futbolcu merkezinde şekillenen bir takım oldu Galatasaray.Futbolcular işçidir.Dar ufuklarıyla ciddi kararları alabilecek yeterliliğe sahip değillerdir.Yöneticilik bambaşka bir bakış açısı gerektirir.Bu yönetimin ve Fatih Terim'in özellikle yerli futbolculara bir sınır çizmesi gerekiyor.Herkes haddini bilmeli ve işine bakmalı.Taraftarın havaalanında kimi karşılacağı, sadece taraftarı ilgilendirir.

keitanın tek başına aldığı maçları unutmuşuz.

sağ kanada ilaç gibi gelir.

eboue gelecek büyük ihtimal arshavin olmayacak forvet alınmayacak

benim anladığım FTnin açıklamalarından

Keita'nın sahada karşısında olsanız böyle konuşmazdınız.Keita Reiz :))

Ayhan'ın sezon sonu sözleşmesi bitmiyor mu zaten bu sene tahminimce son sezonu neden kaptan yapılacak ki ?

Kaptan Sabri olmalı şu durumda hem taraftar tarafından seviliyor hemde daha uzun yıllar Galatasaray'da gözüküyor.

Üst Alt