Fatih Terim, Belhanda'ya Çok Sinirlendi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Belhanda'ya Çok Sinirlendi!

Dünya tarihinin en iyi 10 frikikçisinden biri varken ülke tarihinin en büyük maçında Hakan da Hagi'den alıp frikik kullanıyordu. Bazen disiplinsizlikten ziyade çok istemekten de olur böyle hadiseler. Bir de bugün elimizde Hagi, Hooijdonk filan da yok yani, Akbaba'yla Belhanda arasında Hagi-Hakan gibi absürd bir durum da yok. Bu tarz saçmalığın son yaşandığı hadiseler Diagne-Sinan, Selçuk-Belhanda, alayı şampiyonluk sezonlarının enstantaneleriydi.
Hagi’nin o sinirle kırmızı kart gördüğünü unutmayalım.. hiçbir oyuncu bu cesareti bulmamalı.. hele ki Fatih Terim’in takımında...

Dünya tarihinin en iyi 10 frikikçisinden biri varken ülke tarihinin en büyük maçında Hakan da Hagi'den alıp frikik kullanıyordu. Bazen disiplinsizlikten ziyade çok istemekten de olur böyle hadiseler. Bir de bugün elimizde Hagi, Hooijdonk filan da yok yani, Akbaba'yla Belhanda arasında Hagi-Hakan gibi absürd bir durum da yok. Bu tarz saçmalığın son yaşandığı hadiseler Diagne-Sinan, Selçuk-Belhanda, alayı şampiyonluk sezonlarının enstantaneleriydi.

images (86).jpeg

EXTOBPIXgAsOKGg.jpg

@Can Radamel Falcao bu günün intikamı alındı !!!!!

Penaltı ve serbest vuruşları kimin kullanacağını hoca daha önceden belirlemeli.Saha içinde herkes uymalı.Maça çıkmadan önce hoca herkese duran topları kullanacak arkadaşlar belli uymayanları karım yaparım diye uyarmalı.

Bizim hagiden sonra net bi duran topçumuz oldumu

Felipe tutunamadı
Revivo tutunamadı
Sneijder iyi vuruyodu ama plaseden ziyade şut olarak vuruyodu bildiğimiz frikikçilerden değildi ts deplasman ve arsenal cl dışında pek frikik golü yoktu hatırladığım
Drogbada iyi değildi kayseri deplasmanında vardı tek frikik golü
Elano tutunamadı
Misimovic tutunamadı
Lincoln pek atmadı
Selçuk çok iyiydi 1-2 sene sadece
Belhandanında golü yok nerdeyse
Akbaba alanyada atıyodu bizde bırak frikik golünü forma bile giyemedi

Penaltıları genelde atıyoruz santrafor falan filanda frikikler,serbest vuruşlar ve kornerleri boşa harcıyoruz şu dönemde taç furyası bile varken

Belhanda'nın takım arkadaşına yaptığı çok saygısızcaydı. Topa ergen gibi vurarak almak nedir? Akbaba iyi sakin kaldı. Ben olsam herhalde orda ona kullandirmazdım. En kötü o geri geri adım atarken gelir vururdum. Elin yabancısına bak gelmiş posta koyuyor, üstünede milyonlar alıyor.

Üst Alt