Fatih Terim, Belhanda'ya Çok Sinirlendi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Belhanda'ya Çok Sinirlendi!

Belhanda'nın takım arkadaşına yaptığı çok saygısızcaydı. Topa ergen gibi vurarak almak nedir? Akbaba iyi sakin kaldı. Ben olsam herhalde orda ona kullandirmazdım. En kötü o geri geri adım atarken gelir vururdum. Elin yabancısına bak gelmiş posta koyuyor, üstünede milyonlar alıyor.

Elin yabancısı dediğin takımın kaptanıydı maçta

2 şampiyonluğumuza direk katkısı olmuş
Kırık çeneyle maça çıkacak kadar özverisi olan
sevdiğimiz bir topçumuz renktaş
Bence biz Belhanda'ya rağmen 2 sene şampiyon olduk. Kaptırdığı topların haddi hesabı yok. Takım arkadaşlarına birden fazla zor duruma sokup attırmışlığı var. Derbilerde yaptığı saçma sapan hareketlet, kartlar. Taraftara yaptıkları. En son ki Darıca maçında bile bilmem kaç defa rakibe attı topu, boş topçu.

Ayreten, Akbaba belki şuan eski formunda olmayabilir, ama adam takımı için bacağını sahada bıraktı, elinden geleni yapıyor. Talihsiz ağır sakatlıklar yaşadı. Zamanla iyi olacaktır.

Sen belli ki Belhanda'yı beğeniyorsun, saygı duymak lazım. Ben de hiç beğenmiyorum o yüzden bu konuda anlaşamiyacagiz :)

Ama yinede yaptığı hareket hoş değildi. O hareketi Akbaba değilde, başka bir futbolcuya yapmiş olsaydı bile hoş değildi. Arkadaşının elinden topa vurarak almak filan.

Bence biz Belhanda'ya rağmen 2 sene şampiyon olduk. Kaptırdığı topların haddi hesabı yok. Takım arkadaşlarına birden fazla zor duruma sokup attırmışlığı var. Derbilerde yaptığı saçma sapan hareketlet, kartlar. Taraftara yaptıkları. En son ki Darıca maçında bile bilmem kaç defa rakibe attı topu, boş topçu.

Ayreten, Akbaba belki şuan eski formunda olmayabilir, ama adam takımı için bacağını sahada bıraktı, elinden geleni yapıyor. Talihsiz ağır sakatlıklar yaşadı. Zamanla iyi olacaktır.

Sen belli ki Belhanda'yı beğeniyorsun, saygı duymak lazım. Ben de hiç beğenmiyorum o yüzden bu konuda anlaşamiyacagiz :)

Ama yinede yaptığı hareket hoş değildi. O hareketi Akbaba değilde, başka bir futbolcuya yapmiş olsaydı bile hoş değildi. Arkadaşının elinden topa vurarak almak filan.

Üstat haklısın pek anlaşamayacağız sen belhandayı ben emreyi sevmiyorum :D
Şampiyon olalım da bu sezon sonu o ele vurma hareketi de unutulur o zaman.

Belhanda , Emre Akbaba‘dan daha önemli.

Birakin artik su isi.
Evet Belhanda cok hata yapiyor, ciddiyetsiz oynuyor, hemen küsüyor.
Zaten biraz daha istekli ve güclü oynasa daha cok kakti verir.

Bu adam 84 Mac‘da 14 Gol ve 20 Assist yapti.

Evet pahali ve maliyetli bir oyuncu ama yinede bizim oyuncumuz ve bu sene yine faydalancaz!

Belhandanın kaçırdığı maç sayısı emrenin oynadığı maç sayısı kadar adam hiçbir maçtan kaçmamış,nerdeyse hiç sakatlanmamış,çenesi kırılmış onda bile çıkmış oynamış

Emre ne bok oynamışta bizde önemli oyuncu olmuş belhandayı eleştirsemde adam 2 şampiyonluktada pay sahibiydi

Belhandayıda yeriz ama emre akbabaya karşı değil

çok sinirlendiğini sanmıyorum hoca oyuncularımızın her zıçışında zaten kenarda tazmanya canavarına dönüşüyor
her dönüşümde kamera hocayı gösterse takımda çok sinirlenmediği adam kalmaz

Sürekli sinirleniyor ama icraat yok. Sezon sonu sözleşmesini zamlı bir şekilde uzattırırsa şaşırmam.

Terim'in de sağı solu ayrı oynamaya başladı artık.

Dünya tarihinin en iyi 10 frikikçisinden biri varken ülke tarihinin en büyük maçında Hakan da Hagi'den alıp frikik kullanıyordu. Bazen disiplinsizlikten ziyade çok istemekten de olur böyle hadiseler. Bir de bugün elimizde Hagi, Hooijdonk filan da yok yani, Akbaba'yla Belhanda arasında Hagi-Hakan gibi absürd bir durum da yok. Bu tarz saçmalığın son yaşandığı hadiseler Diagne-Sinan, Selçuk-Belhanda, alayı şampiyonluk sezonlarının enstantaneleriydi.
Orada da tepki vardı hem de bayağı
Dudağında uçuk çıkmıştı Hakan'ın Hagi'den duyduğu küfürlerden dolayı.

Üst Alt