Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

---------

Hocam sadece şunu sormak isterdim sana;

Göreviniz ve amacınız Galatasaray taraftarını mutlu edecek icraatlar mı yapmak ?

Yoksa Şikeci 2 klübün camiasını mı mutlu etmek ?

Eğer 2.cisi ise hocam sizi Fenerbahçeniz ve Beşiktaşınız ile başbaşa bırakıyor ben kendi köşeme çekiliyorum...

Bir daha Galatasaray ve Futbol isimlerini anmamak üzere... Taki benim arzuladığım kişiler benim arzuladığım açıklamalar gelene dek...

Yok 1.cisi ise, o zaman bu açıklamayı geri alınız ,

Saygılarımla...

Cevap: Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Forza Beşiktaş Forum - Başlığı görüntüle - Fatih Terim = Beşiktaş Arena'da oynasın

fatih terim bunları okusun

adamlar neler yazmış biz şuraya bi 8 jk bile yazamıyoruz

eziktaş

şu bjk kadar nefret ettiğim bir camia yoktur.. fb bile 2. planda kalıyor renksiz itlerin yanında

şerefsizlere çok pis sövdüm.fenerliler bile bu kadar yazmıyor.Allahın tinercileri adi şerefsizler.bunlar mı gelcek lan stadımıza.

Fatih Terim'i bu demecinden dolayı eleştirebilirsiniz ama hakaret boyutuna ulaşacak şeyler söylemeniz + JB geçmeye çalışmanız olmamış. ' Boş konuşma ' ne la ?

İmparator ironi yapmıştır .Hemen saldırmayın o bir strateji ustasıdır ayarı verir gelecekleride varsa gelemezler ...Ben hocama güveniyorum ve hocaya atar yapan arkadaşlarada el insaf diyorum ,el insaf ...

şerefsizlere çok pis sövdüm.fenerliler bile bu kadar yazmıyor.Allahın tinercileri adi şerefsizler.bunlar mı gelcek lan stadımıza.

insan değil bunlar yeter terbiyesizler adam değiller haysiyet olsa onur olsa stadımızı açtığımıza saygı duyarlar bu laflardan sonra stad açılırsa seneye maçları izlemicem ligtv almıcam

Gitsinler sahil yolundaki halı sahalardan birisinde oynasınlar.

bize niye böyle masasını yumruğuna vurucak beşiktaş kumda oynasın dicek yönetici t.direktör gelmiyo anlamam bizim stadımız oynuyamaz denemiyo resmen fatih terim polyanna gibi konuşmuş

Baskan su aciklamalarindan dolayi Terimle ters dusup gorevine son verse,kac kisiden tepki gelir merak ediyorum.Terim bu isin taraftar icin ne kadar onemli oldugunu idrak edememis.Eger sosyal medyayi takip ediyorsa yaptigi yanlisin ne kadar buyuk oldugunun farkindadir ve umarim bir daha bu konuda fikir beyan etmez.Taraftarla arana bir kere kara kedi girdimi hayat boyunca ilk firsatta karsina cikar bunu bilmesi lazim.

-----

Benim Teknik direktörüm bunları söyleyecek,

Bu xxxxxxxx.x.x.x.x.x.x ler (edit:malum taraftar kitlesinden bahsediyorum)bunları düşünüp yazacak bende burada bekleyeceğim acaba bundan sonra ne yumurtlayacaklar bizimkiler diye...

Sağolun sn. hocalarım sn. yöneticilerim...

bizleri diğer klüp camiaları içinde bu duruma düşürdüğünüz için...

Çok teşekkürler...

siz hala dostluk mesajlarına devam edin. yarın artık trübünlerde çarşı ve gfb destekler sizleri...

çünki sizlerin biz Galatasaray taraftarının düşüncesi ile falan işiniz yok...

transferleri yapıncada BJK TV de falan çıkar bunları aldık BJK taraftarını mutlu etmek için dersiniz...

Bu arada forza yı okuyup sinirinizi bozmaya gerek yok 22 ,23 yaş ortalaması çalınan şampiyonluklar şerefli 2.likler masallarıyla büyümüş bir neslin çocukları ...Yazık la kimin çocuklarıysa ...

-----

Benim Teknik direktörüm bunları söyleyecek,

Bu xxxxxxxx.x.x.x.x.x.x ler bunları düşünüp yazacak bende burada bekleyeceğim acaba bundan sonra ne yumurtlayacaklar bizimkiler diye...

Sağolun sn. hocalarım sn. yöneticilerim...

bizleri diğer klüp camiaları içinde bu duruma düşürdüğünüz için...

Çok teşekkürler...

siz hala dostluk mesajlarına devam edin. yarın artık trübünlerde çarşı ve gfb destekler sizleri...

çünki sizlerin biz Galatasaray taraftarının düşüncesi ile falan işiniz yok...

transferleri yapıncada BJK TV de falan çıkar bunları aldık BJK taraftarını mutlu etmek için dersiniz...

yada bjk storelarında satarsınız bizim formaları bu kadar destek veriyoruz storedan tonla forma t shirt alıyoruz sadece Galatasaraylı duruşu istiyoruz bizim alıştığımız stadı neden başka bi takıma hemde en nefret ettiğimiz kulübe verelim başarı güzel şey ama yetmez ilk önce taraftara kulak vermek lazım zor değil sadece istediğimiz kandırılmamak hiç bi konuda

Beşiktaş bak git, oğlum bak git Olimpiyat'a, kapı kapı dolaşma git.

Bugün medyada yer alan haberlerde Teknik Direktörümüz Fatih Terim'in stadımızın bir başka takımla ortak kullanılması ile ilgili verdiği demeçlere ultrAslan olarak hiç bir şekilde katılmamız söz konusu değildir ve bu konuda hocamızın fikirleri ile tamamen zıt bir düşüncedeyiz, bir kez daha hatırlatmak gerekirse stadımızın bir başka takımla ortak kullanılması konusundaki görüşümüz 21 Mayıs 2012 tarihinde aşağıda yaptığımız açıklama ile sabit, açık ve net'tir...

Son aylarda yaşanan gelişmeler ve medyada çıkan haberler doğrultusunda, İnönü stadının yıkılması halinde stadımızın Beşiktaş ile ortak kullanımı gündeme gelmektedir veya ısrarla getirilmektedir.

Yıllarca hangi emek ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz ortada olan stadımızı, hangi şartta olursa olsun hiçbir kulüple paylaşılmasına müsaade etmeyeceğimizin bilinmesini isteriz.

Unutulmasın ki bizler Olimpiyat Stadının cefasını çekerken, o yıllarda kulübümüzle İnönü Stadını paylaşmamak adına yokuş yapanların bugün olumlu düşünmemizi beklemeleri onlar adına koca bir hayal kırıklığı olur.

Her şey bir tarafa milyon dolarlık yatırımı çürümeye terk etmek istenircesine, Olimpiyat Stadı orada boş dururken, birilerinin her türlü cefasını çektiğimiz mabedimize tabiri caizse konmasını hatta bunun konuşulup gündeme gelmesini dahi asla kabul etmiyoruz.

YÖNETİMİMİZDEN BU KONUDA NET BİR TAVIR VE KESİN BİR RET CEVABI BEKLİYORUZ…

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TT ARENA’DA GALATASARAY HARİCİNDE BİR TAKIM, ANCAK DEPLASMAN TAKIMI OLARAK SAHAYA ÇIKAR!

Saygılarımızla

ultrAslan

yönetim tavrını ortaya koyana kadar kombine almayın eminim böyle birşeye izin vermezler maçlara gitmeyiz diye açıklama yapmalı uA

------

Bir anket var...

Paylaşmam doğru olurmu...

Adm-mod arkadaşlar bir icazet verirse paylaşayım

bu konuyla ilgili...başka bir site olduğundan sormadan paylaşmak istemedim

Üst Alt