Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok"

pkuuA-l_

Galatasaray Futbol A Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig’in 10. haftasında deplasmanda oynadığımız Beşiktaş karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "Umduğumuz gibi başladık. Baskı bekliyordum, oraları geçtik ama biraz basit top kaybı ve topa sahip olmada sıkıntı çektik. Sonra oyun daha dengelendi ve gol bulduk. Sonra bir yan top... Maalesef yine beklenmeyen bir gol yedik."

Fatih Terim: "Korner olmadan, bizim yediğimiz golden önce Nelsson'a yapılan bir faul var. Sarı kartımsı bir faul. O korner de bize gol oldu. Mete Kalkavan'a sorsan anlatır o oradan şu geldi, bu geldi diye. Öyle bir gol yedik."

Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık, arkasından biraz değişiklik yaptık. 1-1'deyken değişikliği yaptım, sonra 2-1 oldu. Bir daha hamle yaptık, burada da kaçan iki tane anlatılamayacak gol var. Halil'in şutu ve de penaltı."

Fatih Terim: "Sağlık olsun, istemedik. Mağlup olmamak için de gerekli pozisyonları bulduk ama atamadık, penaltı dahil. Dolayısıyla mağlup olduk. Yapacak bir şey yok."

Fatih Terim: "Penaltıda bizde Cicaldau atıyor. Mostafa almış, ben atacağım demiş. Daha önce onu kazanmak için, çok da riskli bir maçtı, atmasını istedim. Burada bırakması lazımdı Cicaldau'ya. Sağlık olsun, ne yapalım."

Fatih Terim: "Kritik anlarda penaltı atmama rekoru bizdedir herhalde. Cicaldau'nun topu bırakmaması lazım açıkçası. Penaltıcı benim, atmam lazım demeli. Orada kibarlık yapmış."

Fatih Terim: "Penaltıyı atan da veren de penaltıcıyı biliyor. Elinden almış, atmak istemiş, o da kibarca vermiş."

Fatih Terim: "Golü yediğimiz korner olmadan önce Nelsson'a pat diye bir yumruk var. Mete Kalkavan herhalde yanındakiyle sohbet ediyordu, görememiş olabilir."

Fatih Terim: "Skoru koruyamamak sadece kaleci ve defansımızın üstüne düşen bir şey değil, takım halinde koruyamıyoruz. Bugün atmosferden mi etkilendiler... Morutan, Cicaldau, Berkan, başta çok top kaybettiler. Topun bizde olmasını isteyen bir takımız."

Fatih Terim: "Kötü goller yiyoruz. Yenecek golleri yesek itirazımız olmayacak. Bir de canımı sıkan bu esasında."

Fatih Terim: "Ersin daha ne olacak... Penaltı kurtardı, kurtarılmazı kurtardı. Müthiş oynadı. Tebrik ediyorum."

Fatih Terim: "Ocak ayında gitmeler gelmeler elbet olacak. Bunlar zaten olmalı. Ama şu anda, maçlar oynanırken tüm oyuncularımız bizim için kıymetlidir."

Fatih Terim: "Gruptan çıkarsak takımda birkaç mevkiye gerekeni yaparız."

Fatih Terim: "Yedlin daha defansa dönük bir oyuncu. Boey yetişmedi maalesef."

Fatih Terim: "Topa az hakim olduğumuz maçlardan ben de şikayetçiyim."

Fatih Terim: "Ocak ayında illa 6 numara demedim ben. Şu maçlar oynayalım. Ancak bilesiniz ki zaten hareket halindeyiz. Çünkü bu gidişle Allah nasip eder de bu turu geçersek, ocak ayında 1-2 yere veya birkaç yere gereğini yapacağız. Arkadaşlarımız çalışıyor şu anda."

Beklenmeyen gol nedir ya. Yahu insan aynı şeyi 10. Haftada en az 5 kere söyler mi ya.
Şaka mı abi bu.
Sürekli aynı hatayı yapan adamı babanın oğlu olsa kadro dışı bırakacaksın.

Yapacak bir şey var ya istifa et ya da inadı bırak saçma sapan kararlarından vazgeç kendine çeki düzen ver. Nerede eski Terim, bildiğin korkuyorsun sahaya çıkınca.

Hocam iki tane orta gol yedik biz bir tane yapamadık öyle orta gol, anlamıyorum forvetlerimiz hava toplarında iyi sanıyorum ancak hiç bir taktiği düzgün oynayamıyoruz ne yerden ne havadan. Geçen maç bir gol attık ona da hala inanamıyorum kendimizi Barça sandık.

Top oynamıyor takım.her maç rakip takip orta sahaya hakim oluyor.itiraf edin kötu takım kurdunuz bu yakında daha da belli olacak.keske transferi Tudor ve Özbek yapsaydı.

Malesef yine beklenmeyen gol yemisiz..
Hayret halbuki hepimiz ik dakikadan beri bekliyoduk..
Gercekten nasil ezbere konuşulur ornegini veriyo her mac..Nasil beklemiyosun arkadas herifler cullandi ustumuze tek sit gol oldu neyini beklemiyon ..Yahu bi birak git sana da bize de yazik . Bide ciddi ciddi konusuyo

Üst Alt