Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok"

Rize Cagne'den sonra yine aynı sorun. Sözünü geçiremiyor.

Fatih Terim: "Penaltıda bizde Cicaldau atıyor. Mostafa almış, ben atacağım demiş. Daha önce onu kazanmak için, çok da riskli bir maçtı, atmasını istedim. Burada bırakması lazımdı Cicaldau'ya. Sağlık olsun, ne yapalım."

En ağzı temiz insanı bile dellendirir bu açıklama 😀 billurmu geçiyorsun be adam senin onayın olmadan başka oyuncu nasıl penaltı atiyor

Hocam ya sen yönetiyorsun takımı daha önce nasıl penaltı atmasını istediysen şimdi de atmayacak diyeceksin olup bitecek, oldu şimdi çok iyi kazandın oyuncuyu da maçı da. :(

Madem penaltıcı mustafa değil niye o atıyor. Bırakması gerekirmiş. Bir kere sorumluluk al be.
Almaması gerekir değil ona attırmamam gerekirdi demen gerek. Sen hoca değil misin sözün geçmiyor mu. Sen at Cicaldau deyince bitti

Kornerlerde yapilan her ortada hicbir oyuncunun topa dogru israrla ziplayip bir hamle yapayim demiyor. Nasil olsa burdan bisey cikmayacakmis gibi düsünce var, oyuncular isteksiz davraniyor

Genç bir antrenör olsa yeni gelmiş olsa anlarım da yılların Fatih Terimi sin hocam ya nasıl söz geçiremiyorsun şu oyunculara son yıllarda çok fazla oluyor böyle şeyler öyle dedim böyle yaptı dinlemedi yapmadı çok duyuyoruz hoca dan...

Rize Cagne'den sonra yine aynı sorun. Sözünü geçiremiyor.

Fatih Terim: "Penaltıda bizde Cicaldau atıyor. Mostafa almış, ben atacağım demiş. Daha önce onu kazanmak için, çok da riskli bir maçtı, atmasını istedim. Burada bırakması lazımdı Cicaldau'ya. Sağlık olsun, ne yapalım."
Bırakması lazımsa onu ozaman sen söyleyeceksin hocaa!!

Ama sen atarsa atsın modunda takılıyorsun saha kenarında!!

Üst Alt