Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık"

1621110153930.png

Fatih Terim: "O kadar çok şeyle uğraştık ki... Biz TFF ve kurullarına göğsümüzü germişken, TFF'ye teşekkür edenler oldu. Bir de içeriyle uğraştık. Çok evvel bitirmeliydik bu yarışı."

Fatih Terim: ''Herkese ve her şeye rağmen! Olmadı. Galatasaray adına gurur duyuyorum. Herkese karşı. Yalnızız. Yalnızım dediğim zaman çok şey ifade ettim''

Fatih Terim: ''İçeridekiler dışarıdan daha tehlikeli.''

Fatih Terim: ''Arkadaşlar.. Eğer güçlü olmazsanız size herkes dokunur.''

Fatih Terim: "Haziran'da seçim var. Transfer ne zaman olacak? Şampiyonlar Ligi var. Galatasaray'ın çok önemli yapılandırmaya ihtiyacı var. 5-6 başkan adayı var. Ümit ederim hepsi hazırlıklıdır. Umarım hepsi sorunlarımıza derin bir şekilde hakimdir."

Fatih Terim: ''Güntekin diyor ki Malatya hiç 3 gol yemedi. Eğer bir kulüpseniz büyükseniz her şeye hakim olmalısınız. Lig beşincisi 7 gol yedi demesini beklerdim Güntekin'in.''

Fatih Terim: "Her şeyi çok daha iyi anlatacağım. Hiç merak etmesinler."

Fatih Terim: ''Eğer bir hata var ise benimdir haklarını helal etsinler. Hiç sözümden dönmedim. 31 Mayıs itibarıyla mukavelem bitiyor. Sözümüzü yerine getirdik.''

Fatih Terim: : Bazı zamanlar istifa zamanlarıydı ama yapmadım Galatasaray'ın hatrı için."

Fatih Terim: "Banka yetiş imdadımıza şekliyle Galatasaray bir yere gitmez. 3 senelik hiçbir kaynak bulamadan Galatasaray yönetilemez."

Fatih Terim: "Bu kadar borcun altında 5-6 başkan adayı, umarım herkes hazırlıklıdır. Umarım herkes Galatasaray'ın problemlerine derin olarak hakimdir."

Fatih Terim: "Galatasaray'ın ekonomik, teknik, yönetim olarak yapılandırmaya ihtiyacı var."

Fatih Terim: "Galatasaray'la gurur duyuyorum."

Fatih Terim: "Şampiyon olmalıydık. Eğer bir hata var ise, en büyük hata benimdir. Haklarını helal etsinler. "

Üst Alt