Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık" - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık"

Kaybeden herkesin bir bahanesi var sen kendi sahanda oynadığın rize maçını kazansaydın şimdi şampiyondun kendi sahanda 4 gol yedin kaç senedir bu takımın başındasın futbol olarak lan ne oynadık be dediğimiz bir maç hatırlamıyorum geçen hafta gol atmamız lazım 65-70 e kadar bekliyorsun bugünkü maçta hangi amaçla o kadroyu 11 çıkardın kimse anlamadı biz 5 atsak şampiyon bizdik şuan da ama senin oyun anlayışın maalesef eskilerde kalmış sağa pas sola pas geriye pas kaleciye pas baksan top %80 bizde ama kaleyi bulan şut ya var ya yok. şu maçta 5 gol atmamız lazımsa 5 gol atmalıydık gerisi faso fiso
Aynen dunki kacan gollerde hoca kendini oyuna sokup o net p
Bomboş yazı... Hiç yazmasan daha iyi olurdu. Geçen sene pandemiye kadar burada eleştirenlerin çoğu Fatih Terim'in arkasındaydı. Pandemi süreciyle şapka düştü kel göründü. Bu takımın %50si taraftarın olduğu kabak gibi göründü. Taraftar stadta olsaydı emin ol geçen sene de, bu sene de takım büyük farkla şampiyon olurdu. Sen futbolcuları sahada motive edemezsen kıytırık yetenek sizsiniz yorumcusu gelir beş para etmez takımıyla ligi senin önünde bitirir. Son 3 hafta rakiplerin şampiyonluğu sana altın tepsiyle sunmuş üstelik!
Ne kadar dolu bi yorum vay be

Yalnız Can, söylemeden geçemedim. TD, başkan vs derken aklıma gelen kişilerden biri de sendin. Benzer tutumu Ünal Aysal konusunda çok sık sergiledin; belki Galatasaraylı olmamakla itham etmemişsindir, hatırlamıyorum ama ana fikir itibariyle aynı şey. Kusura bakma...

Ben hep hocayi savundum o zamanlar. Ta ki gidip sirita sirita Demirören denen herifin yaninda mukavele imzalayip o affedersin ayinin bize güle güle laf attigi yerde bulunmasina kadar. O gün isler degisti benim icin tamamen. Ondan önce Aysal falan umrumda degildi acikcasi.

Aysal'i kesinlikle severim ama simdiye dek anlamadiysan eger aydinlatayim burada büyük baskan efsane baskan diye goygoy yapiyoruz adama taptigim falan yok baskalarinin baskalarina taptigi gibi. Bence hatasiyla dogrusuyla kesinlikle iyi ve bizim kulübümüze yakisan bir baskandi, bu düsüncemi inkar edemem.

Konuya geri dönersek bana kalirsa kimseye kimsenin Galatasarayliligini tartismak düsmez. Kimsenin de hakki degildir bu. Herkes sevgisini baska türlü yasar. Terim'i ölümüne savunmak birisinin Galatasarayliligini nasil yüceltmez ise, öte yandan Terim'i sevmeyen veya hep elestiren birisinin Galatasarayliligini da azaltmaz.

Son düzenleme:
Ali Koç’un başarılı olmamasını isteme sebebi nedir üstad?

Nihat Özdemir in içinde bulunduğu ilişkilere gerek ticari, gerek siyasi bakılırsa çok net anlaşılır. Biz konum itibari ile KOÇ u sevmeyebiliriz ama bu adamların Ali Koç tan nefret ettiğine emin olabilirsin. Ayrıca Nihat Özdemir in nihai amacı FB başkanı olmak. Ali Koç başarılı olursa bunun olma ihtimali sıfır. Aslında bütün yıl Galatasaray la FB yi birbirlerine düşürmek için her şeyi yaptılar ve iki camiada buna çanak tuttu. Konu çok uzun fenerliler düşünsün. Sadece net olarak şunu söyleyebilirim ki bu federasyon başkanı temiz bir insan değildir, içinin kirliliği yüzüne vurmuş bir insandır ve o oradayken ne biz ne fener zor şampiyon olur.

Üst Alt