Fatih Terim: "Bizim VAR incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bizim VAR incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor"

Evet kötü oynadik ve hakemden önce sucu bizde aramaliyiz.
Ama bu iptal edilen golümüzün nizami olmadigi anlamina gelmiyor. Her ele carpan top icin düdük calinmaz. Bal gibi goldü iste

Bal gibi iptal ula o gol sabaha kadar bağırıp çağırsan ne.

Sahada en son deginilecek şey hakem.

GSCimbom Mobile App
Çok biliyorsun neye dayanarak bal gibi iptal miş?

Bu sene gelen güncellemeden haberin olmadığı belli.

Hücum oyuncusuna bilmeyerek değen top direk aynı adamın önüne düşmedikçe, ve top dripling pas vb nedenlerle mesafe kat ederse el sayılmaz.

1-Babelin önünde kalmıyor top
2- avantaj sağlamayıp topun yönü değişmiyor.
3- top direk alanyalının önünde kalıp adam uzaklaştırmaya çalışıp bize geliyor
4- kurala göre gereken mesafe katetme eylemi yapılmış

Nesi bariz el miş. Sende anlat bunu bilelim hakem bey

Bu işleri geçiceksiniz artık, hakemlik varlık bi durum yok, bu rezilliği her maç hakeme var'a yıkarak fenerli zirzopların yaşadığı durumları bize yaşatamaz kimse.

Takım üst üste galibiyet unuttu, adam gibi top oynanmıyor 3 senedir neyin hakemi ya?

10 kisi eksik kaldik
Falcao 20 saat yol yapti
Bireysel hatalardan golleri yedik

Bahaneleri bunlar

Kimse yemiyo artık geçicek sevgili hocamız onları. Kaç senelik avatarımı değiştirtecek artık bana, geçen seneden beri bekliyorum kulüpte oyuncularda futbol takımında verdiği sözler gibi değişiklik olucak mı diye. Resmen kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum, ayıptır artık.

hakemin neyine konuşuyorsunuz. net bir şekilde el var. aynı durumda biz gol yesek ve gol geçerli olsa ortalığı yıkarız.

hakeme ona buna konuşmaya gerek yok. takım en son 11-12 senesinde top oynadı. o zamandan bu zamana oturup keyifle maç izleyemedik. hele bu sene penaltı harici gol atamıyoruz, resmen rezillik.

bizim hoca da çıkıyor. hala hakem konuşuyor, transfer olmadı diyor şu diyor bu diyor. sen takımı düzgün yönet, iyi çalıştır. sahada en azından organize ne yaptığını bilen bir takım çıksın gerekirse yenilelim. deriz ki kalite bu, yapacak bir sey yok. ama bizimkiler sahada başı kesilmiş tavuk gibi oynuyor. bunun kadro kalitesi ile alası yok. bizim çeyreğimiz kadar kaliteli takımlar bizden daha organize, daha takım olarak sahaya çıkıyorsa sorun kadroda değil, teknik ekiptedir

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kimse yemiyo artık geçicek sevgili hocamız onları. Kaç senelik avatarımı değiştirtecek artık bana, geçen seneden beri bekliyorum kulüpte oyuncularda futbol takımında verdiği sözler gibi değişiklik olucak mı diye. Resmen kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum, ayıptır artık.

Hoca iyi degil . Yuzunden anlasiliyor bu. Aldigi kararlar soyledikleri tutarsiz hep. Uzucu cidden bu hale gelmesi

Fenerli bir topcu olsa o pozisyonda VAR duraklamazdi bile. Ama maalesef bazi topcular kendilerini kurnaz saniyorlar boyle hinlik yapiyorlar. Eskiden VAR yoktu, Henry gibi, Maradona gibi, Anelkq gibi yuttururlardi. Simdi oyle olmuyor. Her ne kadar ziplqmis olsa da elinin o kadar havada olmqsina gerek yoktu. Onun bunun evlqtlari zaten firsat kolluyorlardi macta puan kaybedelim diye. Hoca da salmis cocuklari cayira Mevlam kayira hesabi. Kendine hesap soran da yok. Hayat Fatih Terim'e guzel.

Hocam boşver var i mar i Galatasaray yenmiş yenilmiş rezil futbol oynamış oynamamış boşver. biz seni ayak tenisi ile sevdik

Bu maçta hakem bir takımın lehine hata yaptıysa o da bizdik.
Saracchi'nin eline çarpan top net bir penaltıydı.

Hata onda, bunda, şunda, topta, kalede, kalecide, taraftarda, kimsede değil.
Hata sende Fatih Terim.

25 sene önce hasbelkadar Feldkamp & Derwall'in hazırlayıp sana altın tepside sunulan Galatasaray ile senin futboldan anladığın o dönemin koşullarıyla örtüşüp Taffarel, Popescu, Bülent, Hagi, Hakan gibi muazzam yetenekler sayesinde çok güzel başarılar kazanmış olabilirsin. Başımızın üstündedir.

Fakat her şey ama her şey değişti. Futbol dinamik, değişken. Her sene / her hafta değişiyor. Ayak uyduramayan kaybolup gidiyor.
Sen statiksin. Egolusun. Kendin gibi olmayana, sana biat etmeyene, senin kafandaki 1996 model futbola uymayana senin takımlarında yer yok. Yazık.

Kaybolup gitmek üzeresin.

Üst Alt