Fatih Terim: "Bizim VAR incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bizim VAR incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor"

Fatih Terim: "Hakemden şikayetçi değilim, iyi bir maç yönetti. Bence iptal edilen ikinci golümüzde verilen karar da doğru."

Fatih Terim: "Feghouli ve Belhanda'nın olmaması teknik bir karardı."

Diagne kendini yere birakiyor durmadan. Penalti alma hastaligi var herifte. Kondisyon olarakta bize gelen iyi basliyor geri gidiyor sonra.
Güçsüz olduğu için yapıyor. Yoksa bir insan mal olsa onlara faul calinmayavagini bilir. Hoca bunları nası uyarıyor acaba?

2 kişiyi sırtına alan yıkılmayan golü yapan gomis i
Arkasında 2 kişi varken degajda göğsünde top yumusatabilen Drogba yi ozledim

Yarab bizi diagne denen camış, falcao denen sözde dünya yıldızı ile sınıyor.

GSCimbom Mobile App

Fatih Terim: "Sayın başkanımızın iki oyuncumuzla ilgili söyledikleri doğrudur. Belhanda ve Feghouli'nin yedek olması taktiksel bir karardı. İdari ve ekonomik cezaları yönetim verir, teknik cezaları ben. Ancak ceza yok"

maçın başında yazdım
rezil bir 11 çıkardı
akbaba yı 11 başlatarak 45 dk yı yedi
ligteki en ciddi 3-5 takımdan biriyle oynuyorsun deneme maçı mı bu?
Ama bu maçın tek faili hoca değil
başta kaleci bozuntusu fatih
ve hakem bozuntusu xy
adı fark etmiyor bu hakemlerin aynen hocanın dediği gibi bizim goller en az 2 dakika inceleniyor.
belhandanın iptal edilen golünü fb atsa tak diye başlardı oyun.
bunu konuşacak 1 tane yönetici yok mu ulan.
hakemler ince kalın her türlü eziyor neden bu açıklamaları teknik direktör yapıyor
hoca kötü
takım kötü
ama hakem kötü niyetliyken bunu dile getireceksin
şikecilerin maçında şikeciler en az 4 puanı hakemle aldı
bunu konuşacak yönetici yok
onların ben taaa

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Güçsüz olduğu için yapıyor. Yoksa bir insan mal olsa onlara faul calinmayavagini bilir. Hoca bunları nası uyarıyor acaba?

2 kişiyi sırtına alan yıkılmayan golü yapan gomis i
Arkasında 2 kişi varken degajda göğsünde top yumusatabilen Drogba yi ozledim

Yarab bizi diagne denen camış, falcao denen sözde dünya yıldızı ile sınıyor.

GSCimbom Mobile App
Aga adam kafadan kontak 1000 kere soylesen yine anlamaz.

Alismis kudurmustan beterdir

Aga adam kafadan kontak 1000 kere soylesen yine anlamaz.

Alismis kudurmustan beterdir
Keseceksin işte bu adamı. Bundan bir cacık olmaz ruh hastası yapacak taraftarı.

Şu herif yerine altyapıdan genç birini sürsem sahaya snaa kim ne der hoca ya?

Bunların piyasa yapabileceğini falan sanıyor. Bunların piyasası edirneden öteye gitmez. Anadolu kulüplerine paralarının bir kısmını sen karşılayarak vereceksin. Başka da çıkaramazsın elden

GSCimbom Mobile App

Keseceksin işte bu adamı. Bundan bir cacık olmaz ruh hastası yapacak taraftarı.

Şu herif yerine altyapıdan genç birini sürsem sahaya snaa kim ne der hoca ya?

Bunların piyasa yapabileceğini falan sanıyor. Bunların piyasası edirneden öteye gitmez. Anadolu kulüplerine paralarının bir kısmını sen karşılayarak vereceksin. Başka da çıkaramazsın elden

GSCimbom Mobile App
Beinsportta genc oyuncularla ilgili dedigi ortada. Mental olarak olmadan oynatamazmis. Bu oynayanlarin yarisi mental acidan bitik. Fizikende bitik

''Fatih Terim: "Oyuncumuzun profesyonellikten uzaktan yakından ilgisi olmayan bir hareketi, kırmızı kart! Bize oldu mu rahat çıkar tabii bunlar"

Etebo görmedi bile arkasındaki herifi başka maçtan bahsediyor gibi konuşuyor paso:red:

''Fatih Terim: "Oyuncumuzun profesyonellikten uzaktan yakından ilgisi olmayan bir hareketi, kırmızı kart! Bize oldu mu rahat çıkar tabii bunlar"

Etebo görmedi bile arkasındaki herifi başka maçtan bahsediyor gibi konuşuyor paso:red:

ne diyo hakkaten ya aklı rötar fln mı yaptı iptal edilen gole normal diyor eteboya prof değil diyor hoca şaşırmış vaziyette

Kulüpte kimse hiçbir şeye tepki vermiyor. Saha dışı olaylara yönetim, saha içine de terim sessiz kalıyor. Sanki takımın ve kulübün bu durumda olması kimseyi rahatsız etmiyor gibi. Asıl üzücü ve düşündürücü olan bu.

Komedi .Yazık .Akıl tutulması. Emre akbaba ile basla . Babeli çıkarma forvete at .neyse hocanın bir bildiği vardır devam ...

Üst Alt