Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil"

1544559745608.png

Fatih Terim: "Porto'da o galibiyeti alamıyorsak, burada da bu galibiyeti alamıyorsak UEFA'ya gidersin. UEFA'ya gittiğimiz için mutluyum, yenildiğimiz için mutsuzum. 2 defa geldiler, 3 gol attılar. Muslera'nın yere atladığını hatırlamıyorum ben. Nasıl izah edilir bilemiyorum."

Terim: "Galatasaray seyircisi bilmelidir ki, bizim istediğimiz Galatasaray 2-0'dan, 3-2'den sonraki Galatasaray. 3-3 olsaydı 4-3, 5-3 de olurdu. Şahsi hataları maalesef affetmiyorlar."

Terim: "Şartlar ne olursa olsun oyuncularımın galibiyeti istemesinden çok memnunum. Yenilgilerden sonra memnun olmam genelde ama bugünkü manzara, hele hele bir ara Arena'da taraftarlar birleşmeleri, bize güzel ışıklar verdi."

Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil. İnşallah daha güzel olacak. Avrupa'yı özlemişiz."

Terim: "Bazen kelimeler, mağlubiyetinizi ifade etmez. Anlatamazsınız. 'Böyle oynayın, mağlup olun' diye bir cümle vardır. Terlerinin son damlasına kadar mücadele ettiler. Bunun altına da düşmelerini istemiyorum oyuncularımın."

Terim: "Galatasaray'ın vazgeçme ihtimali hiç yok. Kupada da, UEFA'da da, ligde de devam edecek inşallah. Son şampiyon biziz, belli yerlerden çok geçtik. İnşallah tekrar döneceğiz."

Terim: "Benim Abdurrahim'le hiçbir şeyim olmaz. Dün bakıyorum bizim sinirli fotoğrafımız var, sanki bir şey yapıyormuşuz gibi. Halbuki bir fotoğraf sonra ikimiz de gülüyoruz. Ben bir şey söyleyeceksem aracıya gerek yok, söylerim zaten."

Terim: "Sadece santrfor peşinde değiliz. Değişmesi gereken birçok şey var. Bazı mevkilerin de değişmesi ya da takviye edilmesi gerek."

Terim: "Tespitleri yaptık ama burada şöyle bir strateji gütmek zorundayız: Mevcut arkadaşların performansını dışarıda zaten tartışmayız, onlar benim oyuncum ama ihtiyaç olan birçok yer vardır. Galatasaray'ın bugününü iddialı götürmeye çalışırken, yarınını da halletmek zorundayız"

Terim: "Bazı arkadaşlarla yollarımızı ayıracağız. Bu alışverişlerde Galatasaray'ın kaybetmemesini istiyoruz. Eğer mümkünse 0 ya da çok küçük rakamlarla bazı oyuncuları değerlendireceğiz devre arası."

Terim: "İki aşamalı düşünüyoruz: Ocak ve temmuz. Bu aşamalarda çok transfer yapabiliriz. Çok derin, herkesin alternatifi olan derin bir kadro yapacağız inşallah."

Terim: "Porto'yu deplasmanda 10 pozisyona girip topu sokamıyorsan, burada yenemiyorsan, Schalke deplasmanında ilk dakikada 1-0 geri düşüyorsan, kendini UEFA'da görecek kadar erdemli olmak durumundasın."

Terim: "Melo ve Sneijder'in Galatasaray'a hizmetleri geçti. Şampiyonluklar yaşadık, omuz omuza savaştık. Onların burada olması gereken ortam olursa, bunu size söylerim. Şu ana kadar bir şey yok."

Terim: "Penaltılarla 15 puan verdik. Penaltıyla puan alamıyoruz. Oraya da gelelim."

Terim: "Kaçırdığımız golleri kaçırmak için önemli bir golcü olmaya gerek yok. Başka problemler var herhalde."

Terim: "Ciddi sözleşmeler var. Bu sözleşmelerden en az zararla ya da hiç zarar yaşamadan kurtulmaya çalışıyoruz. Umarım istediğimizin %100'üne yakın bir değişim gerçekleştiririz. Çok büyük konuşmak istemiyorum ama herkes değişikliklere hazır olsun. Yapmak zorundayız..."

Terim: "Yakın bir gelecekte belki de GS TV'ye çıkıp, tüm seyirci sorularını alıp, ucu açık bir röportaj da yapabiliriz. Ne oluyor, ne bitiyor, herkesi bilgilendiririz en azından. Belki kısa zamanda, belki devre arasında."

Portonun iddiası olmamasına ragmen yenıldık. Ya adamların ıddıası olsaydı 3 kere mı gelırlerdı 10 kere mı görürdük o zaman

Adil olan 4. olmamizdi. Ilk loko macinin adil skoru 1-1, 2-2 falan olmaliyken heriflerin kazmaliklari neticesinde 3-0 oldu.

Bu yönetimin çapıyla doğru diyor. Bu kadroyla patates ederler seni. Sadece alamadğımız maçlara üzülüyorum. Galibiyet primlerini kaçırdık. Yönetim..

Bence de Avrupa liginde olmamız daha adil. Şampiyonlar liginde gruplardan çıkmayı zerre hak etmedik. Üstelik mevcut kadromuzla rakiplerimizin ekonomik durumuyla karşılaştırdığımızda bence de bizim yerimiz Avrupa ligi ...

Bu açıklamaların sorumlusu tamamen ultraslan. Tamam yuhalamayın ama her b.kuda alkışlamayın, takım yeniliyor alkış, rezil fb maçı 2-0'dan 2-2'ye getiriyor alkış, lig sonuncusunu yeneme alkış... Hocada bu durumu her şey yolunda gibi algılamış belli ki. Şu açıklamalar tek kelimeyle rezalet ve ezikçe.

Geçen sene bu tarz açıklamalar yapıyor diye Tudor'a etmediğim küfür kalmadı. Galatasarayın hocası böyle ezik açıklamalar yapamaz arkadaş yok böyle bir şey yav.

Terim: "Tespitleri yaptık ama burada şöyle bir strateji gütmek zorundayız: Mevcut arkadaşların performansını dışarıda zaten tartışmayız, onlar benim oyuncum ama ihtiyaç olan birçok yer vardır. Galatasaray'ın bugününü iddialı götürmeye çalışırken, yarınını da halletmek zorundayız"

Üst Alt