Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil"

Terim: "Bazı arkadaşlarla yollarımızı ayıracağız. Bu alışverişlerde Galatasaray'ın kaybetmemesini istiyoruz. Eğer mümkünse 0 ya da çok küçük rakamlarla bazı oyuncuları değerlendireceğiz devre arası."

AL rakipibimiz 1. torbadan olacak. Biz rahat 3-4 senelik kura cekilis sansimizi harcadik diye bize Arsenal yada Chelsea düser

Hayırlısı olsun hocam İnşAllah kaliteli bir forvet alırlar sana da gidebildiğimiz yere kadar gideriz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hmmmmmmm neden olabilir

417359.jpg

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'in Galatasaray'a hizmetleri geçti. Şampiyonluklar yaşadık, omuz omuza savaştık. Onların burada olması gereken ortam olursa, bunu size söylerim. Şu ana kadar bir şey yok."

hoca takımda kalmalı öyle ben sıkıştım kaçayım istifa edeyim filan olmaz bu rezillikte onunda payı var kendiside farkında ozaman bu rezillikten yine o çıkaracak zaten bırakıp giderse bidaha kulüpten içeri giremez

Senin hala bu takimin basinda olmani aciklayabilecek tek sey zaten senin adaletin

Ne demistin: "Fatih terim varsa, adaletin oldugu yerde vardir."

Senin adaletinin oldugu yerlere geri don sinyor.

Terim: "Bazı arkadaşlarla yollarımızı ayıracağız. Bu alışverişlerde Galatasaray'ın kaybetmemesini istiyoruz. Eğer mümkünse 0 ya da çok küçük rakamlarla bazı oyuncuları değerlendireceğiz devre arası."

Terim: "İki aşamalı düşünüyoruz: Ocak ve temmuz. Bu aşamalarda çok transfer yapabiliriz. Çok derin, herkesin alternatifi olan derin bir kadro yapacağız inşallah."

hadi bakalim nester vuruluyor

Avrupa liginden hallice grupta sonunculuktan kilpayi kurtuldun, katilsan ne olacak. Kendi sahasında Porto'ya yenilip mutlu olabilen takım için en adili ziraat t.k. olur.

Üst Alt