Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor"

ben kimseyle görüşmedim derken her şey apaçık ortadaydı vala. sonumuz hayrola. bu sezon sonu ya yönetim ya terim gider. aha da yazın buraya.

Şu adam Galatasaray'ı yaşayan efsanesi. Kulübe yaptığı hizmetler açısından Metin Oktay'dan da, Ali Sami Yen'den de büyüktür benim gözümde. Gerçekten üzülüyorum durumuna, elalemin çapsız çapsız hocalarına ne kadrolar veriliyor koca efsaneye verilene bak. Bu şartlarda bile milletin yüzüne bakmaya ağı futbolcularla çok iyi işler çıkarıyor.

En azından benim açımdan yalnız değilsin hocam rahat ol. Efsanesin, efsane kalacaksın gelecek ne getirirse getirsin.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Malatyaspor'u tebrik ediyorum maçı kazanabilirlerdi. Oyuncularımı kutluyorum. Gönül ister ki maç uzamadan kazanmak isterdik ama nası kazanırsanız skor farketmeksızın cuma günü kura çekiminde varsınız. olaya böyle bakmak lazım.

Kazandığımız son 8 e kaldığımız için mutluyuz.

baskanla görüştünüz mü sorusu üzerine;

benim kimseyle bir görüşmem olmadı. ben malumu ima ettim. herkes yazarken bir şey yok ben söylerken mi problem? Bugün derin bir yalnızlık hissettim. ben burda kişilere değil gruplara değil galatasaray'a sözüm var. o sözüm de galatasaray'a. zaten mayıs ayında hem sözüm hem kontratım bitiyor. sözüm sözdür ve sözümde durmaya devam edeceğim. o yüzden canınız sağolsun demek en doğrusu.

ulan burda tek tek yazdık söylediklerini diğer konuda konusuluyor ayıp be

edit. birleştirilmiş konu

Üst Alt