Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor"

Deplasmanda bedava bilet almak için yönetimlerin her istediğini yapan çıkarcı bir oluşumdan başka bir şey değiller.Ankaraya takım geliyor bu beleşçilere el altından bilet veriliyor,Ankarada oturup bu çıkarcılara üye olmayan Gs liler bilet alamıyor,her aklıma geldiğinde ayrıca sövüyorum buna sebep olanlara

Bırak yine taraftarı saf yerine koymayı.

Takıma doldurduğun çöplerin hesabını ver.
Her gelen oyuncu neden daha geriye gidiyor hesabını ver?

Şimdiye kadar Hangi oyuncuyu geliştirip piyasa sundun da para kazandırıp kasayı rahatlattin?

Sonra da para yok diye çıkıp yönetimi yem ediyorsun.
Yönetim seni dinlese 2013 'te ki gibi Amrabat,Hamit,Burak gibi milyonluk vasatlarla dolduracaksin.

Sana kalsa yine akbaba, mensah, Yusuf ndndudydudu,irfan ve visca gibi getitisi.olmayanlari alacaksın yine.

Başka GALATASARAY yok!
Üzmeyin taraftarı!
Bi sus ya.

Hoca gitsin, yerine gelen kişiyede aynı muameleyi yapacaksın.
Böyle yaparak kendini farklı göstermeye çalışıyorsun.
Yapma.
Üzülürsün...

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

A.Albayrak : Hozamız çok haklı ben Cöksel bascanla konuşur yarun alirum İrfan Zan'ı Fatih hozam da bize küsti hozam bizi sever I love you hozam...

Bu kadar lafın ardından hocanın yüzüne nasıl bakacaklar acaba ? Sıradan biri olsa yarın kovulur ya dik durup kovacak milli olacaksınız yada Mayıs ayına kadar şamar oğlanı olacaksınız, Terimi seversin sevmezsin totalde Galatasaray tarihinin en büyük efsanesi kimse inkar edemez. Hoca bunların ipini cekecekte sahayla ilgilenemeyecek buda bize zarar verir.

Üst Alt