Fatih Terim: "Bugün, eskiye oranla daha iyi bir set oyunu oynadık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam ya bunamış yada milletle kafa buluyor. 4 yıl üst üste şampiyon olan takımın hocası sendin, 2011-2012 sezonunda ki takımın hocası yine sendin. İyi futbolun ne olduğunu çok iyi biliyorken gelipte şu oyuna iyi oyun diyorsan ya bunamışsın yada milletle kafa buluyorsun.

Fatih Terim: "Marcao'nun 8 maç kendinden mahrum etmesiyle birlikte kaybettirdiği puanlar da var. Esasında cezayı az kestik... Takım için ne kadar önemli olduğu ortada. Galatasaray olarak süreci doğru yönettiğimizi düşünüyoruz."

- Fatih Terim'e Remzi Sanver'in açıklamaları soruldu.

Fatih Terim: "Yönetimimizin bu tip olaylara yaptığı açıklamaları doğru buluyorum. Ben de kendisiyle aynı fikirdeyim. Galatasaray, reaksiyonlarla değil, aklı selim olarak hareket etmelidir."

Mevcut kadronun su anki kapasitesi bugunki oyundan çok daha iyi oynamaya müsait degil ama yinede Galatasaray'in hocası oyunun tamamini iyi oynadık diye bir açıklama yapmamalı çünkü Galatasaray'in oyunu ve oyuncu kalitesi bundan çok daha iyi olmalı.

Fatih Terim: "Marcao, çok profesyonel bir oyuncu. Çok da iyi bir arkadaşlığı olan bir oyuncu. Olmayan işler bize denk geliyor. Kerem'den özür diledi, şimdi gollerden sonra birlikteler, görünce çok da mutlu oluyorum."

Fatih Terim: "Ben, veliler görmeden telin kenarından futbol okullarındaki maçları da izliyorum."

U19 takımından takıma dahil etmek istediğiniz oyuncular var mı?

Fatih Terim: "Var tabii. Bartuğ Elmaz'ı daha iyi hazırlayacağız inşallah. Bizle antrenmana çıkıyor ama U19'da oynayacak."

Terim: "Niğdespor, şu anda Galatasaray ağırlıklı. Bizim planımız içinde o vardı, bir takım almak. Yönetimler başladılar. Biz devam ediyoruz tamamen. Dün itibarıyla Ceyhun hocayı Niğdespor'a gönderdik. Kiraya verdiğimiz tüm oyuncularımızı orada değerlendireceğiz."

"Orada kendi hocamızı da yöneticimizi de oyuncumuzu da deneyeceğiz, çıkaracağız. O raporla bundan sonra aktaracağız."

Hoca yine bir şeyler demiş ama Sonuçççç
Fatih Terim: "Bartuğ'un sözleşmesi... Bartuğ ve ailesini, kendi ailemiz gibi görüyoruz. Bartuğ'u bizim çocuğumuz olarak görüyoruz ama bu gerek ekonomik gerek de teknik olarak zaafı olacak anlamına gelmiyor. Kim olursa olsun, birçok şart öne sürülebilir, biz artık buna alıştık."

Hoca yine bir şeyler demiş ama Sonuçççç
Fatih Terim: "Bartuğ'un sözleşmesi... Bartuğ ve ailesini, kendi ailemiz gibi görüyoruz. Bartuğ'u bizim çocuğumuz olarak görüyoruz ama bu gerek ekonomik gerek de teknik olarak zaafı olacak anlamına gelmiyor. Kim olursa olsun, birçok şart öne sürülebilir, biz artık buna alıştık."
Sanirim sozlesme sartlarini begenmediler, galiba yolcu.

Üst Alt