Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok"

Yahu o aptallar taşın altına girsin hocam bırak sen kurtarma her seferinde bu malların götünü. Bazen olmadığını “birakun da falcao’yu alalum” derken, fotoğraf çekinirken, muhabirlere bugün, yarın geliyor diye haber sızdırırken, %99 galatasaray’da diye böbürlenirken düşüneceklerdi. Taraftarı gaza getir, transfer bitmiş gibi davran, mal mal işler yap sonra bazen olmuyor. Hadi oradan.

Durup dururken kaşındılar, Kendi kendilerine falcao baskısı oluşturdular, baskıyı bile isteye artırdılar, şimdi altında ezilsinler

Haha galatasarayın geleceği deniyor ya kopuyorum.iyi forvet almazsan şlye gidemezsin ozaman görürüm galatasarayın geleceğini finansal olarak.Bu yönetimi yarından itibaren ne yapıp ne edip kovdurulmalı.Kaos ortamı sezon ortası olcağına şimdi olsun.

aylardır yalap şılap acıklamalar en basından beri. monaconun götünü kadlrdık.
en basta soylenmesı gerekenın daha yenı soylenmesı cok sey kaybettirecek bize.

Sarmadan alamıyoruz diyor hoca kısaca. Bu da bonservis ödeyeceğiz anlamına geliyor. Oyuncuyu karşılayacak bir satış yaparsak falcao gelir, satamazsak geçmiş olsun bu sezon bitmez.

Bari genc bir forvet bulun getirin bir yerden. Yaziklar olsun. Koca sezonu bu kazma diagneye teslim edecekler. Olamaz bu olamaz.

Bende artık heyecan meyecan kalmadı. Bu beceriksiz yönetim aldı götürdü hepsini. Liseciler duruma el atmalı artık

Şu kulübü satın katarlılara gitsin gelen giden beceriksiz yapamıyorsunuz beyler bizide rezil edip gülünecek hale getiriyorsunuz ben sezon bittiğinde görüyorum bu takıma genç orta saha tecrübeli stoper samatta tarzı forvet ve genç bek lazım diye bütün yaz şampiyonluk kutladı yönetim teknik ekip

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt