Fatih Terim: "Galatasaray'a gelen bir oyuncu deplasmandan çekiniyorsa, burada işi yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Galatasaray'a gelen bir oyuncu deplasmandan çekiniyorsa, burada işi yok"

Ne olursa olsun Fatih Hoca her zaman cesur oluyor doğruları konuşuyor o da bilirdi Şenol gibi çıkıp ağlamasını en ufacık şeylerin arkasına saklanmasını adam maçın sonucu ne olursa olsun çıkıyor çatır çatır doğruları konuşuyor hocalığı bir yana sırf bu tutumu ve davranışlarıyla bile Fatih Terim diğerlerinden farkını çok net belli ediyor ...

Yorumuna katiliyorum da bahsettigi gerceklerin gerceklesmesine musade etmemesi gereken kisiler sinan bilgin veya enes mi ? Yoksa kendisi mi ?

Kendi gorevi olan seyleri sikayet vesilesi olarak sunanlari anlamiyorum , cunku bunlari zaten biz de goruyoruz .

1f399.png
Fatih Terim: "3-0'a rağmen sahanın en iyisi Ozan Kabak'tı. 18 yaşında bir çocuk. Çocuk diyorum. İtiraz edeceksin, kabullenmeyeceksin, en büyük sıkıntı bizim için budur."

şunu her yere çerceveletip asayım

Allahinizi severseniz neyin hatasindan bahsediyorsunuz, kac haftadir Onye forvet oynasin diyordunuz 3 yeyince hoca mi hatali oldu, yenilince hocaya sallamakla olmuyor o isler Burda butun suc Adam gibi bi defans birde forvet almayan yönetimdedir.

Hocaya onyekuru yu oynatti diye kizanlar icerisinden mac oncesi kadrosuna onyekuru yazanlar da bir zahmet "hoca da hataliymis ama ben de aynisini yaptim ayni hata bende de var" diyebilse keske

Allahinizi severseniz neyin hatasindan bahsediyorsunuz, kac haftadir Onye forvet oynasin diyordunuz 3 yeyince hoca mi hatali oldu, yenilince hocaya sallamakla olmuyor o isler Burda butun suc Adam gibi bi defans birde forvet almayan yönetimdedir.
Taraftar adı üzerinde taraftar sahanın kenarında oyuncu değiştirme yetkisine sahip değil.Feghouli rezaletine hiç bulaşmıyorum bile orada yönetimle ne alakası var da neyse
Onyekuru forvet forvet dedi GSC değil mi ? E GSC'den biri olsa ilk 15 dakikada Onyekurunun forvetin f'sinde etkili olamadığını anlardı ve değişiklik hakkını erken kullanmayım diye maç içinde bi sinanla yer değiştirirdi ? ( var mı buna bi itirazın ) hoca ancak izledi ya zor bi iş değil dediğim
Bunu yapmadı 60-70'den sonra Onyekurunun neler yaptığını görünce eyvah dedi kesin.
Sarı kartlı Ndiaye varken ve 45-60 arasını enfes'e yakın oynamış Fernando varken onu çıkarıp daha önce şans vermediği bir oyuncuyu aldı
Sahada ayakta duramayan Emre'ye 95 dakika tahammül etti hatta en büyük skandalı yaparak ayakta duramayan 10 oynayamayan adamı ortaya aldı 8 oynatmak için :cigara:
Ya neyse daha neler neler anlattıkça yazdıkça benim başım ağrıyor velhasıl kelam burda bütün suç yönetimin diyip Eyy gsc onyekuru forvet diyordun demek çok insafsızca.

Burak bana like attin dedigimi destekliyor gibi ama benle hemen hemen ayni seyi soyleyen adama itiraz etmissin

Sanirim suc gsc de denmesine itiraz etmissin , buna katilabilirim cunku icra makami buradakiler degil

Ama buradakiler de kendi kafalarinda dogru gorduklerinin aynisini teknik adam yapinca onu neden yapti gibisinden topa tuttuklarinda komik oluyorlar

Taraftar adı üzerinde taraftar sahanın kenarında oyuncu değiştirme yetkisine sahip değil.Feghouli rezaletine hiç bulaşmıyorum bile orada yönetimle ne alakası var da neyse
Onyekuru forvet forvet dedi GSC değil mi ? E GSC'den biri olsa ilk 15 dakikada Onyekurunun forvetin f'sinde etkili olamadığını anlardı ve değişiklik hakkını erken kullanmayım diye maç içinde bi sinanla yer değiştirirdi ? ( var mı buna bi itirazın ) hoca ancak izledi ya zor bi iş değil dediğim
Bunu yapmadı 60-70'den sonra Onyekurunun neler yaptığını görünce eyvah dedi kesin.
Sarı kartlı Ndiaye varken ve 45-60 arasını enfes'e yakın oynamış Fernando varken onu çıkarıp daha önce şans vermediği bir oyuncuyu aldı
Sahada ayakta duramayan Emre'ye 95 dakika tahammül etti hatta en büyük skandalı yaparak ayakta duramayan 10 oynayamayan adamı ortaya aldı 8 oynatmak için :cigara:
Ya neyse daha neler neler anlattıkça yazdıkça benim başım ağrıyor velhasıl kelam burda bütün suç yönetimin diyip Eyy gsc onyekuru forvet diyordun demek çok insafsızca.
Bosuna yazma kardes ne yapsan ne etsen bu mac donmezdi, fege megede girme onlarda lesh zaten Sinani ortaya koysan gene ayni Terane bu mactan hic bisey olmazdi deplasmanda tirtiz bu macin taktiği maktiği yok bosuna yorma kendini o penalti kactiginda anladim bu macta bizden bisey olmayacagina

Burak bana like attin dedigimi destekliyor gibi ama benle hemen hemen ayni seyi soyleyen adama itiraz etmissin

Sanirim suc gsc de denmesine itiraz etmissin , buna katilabilirim cunku icra makami buradakiler degil

Ama buradakiler de kendi kafalarinda dogru gorduklerinin aynisini teknik adam yapinca onu neden yapti gibisinden topa tuttuklarinda komik oluyorlar
Evet sana katılıyorum hatta maçtan sonraki bi mesajımdada dediğim gibi büyük ihtimal bende Onyekuruyu kadrolarımda yazmışımdır dedim.
Sinan beni üzen ısrarla ruh hastası gibi takıntı yaptığım nokta yetkili mercideki gerekli cesarete sahip ismin oyunu bizden kötü izlemesi görmesi lazımdı olmadığının ve gerek kulube gerek saha içi hamle yapması lazımdı hiç oralı olmadı.

edit:özetle diyorum ki senin dediğin doğru ben hatamı kabul ediyorum ama ben bile hatamdan dönerdim maç içinde yılların tecrübesi en ufak kıpırdanmadı diyorum.

Benim bir ismim var Sinan Bey lutfen sizden boyle bisey beklemezdim orada benden bahsediyorsunuz sanirsam

Bu adam sadece taraftara oynamayi cok iyi biliyor. Zaten baska birseyde bildigi yok herzaman gelir hazir takima konar sonra o sezon basarili olur ondaki sezon sicar birakir takimi. Fatih Terim'in basarilari her zaman hazir olan takima gelip kenarda formalite bagirir cagirir basarili olur ve diger sezonda patates olur.

Evet sana katılıyorum hatta maçtan sonraki bi mesajımdada dediğim gibi büyük ihtimal bende Onyekuruyu kadrolarımda yazmışımdır dedim.
Sinan beni üzen ısrarla ruh hastası gibi takıntı yaptığım nokta yetkili mercideki gerekli cesarete sahip ismin oyunu bizden kötü izlemesi görmesi lazımdı olmadığının ve gerek kulube gerek saha içi hamle yapması lazımdı hiç oralı olmadı.

Buna itirazim yok ama bizde de sifir oz elestiri var

Forumda kac kisi "ben de onyekuru dedim ama .." dedi bir bak

Yani icra makami topa tutulabilir ama adam senin de savundugunu yapmis iste , bari adami elestiriyorsan kendine de iki gram laf soyle di mi

Terim nasil kendini elestiremiyorsa , ego deniyorsa , forumdakiler cok mu farkli ?

Bunun sebep oldugu sonuclar farkli , terim hata yapinca takim kaybediyor , biz soyleyince bir sonucu yok etkisi yok , bu tamam , ama el insaf , bizde de biraz ayni hataya ortak olma erdemi olsun yahu

Onyekuru forvet oynasın diyenlerin kadrosunda Feghouli oluyordu, Sinan, Eren değil.

feghouli , sinan gumus bunlar anca gsde yedek olur feghouli gecen sene deplasmanların hepsinde oynadı ordada cogu macı kaybettik sorun takım oyununda takımda tepki veren yok melo gibi bir eksiğiimiz var 1 gol yiyince maç bitti moduna giriyor takım , hepsi ozguvensız zaten deplasmanda buna nasıl çözüm bulacak hoca bilmiyorum

Üst Alt