Fatih Terim: "Hep mi Galatasaray? Bu nedir ya?" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şunlar kadar olamayanlar var aranızda,fatih hocaya saygı duyun en azından,sevmiyosanız diyecegim ama basarıların yarısını getiren bi adamı sevmemekte tuhaf.ama neyse.

bu maça defansta 3 as oyuncumuz olmadan cıktık.oyunu kuran,poziyona sokan marcao ve luyindama olmadan,daha ne olsun...öte yandan hakemin bariz şekilde dogradıgı bi maçta taktiği teknigi tffnin bi tarafına monte edin,maçta öyle şeyler oluyorki hoca ve takımın konsantresinin,psikolojisinin etkilenmemesi mükün degil.hatalar da oluyor.

2.yarı hoca yüklenmeliydik dedi ,hücumu seven fatih hoca muhtemelen de hücum yapmamızı emretti.ama arap tayfa ve umursamaz bi takım bebeler bu takımda canı isteyince oynadıgı için ben takmadıklarını düşünüyorum zaman zaman takımı.1-0dan sonra da gevsediler iyice zaten.diyeceklerim bu kadar.haziran ayında uefa-fifanın bu ülkedeki eyyama el atmasını bekliyorum
Herifin ihtiyaci yokken boyle bahaneler uretip en azindan kendi bagnazligini mesrulastirmaya calisan tipleri anlamiyorum. Zaten terimin oyle ahim sahim macin kaderini etkileyen bir hatasi olmadi, her zaman ki gibi hic bir sey yapmadi, etliye sutluye karismadan maci bitirdi.

Konumuz terim ise terimi konusalim

Hakem ise hakemi konusalim

Ikisi cok farkli tartisma alanlari once bunu bir anla.

Konsatrasyon, psikoloji, etkilenmek, araplar

Ya beyinsiz misiniz olm siz? Size ne lan bunlardan, bu kutu kutu dolarlari goturen teknik sorumlunun gorevi. Isini yapamiyorsa da elestirirsin bu kadar basit. Bu dediklerine inanip bir de savunman ayri eziklik.

Herifin ihtiyaci yokken boyle bahaneler uretip en azindan kendi bagnazligini mesrulastirmaya calisan tipleri anlamiyorum. Zaten terimin oyle ahim sahim macin kaderini etkileyen bir hatasi olmadi, her zaman ki gibi hic bir sey yapmadi, etliye sutluye karismadan maci bitirdi.

Konumuz terim ise terimi konusalim

Hakem ise hakemi konusalim

Ikisi cok farkli tartisma alanlari once bunu bir anla.

Konsatrasyon, psikoloji, etkilenmek, araplar

Ya beyinsiz misiniz olm siz? Size ne lan bunlardan, bu kutu kutu dolarlari goturen teknik sorumlunun gorevi. Isini yapamiyorsa da elestirirsin bu kadar basit. Bu dediklerine inanip bir de savunman ayri eziklik.
e biz de eleştirin diyoruz ama adam gibi.ben bütün hepsi hakkında yorum yaptım.konu hakem ama siz ısrarla terim diyosunuz.bu dengesiz ve kalitesiz takımı gecen sezon terim ve ekibi şampiyon yaptı zaten,sen de o sayede sevindin.üslubunu düzeltince konusuruz.şu an ilgilenmiyorum.
ayrıca ben terim fanatigi de degilim.5 sene önce sövmüş,sonra hocanın degerini anlamıs biriyim.bagnaz olan sizlersiniz

e biz de eleştirin diyoruz ama adam gibi.ben bütün hepsi hakkında yorum yaptım.konu hakem ama siz ısrarla terim diyosunuz.bu dengesiz ve kalitesiz takımı gecen sezon terim ve ekibi şampiyon yaptı zaten,sen de o sayede sevindin.üslubunu düzeltince konusuruz.şu an ilgilenmiyorum.
ben terim fanatigi de degilim.5 sene önce sövmüş,sonra hocnaın degerini anlamıs biriyim.bagnaz olan sizlersiniz
Hakemi konusmuyor musum oyle mi?

Umarim penisin kirilir daha da bir sey demiyorum.

Bu sene Fener ile 2 maç yaptık.. Değişmeyen 2 sey var :

Mac sonucları : 2 beraberlik , ve FT nin mac sonu konusmaları; aynı terane..

Yahu tamam kabul, hakemler aleyhimize cok hatalar yaptı bu 2 macta..

Ya senin hatalarına ne diyeceğiz İmparator!!!! FT ??

Ustelik ilk golleri biz atmamıza ragmen.. 2-0 dan skoru koruyamamıza ragmen.. 10 kişi kalmış rakibi yenememize ragmen.. Senin hatalarını yazalım mı???

Beyler hakem adil bir mac yönetmiyecegi belliydi yönetmedide ama bunun arkasina saklanmak da yanlis olur rakibin rezil durumda üstüne üstelik 10 kisi kalmis bir varlik gösteremiyor ozaman maci alip koparacaksin yapamasan iste böyle hakem devreye girer alir elinden puanlari. Önce biraz oynadimiz ruhsuz futbola bakalim. Adam gibi oynasaydik iki üc tane atar bitirirdik maci hakem.makem hikaye olurdu

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takımı kitlemesen 3 tane atar gelirdik hakem diyorsun hala ne diyim ki tamam hakem hatası var var da bizim takım 90 dk yan pas geri pas oynadı salsan yağ gibi aksak şunların üstüne ne olurdu sanki.

Ya 3 eksik diyorsunuzda bir boka yaramayan kupa maçından dolayı bir oyuncumuz gitti. 2.oyuncunun cezali olmasi yine hocanin sucu.
Surekli o eksik bu eksik diyip durmayin yahu. Orta sahanin dinamosu 3 adami cikarip sinan ve mitrogluyu sokup orta sahayi bostan ben degilim.
Ayrica bizim sorunumuz bu gunun sorunu degil. Teknik taktik hak getire hep aynı bok kardesim 10 kisi takima gol atamadin ayni adamlar kupada malatyaya da gol atamadılar 7-8kisi kapanan takim oldu mu mala bagliyoruz e kardesim bizde diyoruz ki onundeki 6 mactan 2 macta adamlar boyle kilitleseler sıçtın 3.oldun

Hocam gözünü seveyim hakemleri bırak artık hep aynisini söylüyorsun...
Bu takım ne oynuyor bu takımın oyun planı nedir biraz bunlara kafa yorsan daha iyi olur...

neden kenarda ki adamların orta yapmadığını tartışmak lazım.hoca ceza sahasının içini kalabalıklaştırdı ama kenar adamlarımız orta yapmamak için uğraştı resmen.orta yapabildiğimiz her pozisyon tehlikeye neden olurken hemde

defans hattımızın olmayışı ve hakemin kararlarında ki aleyhimize olan tutumu da etkiledi bence.mesela soldado semih i orta sahada arkadan ittirdi topu aldı hakem oralı bile olmadı.onyekuru nun ayağına bastı adam görmek istemedi resmen hakem.kaç tane ayağa basma pozisyonu var ,hakem görmek istemedi bunları.bu kararlar oyuncuları daha garanti oynamaya itti.

belhanda da nın çıkmak istemesi sahada ki oyuncularımızın hakemin tavırlarını anlamış olduğunun işareti,yediğimiz golde kanıtı zaten

bu maçtan ziyade önce ki haftalarda oynamadığımız futbol bundan sonra ki maçta düzelecek mi?Malatya maçı kötü değildi.

yapılan transferlerin de kötü olduğunu düşünmüyorum ki hoca da ara transfer döneminde orta saha transferinden bahsetmişti,fernando sağa yada sola dripling yapılan kaç pozisyonu yana ve geriye oynayarak harcadı,stoperlerimiz de ona keza uzun-yan top çıkaramadı ve oyunu yavaşlattı.

bir hatalılar silsilesi varsa bu silsilede hocamız en alt sıralarda yer bulur.

Üst Alt