Fatih Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz"

Nankör herifler.Bütün sevinçleriniz bu adam sayesinde.Kötü giden 1 sezonda eleştirecek kadar şımartmış sizleri başarılarıyla.

Boşuna kıçınızı yırtmayın.Hiçbiyere gitmeyecek.Anca burda boş yaparsınız.

Tüm bunların haricinde.. Hoca son dönem gelişinden beri,eski stilinde değil.Fernando Donk tandemleri vs hiç alışık değiliz aslında.Sezon başı transferlerinde istediği oyuncuların alınmadıgını da biliyoruz.He gelen oyuncular kötü mü? Bence bu finansal durumda muhteşemdi.Hocanın bişeyi kabul etmesi gerek ki oynatamadı bu grubu.Sözü de geçmedi.Bişeylerde yanlışlar oldu.Tüm suçlu kesinlikle hocadır.Bunun aksini konuşmak saçma.Ama başarısızlıkta da hocayı silip atacak halimiz yok.Klasik olacak hep konusuluyor.2 sene sonra dön hocam diye salya sümük ağlarsınız. Oluşan tabloyu dikkatle takip edin.Ali koç federasyon ikilisi çok tehlikeli.Bu ikili yüzünden mi bu haldeyiz, hayır.Ama başaracaksa yine hocamız başaracak.Başaramazsa dünyanın sonu değil.Seneye yine şampiyon oluruz.Nankörlüğe luzum yok.

Galatasaray taraftarının kötü bi huyu vardır.Hıncal uluç a benzer Galatasaray taraftarı.İyi günde ondan iyi Galatasaraylı bulamazsın.Kötü gün geldi mi cimbombomlu olurlar.Malesef yeni nesilde durum bu.Kötü gün gördüğü an sahiplenme duygusunu yitirir.fb taraftarı ne yapsın? her sene ağlıyorlar.ama takımlarına destek oluyorlar.Yaşlısıyla genciyle deli gibi seviyorlar.20 sene aziz yıldırımı çektiler.Siz kötü günde sevmiyorsunuz.Kötü güne çok şükür alıştırılmadınız belki ondandır.
:asd: :asd: :asd:

Yani takim birseyler oynuyordur, aksayan 1 bilemedin 2 bolge vardir

Hadi onu gectim direkten donuyordur rakibinki birine carpip giriyordur

Veya ne bileyim biz dokturdukce hakemler muthis dogruyordur

Takim haftalardir top oynamiyor top

Organizesini gectim Haftalardir dogru duzgun atak yok

Duran top yok, bu calisilmis diyebilegin korner dahi yok

Teshisler yanlis, taktikler yanlis, kadro yanlis, degisikler yanlis

Neresinden tutsan elinde kaliyor

Ve amaaan bu sene olmuyorsa olmayiversin diyecekmisiz

3 transfer donemi 15-20 adam yetmedi ocagi bekleyecekmisiz

Aziz bu hoca olmadi su hoca diye diye 20 yil kaldi fenerin basinda, dalga gectik durduk
Bu da bu kadro olmadi su kadro diye diye 3 transfer donemi gecirdi hala ocagi bekleyin diyor

Fatih Terim: "Hayal kırıklığı yaşıyorum genel olarak. Sınandığımız kesin. Şöyle baktığımda girilecek her türlü pozisyona girmişiz. Belki de en çok pozisyona girdik, her türlüsüne girdik."
Biz başka maç izlemişiz demek ki.

:red: vah vah.sen geliştir o zaman güzel kardeşim.

Ya senin transferler hakkında ne bilgin var? Andone nin transferi açıklanırken bile Terimin haberinin olmadıgını biliyor musun mesela? Yönetimle arasının çok iyi oldugunu mu sanıyorsun? Basında yazdıgı gibi başkan Terim değil. Ordan burdan okuduklarınızla ezber yorum yapıyorsunuz. Ortasahaya alınan adamlar kaliteli olabilir ama hocanın istedikleri değil menajerlerin yönetime sundugu adamlardı.Falcao bile hocanın istediği transfer değildi.İsim verip ifşalayacak değilim.Ama floryadan gelen haberler basında yazdıgı gibi olmuyor.Kulübün sahibi terim gibi bi algı var.Daha istediği adamları aldıramıyor nasıl başkanlık yapıyor o zaman.Geçen sene kimler için çin e gidildi.Hiçbiri alınamadı.Bu sene ingilterede beceriksizlik yüzünden kaç oyuncu kaçtı.Hiçbirini bilmiyorsunuz.Bunlar bahane mi değil.Kadro sağlamdı.Oynatamadı.

Sosyal medyanın gazıyla, her seferinde enkaz bırakan hoca istemiyorum yazmışsın.Hoca ne zaman bırakıp gitmiş bi açıkla da bilelim.Hoca bir kere istifa etti.15 sene evvel oldu bu olay.Onda da olimpiyat stadının etkisi ve malesef tarihinin en kötü mali durumu vardı.Başaramadı bıraktı.Kulüp zaten iflas etmişti o dönem.Alınan üç kuruşluk romen adamlar yüzünden kulüp batmış gibi lanse edildi yıllarca.

Tamam ozaman Terim kimleri istedi onlari yazda biraz gulelim. Cengizin yaninda Aponun olmasinin tek nedeni Terimin istedigi herseyin gerceklesmesi.

Başkan iyi bir insan olabilir ama yöneticiliği felaket.
Koca kulüpte kimse konuşmuyor takımın hocası çıkıyor başarısızlığın bedelini ben dahil ödeyeceğiz diyor. Sen kimsin hoca? Efsane olabilirsin çok sevilebilirsin ama pozisyonun netice de profesyonel bir çalışansın.1 tane yönetici çıkıp şu kötü performansa dair teknik kadronun ve futbolcuların içinde geçtiği bir cümle neden kuramaz? Hoca da hiç iş korkusu yok boş boş konuşmaya devam ediyor bu kadar büyük paranın döndüğü, bu kadar çok taraftarı olan başka bir kulüpte bu kadar başıboşluk yoktur. Teslim olmuş koca camia hocaya bu çok kötü bir görüntü. Yemişim 9 da 8 ini hesap verecek istifa edecek kabul edilir edilmez ama öyle lafta sorumluluk benim demekle olmaz somut adım atacak.
Beceremiyorum bırakıyorum demek bu kadar mı zor?

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu takim ligi ilk 3'te bile bitiremez bu sezon. Devre arasinda bir mucize gerceklesmesi lazim ki takim kalan maclarda super oynasin.

Bedelini odemesi gerek biri varsa oda sensin Fatih , takimin bu durumda olmasi tamamen senin eserin.
Dunki macta bile hakeme bok atmaya calistin , her mactan sonra yalandan sirinden suc benim diyorsun ama yonetime laf sokuyorsun altan altan oyunculara laf sokuyorsun hakemlere laf sokuyorsun.

Üst Alt