Fatih Terim: "İstediğinizi şampiyon edin, oynamayalım kardeşim eğer birilerine zarar gelecekse!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İstediğinizi şampiyon edin, oynamayalım kardeşim eğer birilerine zarar gelecekse!"

Hocanin cani sikilmis gene biraz tatil yapmak istiyor kesin ceza yer, ne kadar dogru olursa olsun aciklamalari, sen sampiyonluk yolunda bir daha ceza yersen ozaman kusura bakma senin derdin sampiyonluk degil sov yapmakdir
Yahu bırak bu laf salatasını. Şovmuş güya,bu adam her zaman dobra bir adam oldu. Şovu da sezon sonlarında defalarca yaptı. Asıl senin yaptığın şov şu forumda. Ne söylemesini bekliyordun,maçla alakalı teknik analiz falan mı yapacaktı? Ben böylelerinin Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum. Adam demiş lan işte,başakşehir macı seyirciliydi iki üç gün sonra bu maç neden seyircisiz? Ya da diger maclar?Risk bilinmiyor muydu iki haftadır?
İnsanların sağlığından şüphe ediyorsan erteleme yap. Bu kadar basit bir done lan bu. Söylediğim gibi asıl sen bir iki like için şov yapma.

Çok haklısın hoca ,
senin evde oturup torun sevme vaktin gelmiş.

Ne diye sağlığını tehlikeye atıyorsun ki;
yerini gençlere bırak,onlar ne yaparsa yapsın ne uğraşıyorsun.

Yahu bırak bu laf salatasını. Şovmuş güya,bu adam her zaman dobra bir adam oldu. Şovu da sezon sonlarında defalarca yaptı. Asıl senin yaptığın şov şu forumda. Ne söylemesini bekliyordun,maçla alakalı teknik analiz falan mı yapacaktı? Ben böylelerinin Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum. Adam demiş lan işte,başakşehir macı seyirciliydi iki üç gün sonra bu maç neden seyircisiz? Ya da diger maclar?Risk bilinmiyor muydu iki haftadır?
İnsanların sağlığından şüphe ediyorsan erteleme yap. Bu kadar basit bir done lan bu. Söylediğim gibi asıl sen bir iki like için şov yapma.
Ozaman tff de ceza verirse tff laf sokmaya hakin yok, sonucta terim kendisi bunu sebep veriyor, tekrar ediyorum orda onca yönetimin varkene sampyionluk yolunda sana düsmez bu aciklamayi yapmak, eger yönetim korkuyorsa birsey demeye ozaman sende susacaksin, yedek külübesinde adam gibi bir yardimcin olsa neyse oda yok, ozaman kendini tutacaksin nekadar hakli da olsan. Simdi TFF üc bes mac ceza keserse ne olacak? Kim güvenecek bu hasana ümite?

Hocanın bu söylediklerine sonuna kadar katılıyorum lakin öyle veya böyle bir maça çıkıldı. Sen haftalardır işleyen makineyi düzeni niye bozuyorsun hoca? Bu takımın en çok asist yapan ve orta sahaya o adını dahi anmak istemediğim çöl maymununun getiremeyeceği kadar dinamizm getiren oyuncuyu en kritik maçta neden kesersin? Bu çöl maymunu fantezin nereden geliyor hoca? İkinci yarı Ömer girdikten sonra top oynamaya başladık. 45 dakikayı çöpe attın hoca. Neden? Ne gerek vardı? Senin şu en kritik anlarda icat çıkarma hastalığına ayar oluyorum.

Çok haklısın hoca ,

Vaktin gelmis

Çok haklısın hoca ,

Üst Alt