Fatih Terim İstifa - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Mehmet Eroğlu

Tribundeki seyircinin de payi var . Baska antrenor varken sahada tepki koyacagi oyuncuya acimayan taraftar , terim kulubede , hatta locada iken bu selcuklara omer ve ahmetlere agzini acmiyor

Terime forma adaletsizi diyoruz ama tribunler de pek adil degil

Omer allah askina latodan iyi mi oynuyor ? Adama sahaya adim atar atmaz neler yapildi omere cit yok
Hocanın Cv si bazı şeylere göz yumduruyor ama artık iş tahammül sınırlarını geçti.

Bir de mesele keşke sadece ömer selçuk muğdat vs. olsa bunların olmadığı maçlarda da sıkıntı yaşıyoruz bir takımın bu kadar formsuz, kondüsyonsuz ve sistemsiz olması akıl alır iş değil.

Normalde başka td olsa şuan çoktan tefe konmuştu ki zaten geçen seneye flashback yaptığımızda karşımıza çıkıyor bu örnek.

Bu maas isi benim de kulagima geldi mail grubumuzdan . zaten o yuzden bir adam satilir satilmaz parasi oyunculara gidecek diyorum surekli

Evet. M.cengiz kasa kolayligi saglayamamis durumda. Kulupte maas odeyecek para yokmus. Bu dusus ondan diyor kulupte tanidigi olan bir arkadasim.

Yani bu dusus oyle hoca calistirdi, calistirmadi gibi basit konu degil.

7 kere sampiyon olmus FT takim calistirmayi , futbolu unutacak hali yok.

Oynamayan futbolcular . Tff de cok acik uzerimize oynuyor.

CL'yi seneye alacagim demiyor bunu idrak etmen lazim. CL'yi alabilecek yere gelmek istiyor.

Bu bir türk takimiyla imkansiz. Alt yapidan istersen 11 tane Ozan Kabak seviyesinde adam cikart, anca ceyrek final onyarsin CL de. Televizyon gelirleri ilk büyük 4 ligde patladigindan belli, hemen hemen hep ayni takimlar ceyrek final oynuyor. Zaten 11 tane Ozan seviyesinde adam cikartirsan, 3-4 tanesini en gec 2 sene sonra büyük takimlar gelip alir.

Birine sezon baslamadan sorsan kim ceyrek finala kalir diye, PSG, City, Barca, Real, Atletico, Juventus ve Bayern cevapini alirsin. Bunlardan 5-6 tanesi son seneler hep orda oluyor ve 2-3 süpriz takim oluyor. Simdi birde Liverpoolun basinda Klopp var ve onlarda para harcamaya basladi ve onlarda o seviyeye yükselirler.

Her sene ceyrek final oynamayi istiyorsak bile, biri bu takimi satin almali. 130-150 milyon $ gelirle o takimlara karsi gelemesin. Atletico haric hepsinin 400 milyon $ ve fazla gelirleri var. Adamlarin kadro bütcesi bizim toplam gelirlerden yüksek. Bu fark hayatta kapalmaz. Bir de gelirleri her yeni sponsor sözlesmesiyle yükseliyor adamlarin... Biz 6-7 milyon € ödeyecek forma sponsoru bile bulamiyoruz.

Bizim hedefimiz Sampiyonlar Ligine katilmak olmali. Ordan gelen parayla borcu azaltmak ve gruptan cikarsak bizim icin bonus olur. O olmazsa Avrupa Ligine kalip orda puan toplam en mantiklisi. Orda belki iyi kadroyla final icin de oynarsin ve yeteri kadar puan toplarsak, ligde 2. olursak Sampiyonlar Ligi ön elemesinde seri basi oluruz ve rakiplerimizi eleme sansimiz baya yüksek olur.

Ne istifası yafff. En ufak şeyde istifa. Arsen wenger sanki her sene şampiyon oluyordu, adam 20 yil kaldı.

Çare teknik direktör degisikligi degil, oyuncu degisikligi. Baska hoca gelince bu kadroyu şampiyon mu yapacak sanıyorsunuz?

Şuan takimda eksik oyuncu çok fazla, bunun üstüne birde hakemlerin yaptigi hatalar eklenince puan kayipları oluyor. Biz kötü oynuyoruz ama GALATASARAY kötü oynayarak da maç kazanır. Bariz hakem hatalari olmasa bu kadro kıtlığında başak ile ayni puandaydik nerdeyse.

Hocadan önce istifa etmesi gerekenler yönetim ve tff.

Allaha sukur Eren ile Selcuk cok hazir bir konumda DA BOYLE SACMA ARGUMAN ILE TERIMIN SACMA TERCIHLERINI SAVUNUYORSUNUZ.
Yaw bu bahsi geçen adamlar ne uzar ne kısalır şu saatten sonra. Ama genç oyuncular saçma bi hata ile baslarsa Gs Kariyerine ozguvenini kaybedebilir.
Kademe kademe girmek lazim
Ha Selçuk ve Eren yerine tabi gençler oynasın. Karşı değilim. Hatta eksik bileciksak maça daha avantajlı oluruz.

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lig oyle bir halde ki fb 3/3 yapsa , basaksehire yenildigimiz an , sivas maci sonucunda fb ile aramizda 1 maclik fark kaliyor

Diger yandan , sampiyonluk baraji 70 puan desek , kalan maclarda 45 puan gerekiyor , bu da 15/19 galibiyet veya maglubiyetler azaltilirsa bir kac beraberlikten fazlasi kalmadi

Basaksehir yarin kazanamaz ise puan baraji biraz duser ama bu kadar puan kaybi ile toparlamamiz zor gorunuyor

Bak mehmet sana son uyarım canım kardesim beni alıntılama. Bak forum cercevesinde seninle adam gibi konusuyorum.

Bosver yaw hic ugrasma,gecen sezon alinan maglubiyetlerden sonra Fatih Terim’e yine ayni sekilde hakaret ediyordu,eger bu takimi sampiyon yaparsa tukurdugunu yalayacagini söylemisti bir daha agzimi acmam Terim’e karsi yazmisti

Sampiyonluktan sonra ortada kayboldu,alinan ilk maglubiyetten sonra geri döndü sezon basinda

Terim tercihi kısa sürede başarı uzun vadede kaos ve zarar getireceği belliydi
4 büyük klup olarak bakıyorum olaya hepside aynı
Yanlız terim Galatasaray ilişkisi en tepede
Bakalım bu kriz ortamı hangi fırsatları doğuracak bizlere sakin olmak sakin kalmak en akılcı yol

Devre arası en azından en üst düzeye bile olmasa da futbolcuların 90 dakika çıkaracak güç sağlanabilir

Galatasaray Düşmanlarının .........

Bosver yaw hic ugrasma,gecen sezon alinan maglubiyetlerden sonra Fatih Terim’e yine ayni sekilde hakaret ediyordu,eger bu takimi sampiyon yaparsa tukurdugunu yalayacagini söylemisti bir daha agzimi acmam Terim’e karsi yazmisti

Sampiyonluktan sonra ortada kayboldu,alinan ilk maglubiyetten sonra geri döndü sezon basinda
Ben böyle ikili tartısmalara pek fazla girmem aslında. Mehmet kardesimizi tt arena'ya sivas macına davet ediyorum gelsin oturup konusalım teklifim hala gecerli.

Lig oyle bir halde ki fb 3/3 yapsa , basaksehire yenildigimiz an , sivas maci sonucunda fb ile aramizda 1 maclik fark kaliyor

Diger yandan , sampiyonluk baraji 70 puan desek , kalan maclarda 45 puan gerekiyor , bu da 15/19 galibiyet veya maglubiyetler azaltilirsa bir kac beraberlikten fazlasi kalmadi

Basaksehir yarin kazanamaz ise puan baraji biraz duser ama bu kadar puan kaybi ile toparlamamiz zor gorunuyor

İlk yari bittiginde biz 25 fener 23 olabilir. İlk yariyi 25 puanla bitirdigimiz sezon varmi?

istifa konusunda hemfikir olmasamda hakli buluyorum. bu nasil fizik kondisyondur. amator takimlar boyle hata yapmaz. hele oyuncu secimleri oyuncu degisiklikleri rezalet. genc oyunculari süs diye kenarda tutuyor

sen bu takimi nasil calistirdin ne yaptin basi kebapciyami goturdin gobek mi yaptirdin bunlara 60 dan sonra takim tamamen dusuyor. hadi hucum yapamazsin gucun yoktur ulan insan defanstami yapamaz bozamaz rakibi

yonetimden daha cok fatih terim ve yardimcilari sucludur

Fener'in kume dusmesi bazi seyleri ortmus gene, herkes unutmus kendi takimimizi.

Hoca Gitmeli, gitmiyorsa yanindaki VAZOLAR gitmeli, adam akilli herifler gelmis.

u see

- - - --sato - - -----------------------gsc - - -
ağustos
H01: FT İSTİFA! > ----------------<- haayyin!!
H02: FT İSTİFA! ------------------<- VATTAN HAYİNİİİ
H03: FT İSTİFA! ------------------<- haayin!
eylül
H04: FT İSTİFA! ------------------<- im pa ra tor
H05: FT İSTİFA! ------------------<- vatan hayinii!!/b'nosin indefinitely
H06: FT İSTİFA! ------------------<- şunları konudan atınn
H07: FT İSTİFA! ------------------<- İM-PA-RA-TOR! ! !
ekim
H08: FT İSTİFA! ------------------<- b'nose b'nose b'nose. . .
H09: FT İSTİFA! ------------------<- İMPARA. HIA..?!
H10: FT İSTİFA! ------------------<- noluor la!
kasım
H11: FT İSTİFA! ------------------- İMPARATOO
H12: FT İSTİFA! ------------------- hıaa!?
H13: FT İSTİFA! ------------------- homur homur homur !!??!!!
aralık
H14: FT İSTİFA! ------------------- HOMUR HOMUR HOMUR(!)/!(!!!!
H15: FT İSTİFA! ------------------- FT İSTİFA!

---

bundan böyle
sato aganızı dinlememezlik etmezsignz
he mi.

imparatoriğin sonumuzu getirdi zaten evladım
Sabırsızlığınız, vefasızlık duruşunuz ulkece bu duruma getirdi bizi evet küçük kardeşim benim.

Hemen hemen her sektörde her alanda aynı sorunu yaşıyorsunuz Türkiye'de. Sonra Avrupa bizi noyü istömüyör diye gerzekce soru soruyorsunuz kendi kendinize.

Bu aklınız ile bir bok olmaz maalesef. Aysal gibi sahtekar siyasi iş adamı futbol sektöründe kurtarıcı olarak gören birisine gerçi ne anlatıyorum ki.

Ve evet sonuna kadar imparator! Bu sene böyle ise böyle. Seneye şampiyon yapılacaktır bu adam yine

Birseyler denese üretse cabalasa tamam gitsin bu senemiz
La ortada bir bok yok ki
Takim tudor gittiginden beri kac tane maci dominant bir oyunla kazanmiş
Kac tane maci rahat izleyebilmisiz.
Oyun yok kondisyon yok plan yok
Akıl yok
Ama sabir isteniyor
Vefa gosterin deniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt