Fatih Terim İstifa - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca moralsiz ve motivasyonsuz ise istifa edip gitsin, senede 3milyon avro para kazaniyor.

Onun ben moralinede motivasyonuna da.

Rezillik yahu adam ne yapsa yapsin belirli bir kisim hala biat etmeye devam edicek.

Son 4 CL macinda 1 tane gol atamadik neyin hikayesini anlatiyorsunuz.

birader kusura bakma da boş konuşuyorsun. taraftarın büyük kısmı terimin arkasında.

Rize maçı kadrosu neydi öyle ya tam bir rezalet maçtan önce eren ve selçuk ilk 11 oynamasın dedim 90 dakika oynadılar neredeyse. Oyuna sonradan girenler de tam bir rezalet. Ömer Bayram nedir ya bu dombili uçarak topa vuruyor son dakika yüzde 90'lık gol pozisyonunu harcıyor. Mariano orta saha oynuyor. Ahmet Çalık zaten ne oynadığı belli değil.

Başakşehir maçında önce kadroya bakacağım. Yine Ömer Bayram, Selçuk, Eren, Ahmet Çalık falan görürsem maçı izlemeyeceğim. Ali Yavuz Kol, Yunus Akgün, Atalay Babacan, Gökay Güney görürsem izleyeceğim.

Prandelisinden mancinisine , denizlisinden tudoruna denedik de ne oldu diyenler bence de hakli terimi savunurken cunku bu degisimler ve denemeler her dk olmaz

Ama "ne yaparsa yapsin terim" gibi dayanaksiz iceriksiz yorumlari asla onaylamiyorum

Bunlar 2-0 dan 2-2 ye gelmis olmayi degistirecek miydi ? Maclar 3-2 bitse de ic sahada 2 farki koruyamadigimiz gercegi degisecek mi ?

Konya macindaki golumuz neydi ? Ayrica o macta konyanin , once bursanin , fb nin 2-2 den rize nin 2-2 den sonra kacirdiklari

9 puanimiz olacakti derken , 4 puanimiz da olmayabilirdi acikcasi

Galatasaray'ın tartışacak ne vakti ne de gücü kalmıştır. Galatasaray kenetlenmek zorundadır. O yüzden aykırı ses istemiyoruz. Zor dönemlerden geçiyoruz ve Fatih Terim'e güveniyoruz. Bunun sorgulamak eleştirmek veya başka bir şeyle ilgisi yok.

aynen aynen, hoca istifa etsin, yerine bir İtalyan bulalım, 5 haftada tazminatını verip kovalim, sonra yabancı olmuyor deyip bir yerli getirelim, mümkünse evlatlardan olsun, sonra onun da vizyonunu beğenmeyip istifaya zorlayalim, böyle böyle üç sezon daha geçsin olmuyor deyip yine terim'e kosalim? bu kisir dongu ne kadar da tanıdık geliyor değil mi? 2013-2014 sezonunun basinda yazılanlar da su anda yazılanlarla aynıydı. eldeki kadrodan yeterince verim alınamadığı, takımın kondüsyon problemi olduğu, hocanın taktisyenliginin yetersiz olduğu dillendiriliyordu. o dönem terim'i göndermemiz hiçbir fayda vermediği gibi, sonraki süreçte yapılan fecaat transfer harcamaları şu anda içinde bulunduğumuz ffp kıskacına girmemize vesile oldu.

hoca kadrodan memnun değil, konsantrasyonu dağılmış vaziyette, kimi getirsen transfer ister zaten, 10 maç ceza verilmiş adama saha kenarında soyunma odasında yok, elinde bir forvet bile yok. 3-4 forveti olan fb ve bjk bile forvetsizlikten yakınıyor, koca yarım sezon eren'e mahkum edildi. ocak ayı gelsin hoca da biz de önümüzü görelim olmayacak gibiyse kendisi bırakır zaten, yok devam ediyorsa tüm istekleri yerine getirilmeli zira bu çukurdan çıkarabilecek yegane insanlardan biri de kendisi. esasında teknik direktörden ziyade hocayı dizginleyebilecek, yönlendirebilecek iyi bir yardımcı hoca gerekli. hasan şaş bombası ve pasif ümit davala daha mühim bir sorun.

Son düzenleme:
Galatasaray'ın tartışacak ne vakti ne de gücü kalmıştır. Galatasaray kenetlenmek zorundadır. O yüzden aykırı ses istemiyoruz. Zor dönemlerden geçiyoruz ve Fatih Terim'e güveniyoruz. Bunun sorgulamak eleştirmek veya başka bir şeyle ilgisi yok.
Elestirme olacaktır.
Bir insana kosulsuz destek verirsen herseyi ben bilirim havasına girer. Insan doğası böyledir. Evet takım eksik evet herkes üstümüze geliyo ama birsey var
Bu takım sezon basından beri birsey oynamıyo ve kondisyon olarak yerlerdeyiz. Takım 60'dan sonra düşüs icinde. Yapılması gereken acil sekilde performans hocasının kovulmasıdır.

Hic bir sekilde istifa haraketlerini desteklemiyorum ve desteklemem mümkün degildir. Ama yanlıslarını söylemek zorundayız. Bu başlığa da başından beri karşıyım sadece elestiri yapılmalı diyorum bilin istedim.

Bunlar 2-0 dan 2-2 ye gelmis olmayi degistirecek miydi ? Maclar 3-2 bitse de ic sahada 2 farki koruyamadigimiz gercegi degisecek mi ?

Konya macindaki golumuz neydi ? Ayrica o macta konyanin , once bursanin , fb nin 2-2 den rize nin 2-2 den sonra kacirdiklari

9 puanimiz olacakti derken , 4 puanimiz da olmayabilirdi acikcasi

Degismeyecek ama bakin takimda eksiklere.

Bu takimin belhanda olsa da 10 numarasi yok, santraforu yok, stoperi yok, on liberosu yok, td ü tribunde, kirilgan olmasi normal degil mi ?

Gecen sene Terim Denayerin hizi sayesinde takim boyunu kisaltabiliyordu. Bu da oyun gucumuzu cok olumlu etkiliyordu. Simdi surekli sakat ve cezali serdar, küskün ve hantal maicon !!

Senin sadece santrafor degil stoperin de yok. E fernando sakat cezali, ndiaye ne kadar beyinsiz de olsa enerjisi mucadelesi yuksek ondan da ceza sebebi ile faydalanamiyorsun, ustelik mac ritmi olmadigindan CL de koyunca da siciyor goruyorsun.

Herseye ragmen tff bize savas acip dogramasaydilar en kotu lig 2.siydik su an. Zaten bu gelirlerle CL de basari artik hayal. Dolayisi ile rakiplerden CL katilimi ile 40 milyon euro gelir fazlasi yaratmamiz şart .

Bu 4 yil boyunca elde edecegimiz sampiyonluk ve CL geliri ile ornegin fb den yillik minimum 40 milyon euro fazla gelirimiz olacak. Bu da 4 yilda 160 milyon euro yani kabaca 1 milyar TL demek.

Bizi de bu ulkede sampiyonluga tasiyacak 1 numarali aday Fatih Terim dir. Cunku yurt disindan talebi yuksek profilde teknik adam getiremezsin. Buna ne paran ne de ulkenin futbol iklimi musait. Artik prandelli bile getiremezsin. Bu ulkeye Tudorlari , Cocu lari getirebilirsin. Onlarin da sonu malum.

Biz karakaşi, karagozu icin degil, ortama bakip, ihtiyaclarimiza bakip, bize yasattigi sampiyonluklara bakip onumuzdeki 4 yil FT diyoruz.

Onumuzdeki 4 yilda mevcut sartlarda alabildigimiz kadar cok sampiyonlugu bize getirebilecek tek adam bu ulkede FT dir.

Tüm gerçekler ortada. para
Elestirme olacaktır.
Bir insana kosulsuz destek verirsen herseyi ben bilirim havasına girer. Insan doğası böyledir. Evet takım eksik evet herkes üstümüze geliyo ama birsey var
Bu takım sezon basından beri birsey oynamıyo ve kondisyon olarak yerlerdeyiz. Takım 60'dan sonra düşüs icinde. Yapılması gereken acil sekilde performans hocasının kovulmasıdır.

Hic bir sekilde istifa haraketlerini desteklemiyorum ve desteklemem mümkün degildir. Ama yanlıslarını söylemek zorundayız. Bu başlığa da başından beri karşıyım sadece elestiri yapılmalı diyorum bilin istedim.

reis benimde eleştireceğim birçok nokta var. özellikle oyuncu değişiklikleri ve maç esnasında anlamsız taktiksel değişimler. fatih hocanın en iyi yanlarından biridir oyuncu değişiklikleri. özellikle kötü gidişatı durdurmada çok başarılıdır. aynı zamanda terim takımlarının ortak özelliklerindendir takımın rakip takımı fiziken ve ruhen çökertmesi. ancak bu sezon hiçbiri olmuyor. hocanın da formsuz ve motivasyonsuz olduğunun kanıtı.
söylemediğimiz bir sürü şey var. bunları alt alta toplayınca evet kötü ve şansız bir sezon yaşıyoruz. ancak bunlara çözüm bulacağına inanıyoruz. güveniyoruz hocaya ve şunu da kabul edelim artık o olmayınca gönder bu olmayınca gönder devri kapandı. artık bütçeyi de teknik ekibi de oyuncu kadrosunu da en en en verimli şekilde kullanmayı öğrenmeli istikrarı sağlamalıyız.

Neden kimse fizik kondusyon problemine deginmiyor ?

Oley ceken taraftar suclu
Hakemler mhk tff suclu
Ortaligi karistiran fiko ve koc suclu
Ffp den oturu uefa suclu
Gomisten oturu yonetim suclu

Peki be birader ; fiziksel cokuntuden , ayni beceriksizlerden medet ummaktan , her onde oldugumuz macta yakalanmaktan da amerikan baskani trump mu suclu

"TAKTIK YOK!
ADALET YOK!
FIZIK YOK !
KONDISYON YOK!"

Bana hepsinin olduğu bir takım kuran teknik direktör örneği verirseniz(bizde çalışmış) kabul edebilirim bu isyanı. Kimin döneminde güzel top oynadık, adaletli forma dağıtıldı hem fizik hem kondüsyon olarak iyiydik ve doğal olarak başarılıydık? Hayallerinizdeki takımı biliyorum ayağa pas yapan, rakibi boğan ligi domine eden genç oyuncuların şans bulduğu vs vs. Bunun hayal olduğunu rijkaard sonrası net şekilde anladım. Şampiyonluğa önem veriyorsak bu işte bize en yüksek şansı veren adam fatih terim. avrupa'da başarıysa mevzu onda da en büyün şans terim yaptıklarıyla. Genç oyuncu oynatmaksa şampiyonlar ligi tarihinde oynayan en genç 5 türk futbolcudan üçünü terim oynatmış zaten. Bunlar istatistiklerle sabit gerçekler. Başarı umurumda değil iyi oyun istiyorum diyorsanız size geçmiş olsun. O iş olmuyor. Şu anda taraftarın zıvanadan çıkmamasının tek sebebi terim. Çoğu kişi için en azından. Başka bir td olsa hem yönetim hem teknik kadro için istifa sesleri yükselirken oyuncular da yuhlanıyordu sahada. Bence pek sağlıklı bir ortam değil. Zaten rize maçını kazansaydık bunlar konuşulmayacaktı çünkü herkes biliyor ki sakatlar cezalılar dönünce iyi bir devre arası kampıyla ve 2-3 takviyeyle bu takım şampiyon olacaktı. Şimdi işler baya karıştı.

Neden kimse fizik kondusyon problemine deginmiyor ?

Oley ceken taraftar suclu
Hakemler mhk tff suclu
Ortaligi karistiran fiko ve koc suclu
Ffp den oturu uefa suclu
Gomisten oturu yonetim suclu

Peki be birader ; fiziksel cokuntuden , ayni beceriksizlerden medet ummaktan , her onde oldugumuz macta yakalanmaktan da amerikan baskani trump mu suclu
Performans hocası derhal istifa edecek.
Istifa etmediği her gün ben burdan bütün teknik ekibi yönetimi hepsini elestireceğim.

8 senede 7 sampiyonluk kazanmis, Uefa kupasi kazanmis daha 5 ay evvel sampiyon olmus ama kondusyon calistirmayi bilmiyor oyle mi ?

Gecen seneye kadar biliyordu kondusyon nasil yuklenecegini , bu yil unuttu oyle mi ?

Biraz mantik ya. Bu takimin kondusyonu degil psikolojisi cokuyor. Bunda takimin maasi almamasi da onemli etken anlayin artik!

Hatalar, eksikler olabilir. Şuan takımda bulunan oyuncular da istikrarlı ve uyumlu değil. Kaldı ki, forvetsiz lige başlamak mecburiyetinde kaldık. Bu konuda suçun kesinlikle yönetimde olduğunu düşünüyorum. Forvet transferi yapılmış olsa en az 6 puan fazla yazarım. Fatih Terim bizim için şanstır. Bu takımın başına X kişiyi getirsek, daha başarılı olabileceğine kesinlikle inanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt