Fatih Terim İstifa - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi Hummels ne alaka abi Hummels çok teknik bir stoper, Serdar agresif beğendiğim bir oyuncu da Hummels ile kıyaslamak garip. Sakatlık olarak bakacaksan Serdar'in sakatlıklarının çoğu kontrolsüz müdahalelerinden geliyor.

Ben serdar i cok begeniyorum , alan savunmasinda yanindakini toparlayan bir adam , mesela denklemden o ciktiginda ne maicon ahmet tutuyor , ne gecen sene denayer tutuyordu

ayrica sorumlu oldugu adamla bire bir savunmada da kapi gibi ... konya macindaki mudahalesine , iste sunu avrupada yapana ramos deniyor ,bizde ise penalti caliniyor demistiniz

topa sert , kart istatistigi stopere gore gayet iyi ... yani bu ozelliklerdeki bir adami top 10 kulupte gorsen almak hayal olur ..

ustune ustluk gol becerisi de var , sezonu 4-5 gol atarak bitirir , arti bu noktaya da adim adim geldi ,bursa filan

ama gel gelelim bir ozelligi var ki , devamlilik , onda da adam yerlerde , 10 uzerinden 3 alir ... o da olmayinca bir cuval incir berbat oluyor cunku yedegi ayni kalitede olmadigi icin maicon un agirligi , ahmetin sakarligi ile ugrasiyoruz

Fatih Terim gene sinifta kalmistir.

Utanmadan hala oyunculara laf atiyor, kendisi Eren'i ilk 11e almiyor sanki, ben aliyorum ilk 11'e.

Neden kimse fizik kondusyon problemine deginmiyor ?

Oley ceken taraftar suclu
Hakemler mhk tff suclu
Ortaligi karistiran fiko ve koc suclu
Ffp den oturu uefa suclu
Gomisten oturu yonetim suclu

Peki be birader ; fiziksel cokuntuden , ayni beceriksizlerden medet ummaktan , her onde oldugumuz macta yakalanmaktan da amerikan baskani trump mu suclu
Terim cikip bizzat kondisyondan sorumlu yardımcısını savundu.

Onu avrupaya kendisi eğitime göndermiş miş,
Onun hakkında sosyal medyada söylenenleri takmiyormuş,
Onu Kimseye yedirmezmiş,
Kendisinden çok memnunmuş

Bunları söyleyen biri hala nasıl hocalık yapar hayret ediyorum.

Forum gercekten cahil dolu.

Sözumun arkasindayim, sezon basindan beri rezil rusva performans sergiliyen hoca ve ekibi hala biatcilar tarafindan savunuluyor, bunuda argumansiz yapiyorlar.

Taktik ve kondisyonu olmiyan takim, son 10 mac 1 kazanmis bir takim.

Hoca senede 3milyon avro aliyor, ama konusup en iyi.oyuncusunu futboldan kusturmekten baska bir ise yaramiyor.

3milyon avro kazanan Fatih Terim, ustun oynadigimiz mac'ta Selcuk denilen Galatasarayin kanseri olarak tanilan pastaci herifi oyuna alarak yeniden ve yine takima ihanet, kendisinin taktiksel eksik oldugunu gostermistir.

Senin takimin, rezil bir takim, senin taktigin yok, kondisyonun yok, son haftalarda Feghouli'ye muhtac kalip oynatmicaktin, cunku her boku sen biliyorsun.

Rezillik, su Basaksehiri yenemedikya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt