Fatih Terim İstifa - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu başlığı açan şahıs kaç yaşında ya da Galatasaray tarihi ve kültürüyle ilgili ne biliyor?

Ferguson da Ronaldo dediğin adamı gönderdi United' dan ama bugün ölüsünü o koltuğa oturt şampiyonluğa oynatır takımı ...

Futbol bir kültürden ve felsefeden beslenmediği sürece , içi boş bir kavramdır. Taktik ve teknik diye yaladığınız adamlar bu ligde veteranların sırtından şampiyonluk kovalarken , eleştirdiğiniz adam Ozanları , Atalayları kulübe kazandırma telaşı içindeydi ...

Serdarı böyle bir zamanda Galatasaray menfaatleri uğruna elini zayıflatmak pahasına gönderebilmek de yalnızca büyük ve cesur hocalara has bir erdemdir. Fatih Terim gönderiyorsa şüphem yok zira kendisi en az benim kadar Galatasaraylı , hizmetleriyle hepimizden daha Galatasaraylıdır.

Bugün burada Hocaya sallayanlar altı bezliyken , bu adam İtalya gibi taktik varyasyonların piri bir futbol ülkesinde Şuanda ve yakın gelecekte hiçbir türk hocanın çalışamayacağı kulüplerde Rui Costaları parlatıp , o dönemin dünya devi Milana göz kırpıyordu ...

Futbolculuğundan günümüze sahaların tozunu yutmuş , Dünyanın en iyileriyle çalışmış ve sahada karşılaşmış , Türkiyenin gelmiş geçmiş tüm kulvarlarda en başarılı ve en çok kupa sahibi Teknik Direktörüne ; Futbol bilmiyor , taktik anlamıyor demek en kibar ifadeyle CAHİLLİĞİN BOKUNU çıkarmaktır.

Hagi kim Terim'in billurlarinda bir sperm mi ?

Adam Hagi ile Gs'yi GS yapan adamı karşılaştırıyor kafaya bak.

HAGI'nin kim olduğunu anca bir terimistin bilmemesi beklenirdi zaten de , ft denen komisyoncunun GS'yi GS yaptığını ileri sürecek düzeyde tımarhanelik olduğunuzu belgelediğinize göre sizle futbol üzerine tartışmanın herhangi bir lüzmunun kalmamış olduğu da görülüyor..

20856.jpg

Biz fenerliler ile dalga geciyoruz ama burdaki bazi arkadaslar beyin gocu yapmis.

Halen terimi suclayan var, inanilacak gibi degil.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Anlaşılıyorki geçen seneki alınan şampiyonluk kesmedi bazılarına 2.bir ders gerekiyor.İmparatorun en önemli özelliğide itina ile ders vermesi.Bu federasyondan hakemlere ve bizdeki bazılarına.

Anlaşılıyorki geçen seneki alınan şampiyonluk kesmedi bazılarına 2.bir ders gerekiyor.İmparatorun en önemli özelliğide itina ile ders vermesi.Bu federasyondan hakemlere ve bizdeki bazılarına.
Genelde ergen tayfa Terim'e karşı çıkmaya başladı yavaştan. Hayırlısı bakalım. Umarım fenerde ergen tayfanın gazıyla yollanan Aykut kocaman gibi olmaz.

Terimsporluları rahat bırakın,rahat bırakınki bay terimin mucizevi kadro mühendisliğine bir defa daha şahit olsunlar ama yok öyle sonradan mızıkcılık yapıp aman bunlar bay terimin işleri değil demek... sizin ve bay terimin bütün foyası ortaya çıkacak....
O terimsporlu lafını yediririm sana da, neyse. Cevap vermeye bile gerek yok. Kaç tane şampiyonluk kazanmış ve Avrupada başarı kazanmış adama foyası ortaya çıkacak diyor beyinsiz. Neysek sizin lafınıza göre yönetilmiyor.

Terim silksin seni.

Genelde ergen tayfa Terim'e karşı çıkmaya başladı yavaştan. Hayırlısı bakalım. Umarım fenerde ergen tayfanın gazıyla yollanan Aykut kocaman gibi olmaz.

Yollansın yine mancini,Prandelli ve Tudor gibi çobanlarla sürünme yılları başlayınca ilk bunlar yalvar yakar terim gelsin diye başlık açarlar.Ben mayıs ayını bekliyorum direk fazla konuşmaya gerek yok aslında.Bakalım yine şampiyon olunca ne olacak durumları.

Yollansın yine mancini,Prandelli ve Tudor gibi çobanlarla sürünme yılları başlayınca ilk bunlar yalvar yakar terim gelsin diye başlık açarlar.Ben mayıs ayını bekliyorum direk fazla konuşmaya gerek yok aslında.Bakalım yine şampiyon olunca ne olacak durumları.

ne olacak kendileri bazı kuş türleri gibi kafalarını kuma gömecek şampiyonluk kutlamalarına katılacaklar.

Hagi'yi Galatasaray'da izlediysek bu Terim sayesindedir gençler. Bir de Hagi'nin Terim'e duyduğu saygıyı da hesap edin laflarınızı ona göre edin madem o kadar değer veriyorsunuz.

Her taraf çelişki, yazmadan duramıyorum böyle mantık hatalarını gördükçe.

Hiç bir Galatasaray taraftarı Fatih hocadan bahsederken antu ağzıyla konuşmaz.Eleştirebilir ancak hakaret ve dalga geçecek şekilde bir üslup kullanmaz.Yüzlerce kuş üye olmuş forumda taşak geçip milleti trollüyolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt