Fatih Terim İstifa - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlaşılıyorki geçen seneki alınan şampiyonluk kesmedi bazılarına 2.bir ders gerekiyor.İmparatorun en önemli özelliğide itina ile ders vermesi.Bu federasyondan hakemlere ve bizdeki bazılarına.
1 değil 2 değil
17 (onyedi) kupa soktu bunlara yahu. Adam geçen sene terimli Galatasaray şampiyon oldu diye foruma uğramadılar işler kötü gidince hemen tekrar gün yüzüne çıktilar. Böyle iş mi olur yahu.
Bugün bir rakibe sorsan Galatasaray'dan kim gitsin diye herkes Terim gitsin diye duacı olur.

Adam 17 kupa kazandı yetmedi hala
Ulan adam Kadıköy'de kupa kaldırdı bunun ötesi mi var. Daha 6 ay önce imkansız gordugumuz lig şampiyonlugunu aldı.

Galatasaray'ın en büyük değeri ne diye sorsak Mancini diyecek angutlar Terimi eleştiriyor.
Mancini de diyebilir prandelli de diyebilir hocam benim açımdan bir sıkıntı yok. Ama hagi'ye tapıp (all hail to hagi bu arada:hat:) terim'e bütün hakaretleri etmenin mantıklı bir yönü olamaz.

Maaş almayayım bu adamı alın diyen adam Terim. Terim'e övgüler düzen saygı duyan sevgi besleyen adam Hagi. Burada bir anormallik var. Birinci ihtimal hagi iş bilmez bir geri zekali teknik taktik bilmeyen ve tek amacı Galatasaray'ı batırmak olan bir komisyoncuya o kadar saygı duyuyor. Ikinci ihtimal beraber iş cevirip kulübü batırdılar (ki bu durumda hagi'ye duyulan sevgi sorgulanır) üçüncü ihtimal ultra yalaka bir adam ne zaman terim sorulsa hunharca övüyor. Başka ihtimal varsa yazın bilelim ögrenelim.

Simdi takimin basina birisi geldi diyelim isler istediginiz gibi gitmedi ne yapacaksiniz yine Fatih Terim gelsin mi diyeceksiniz.

Turkiye'ye gelebilecek teknik direktorler belli kaliteleride belli, gelenleride gorduk kovulup arkalarina bakmadan gittiler. Sevmesenizde Fatih Terim bu takimin vazgecilmezlerinden gider geri gelir ama hic bir zaman vazgecilemez.

Gercekleri gormeden yorum yapiyoruz ki Tudor ilk yari daha cok puan toplamis ulan bizim buz gibi puanlarimizi caldilar onlari alabilseydik suan Tudorun ruyasinda bile alamayacagi puanlari toplardik.

Türkiye nin en taninmis markasi GS i bir antika hoca nin iradesine teslim edip ciftlige cevirdiler. FT babanin ciftligi oldu kulüp. Birakin istifa etmezse etmesin. Bu camia yine küllerinden dogar, yine basarilara kosar. Ama FT kendini bitirecek. Futbol tarihine GS i defalarca batirmis bir antika olarak gececek. Asla bir Metin Oktay, bir Hagi gibi anilmayacak.

arkadaş bu konu
HAGI'nin kim olduğunu anca bir terimistin bilmemesi beklenirdi zaten de , ft denen komisyoncunun GS'yi GS yaptığını ileri sürecek düzeyde tımarhanelik olduğunuzu belgelediğinize göre sizle futbol üzerine tartışmanın herhangi bir lüzmunun kalmamış olduğu da görülüyor..

yahu HAGİ geldi teknik direktör olrak ne halt etti arkadaşım bi anlatsana.
şu konuşmalara yazışmalara bakarsak tam da kuşların istedigi bir başlık olmuş

konunun açılış mesajlarından konu nasıl hagi kim lan'a kadar geldi 47 sayfadır anlamadım.
O ona terimci diyor öbürü billurlarını yiyin diyor.

Lan oğlum siz tartışmayı bilmiyor musunuz allah aşkına.

Adam akıllı argümanlarla fikrinizi dile getirin.

Bana göre önce yapılması gerekenler.
1-Hoca dahil herkes kendine çeki düzen verecek, asarım keserimi bırakmali.
2-Şu kulüp artık şeffaf yönetilmeli 1 haftadır ortalık yangın yeri beyfendilerimiz klavye delikanlılığı yapıp site üzerinden yazışıyor.
3-Önce terimin ekibi def edilecek adam gibi kendini kanıtlamış profesyonel ekip kuracak.
4- Muhasebe müdürü ve otobüs şoförü asıl görevlerine geri dönecekler.
5-Sağlam bir yönetim.
5.5-Sağlam bir sportif direktör sırf isim değil çalışacak profesyonel.
6- Düşük maaş skalası, genç, atletik transferler.
7-Sonra baktık hersey aynı o zaman terimi değişme vakti.

Ben yapılanacağız kardeşim monaco gibi genç patlama yapacak gencleri alacağız 2 sene sabredin diyecekler beklerim.

Bir kerede böyle deneyelim. Bakalım belki tutar.

Hiç bir Galatasaray taraftarı Fatih hocadan bahsederken antu ağzıyla konuşmaz.Eleştirebilir ancak hakaret ve dalga geçecek şekilde bir üslup kullanmaz.Yüzlerce kuş üye olmuş forumda taşak geçip milleti trollüyolar.

insan düşünmeden edemiyor burası gscimbom mu? yöneticiler buna bir çözüm bulsun yoksa soğutuyorlar adamı.

gencler sıkmayın canınızı herşey çok iyi olacak terimin scoutları şaş ve davala tecrübeli oyuncu avındaymış, genc ve diriler gönderilip tecrübe üzerinden lige,kupalara ambargo koyacak imişiz...

Ülke biatci ve kıldan geçilmiyor, sonra ne haldeyiz diye ağlıyor...
Bir de bu tipler var. Neymiş Terimi seven biatciymis,siyasi görüşü belliymis.

Kutuplaştirin milleti

Bizim derdimiz Galatasaray.
Biz Mancini,Prandelli,Riekering,Rijkaard,Tudor,Hamza,Denizli,Skibbe görmüş adamlariz hocanın değerini hoca giderse Galatasaray'ın bu çapsız yönetimlerle nasil yönetilecegini biliyoruz.

Derdi galatasaray olan adam geçmişe takılıp geçmişten örnek verip duruyor terim olmazsa galatasarayin heba olacağından dem vuruyor su rezil futbolu kaosu görmezden geliyor hadi ordan derler adama terim öldüğü ya da emekli olduğu zaman ne halt yiyeceksiniz ya derdiniz galatasaray ise

Sneijder gündeme geldiğinde niye o zaman bitik diyorsunuz:asd: Geçmişteki işlerini örnek vereyim bende mantıklı oluyor mu? Terim günümüz futboluna ayak uyduramadı resmen bu kadar basit. Bu sene ligdeki çoğu maçta hiçte forvetsizlikten falan değil, rakip hocaların hamleleri altında ezildi. Ayrıca oyuncu iletişimi konusunda daha da geilemiş durumda belli ki. Serdar olayı için söylemiyorum bunu, Serdar'ın yaptığı ağır puştluk bana göre. Ben olsam saniyesinde postalarım, üstüne açıklama yapıp taraftarın önüne atarım. Yolda rahat yürüyemeyince görür ebesininkini. Mesela Ozan konusu da çok gıcık bir durum ama oyuncunun menajeri veya oyuncu gerçekten Terim'in ve saz ekibinin onu geliştiremeyeceğini düşünüp ayrılmak istiyor olabilir. Oyuncular da mal değil sonuçta bizim gördüğümüzü görüyorlar.

An itibariyle kilitlenmesi gereken bir konu... FT gitsin peki de yerine kim gelsin ? Yabancı hocanın tillahı gelse ligde yapamayacağını kaç defa izledik ? Yabancı hoca onerenleri kale bile almıyorum o nedenle...

Onun dışında abdullah avcıyı basaksehirden koparamadigin sürece başka yerli hoca da yok... ki o bile finallerin sonunu getiremeyen bir hoca...

Kemal özdeş vb gibi genc isimleri çıkartmayın bu basin onları çiğ çiğ yer...

Fatih terim varsa teknik direktör o ayrılana kadar odur... galatasaraylı iyi oyunun "umuduna" kapılarak efsaneye yanlış yapmamalıdır... ki ortada başarısızlık da görmüyorum ben... forvrtsiz o kadar cezali ve sakatla şampiyonluk yarışındayız...

Tek yanlışı FB maçı... o da tek kusuru olsun...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sneijder gündeme geldiğinde niye o zaman bitik diyorsunuz:asd: Geçmişteki işlerini örnek vereyim bende mantıklı oluyor mu? Terim günümüz futboluna ayak uyduramadı resmen bu kadar basit. Bu sene ligdeki çoğu maçta hiçte forvetsizlikten falan değil, rakip hocaların hamleleri altında ezildi. Ayrıca oyuncu iletişimi konusunda daha da geilemiş durumda belli ki. Serdar olayı için söylemiyorum bunu, Serdar'ın yaptığı ağır puştluk bana göre. Ben olsam saniyesinde postalarım, üstüne açıklama yapıp taraftarın önüne atarım. Yolda rahat yürüyemeyince görür ebesininkini. Mesela Ozan konusu da çok gıcık bir durum ama oyuncunun menajeri veya oyuncu gerçekten Terim'in ve saz ekibinin onu geliştiremeyeceğini düşünüp ayrılmak istiyor olabilir. Oyuncular da mal değil sonuçta bizim gördüğümüzü görüyorlar.
Ben realiteye bakıyorum bu realite de sonuçlarla örtüşür.
Adam geldiği gibi lig şampiyonluğunu söktü aldı.
Bu sene de gerek cezalilar gerek sakatlıklar gerekse kasıtlı var hatalarıyla zirveden uzaklaştık ama hala şampiyonluğun en büyük 2 adayından biriyiz.

Kaybedilen bir şey yok.

Ben gelip Sneijder Galatasaray'da hiç bir işe yaramadı attığı golleri burak-drogba vb sayesinde attı, 5 milyon euro para aldı bizden sonra 1 milyona imza attı desem elimde hiç bir kanıt olmadan riekerinki getirtti onun aldırdığı oyunculardan da komisyon aldı diye bir iddia ortaya atsam "defoldu gitti hain zaten şişmandı" falan diye de noktalasam ne düşünürsün? bu arada kadim dostum senin Sneijder geldiğinde "bu adam iyi mi bahsettiğiniz kadar?" diye soruşun da hala hafızalarda(Bunu yazmak zorundaydım:D). Aynılarını Hagi için de yazabilirim. Kulübü batırdı, culio'dan komisyon aldı, parasını almadığı zaman antrenmana çıkmadı vs. Kanıtlama zorunluluğu olmadıktan sonra sallamak oldukça kolay senin de takdir edebileceğin gibi. İşte Terim'le ilgili "iddia"lar da genelde bu minvalde.

Bir bunu söylemek var bir de Sneijder Galatasaray'a çok katkı verdi şampiyon yaptı, derbi, avrupa kupası maçları kazandırdı ama yaş itibariyle artık bizim istediğimiz seviyede değil maliyeti de yüksek olduğundan gönderilmesi lazım demek var. Senin eleştirine lafım yok lakin son 7 senedeki 4 şampiyonluğumuzdan üçünü kazanmış bir adam için(sonuncusu 6 ay önceydi) "zamanı geçti" demek benim açımdan pek mantıklı değil. Yani dediğin doğru olabilir de destekleyecek veri yok benim için.

Ayrıca forvet olmamasının yanında hakemlerin müdahalesi yokmuş gibi davranmanın manası yok.
Bana göre Fatih Terim'in yapabileceği tek bir şey vardı. Tff-hükümet artık her kimse bu adamın başarısız olmasını istiyor belli. Bu arada Galatasaray zarar görmesin diye çekilebilirdi. Ama bu hocanın tarzı değil. Gerçi millet istedi diye gitseydi muhtemelen 1 şampiyonluk bile kazanamaz ilk devre arasında yollanırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt