Fatih Terim: "Kadroyu henüz belirlemedim, yarın karar vereceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Kadroyu henüz belirlemedim, yarın karar vereceğiz"

11zzss.png

Fatih Terim: "Bir Şampiyonlar Ligi kurası çekseniz, kimsenin yadırgamayacağı bir gruptayız."

Fatih Terim: "Lazio, meslektaşım Sarri yönetiminde çok güçlü bir takım kurdu. Şampiyonluğa oynayabilecek kapasitede bir takımlar. Karşısında da yenilenmiş bir Galatasaray var. Ben oyuncularıma güveniyorum. Muhakkak ki hata yapacaklardır, biz de bunu en aza indirmeye çalışacağız."

Fatih Terim: "Yarın Marcao'yu da oynatabilirim ama henüz kadroyu hazır hale getirmedim."

Fatih Terim: "Barış Alper Yılmaz'ın eline atel veya başka bir koruma yapıp antrenmana çıkarabilir miyiz diye doktorla bir konuştuk. Her oyuncuya ihtiyacımız var. Feghouli ve Emre Kılınç'ı deneyeceğiz. Ufak tefek sakatlıkların karşıma sakatlık olarak çıkmasından hoşnut değilim."

Fatih Terim: "Hiçbir oyuncuma herhangi bir şey olmasını istemem. Bir takıma gönül vermişseniz, sevginizde sınırsız olabilirsiniz ama yergenize bir sınır koymak zorundasınız. Alkışlamak için hazır durduğunuz bir grubu, ağır şekilde eleştirmek bence çok doğru değil."

Fatih Terim: "Kerem de bizim önemle üstünde durduğumuz bir evladımız. Hoş olmayan bir hadise yaşanmıştır. Başkandan yönetime, basın da dahil Kerem'e sahip çıkmıştır. Diğer tarafa da verilecek cezaların en ağırını verdik. Sonunda öpüşerek ayrıldılar."

Fatih Terim: "Kolay atlatılacak bir travma değildir ama Kerem de profesyonelce, beyefendi gibi devam etti, sarıldı, oyununu oynuyor. Bazı davranışları bazı yerlere hoş gelmiyor olabilir ama Kerem iyi bir genç. Marcao'nun ceza almasını Kerem'e yormak çok doğru olmaz."

Fatih Terim: "Yediğimiz gollerde Kerem'i suçlamak doğru olmaz. Marcao varken de gol yedik. Galatasaraylı olanların yapacağı tedaviyi başka kimse yapamaz. Söyleyecekleri iki cümle bizim de işimizi çok kolaylaştırır. Etkileniyorlar. Gençleri hep beraber kazanalım."

Fatih Terim: "Kötü söz, hiçbir şey kazandırmaz. Muhakkak bir sınırı olmalı. Onlar hata yapacak, biz affedeceğiz. Böyle böyle doğruyu bulacaklar ve yarına daha doğru insanlar olarak adım atacaklar."

Fatih Terim: "Bu kadar basit goller yemeyi yakında bir tarafa bırakacağız."

Fatih Terim: "İtalya, ailecek bizim mutlu olduğumuz bir yer oldu. Kazanımlar, şampiyonluklar geliyor geçiyor ama kalıcı olan iz oluyor. İz bıraktığımı düşünüyorum. İtalya'yı seviyorum."

Fatih Terim: "Babel olağanüstü şeyler beklediğim bir oyuncu, o yeteneği var. Son zamanlarda bunu vermedi ama bizim için önemli bir oyuncu."

Fatih Terim: "Nicolo Barella'yı tanımam, alma ihtimalimiz de yok. Çok beğeniyorum ama. Ben bir Messi hayranıyım. Yıllardır bana sorarlar. 1 Messi, 2 Messi, 3 Messi. Ben bir Messi hayranıyım. Saha içinde yapamayacağı iş yok."

Son düzenleme:
Fatih Terim: "Yediğimiz gollerde Kerem'i suçlamak doğru olmaz. Marcao varken de gol yedik. Galatasaraylı olanların yapacağı tedaviyi başka kimse yapamaz. Söyleyecekleri iki cümle bizim de işimizi çok kolaylaştırır. Etkileniyorlar. Gençleri hep beraber kazanalım."

Fatih Terim: "İtalya, ailecek bizim mutlu olduğumuz bir yer oldu. Kazanımlar, şampiyonluklar geliyor geçiyor ama kalıcı olan iz oluyor. İz bıraktığımı düşünüyorum. İtalya'yı seviyorum."

Nevzat Barella'dan bile çatırtı kaos bişey şey çıkarma peşinde. Saatlerce orada durup sorduğu soruya bak.

Üst Alt