Fatih Terim: "Kadroyu henüz belirlemedim, yarın karar vereceğiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Kadroyu henüz belirlemedim, yarın karar vereceğiz"

Fatih Terim: "Nicolo Barella'yı tanımam, alma ihtimalimiz de yok. Çok beğeniyorum ama. Ben bir Messi hayranıyım. Yıllardır bana sorarlar. 1 Messi, 2 Messi, 3 Messi. Ben bir Messi hayranıyım. Saha içinde yapamayacağı iş yok."

Fatih Terim: "Ben bir Messi hayranıyım. Yıllardır bana sorarlar. 1 Messi, 2 Messi, 3 Messi. Ben bir Messi hayranıyım. Saha içinde yapamayacağı iş yok."

İMPARATOR

Fatih Terim: "Babel olağanüstü şeyler beklediğim bir oyuncu, o yeteneği var. Son zamanlarda bunu vermedi ama bizim için önemli bir oyuncu.":crushed:

Babel ile ilgili cümleyi başlarda söyleseydi de devamını okumak zorunda kalmasaydık......
Babel'in bize geldiğinden beri olağanüstü yaptığı bir şeyi hatırlayan var mı?

Keşke kariyeri bitmiş Babel'e inandığın kadar kariyerinin başındaki Mustafa'ya da inansan hocam.

italyanlarin en önemli orta sahasi olan barellayi niye sormuslar la ftye

anlamadim ben bunu

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Barella'yı beğendiğini söylemişti İtalyan basınına, Nevzat da takım içinde o rolü vermek istediğiniz biri var mı vs diye bir şeyler zırvaladı

Düşman mode on:

Al işte gidip resmen yönetime mesaj veriyor Barella’yı alın şampiyon olayım diye. Nagelsman olsa, Gasperini olsa kendi Barellasını kendisi yaratır. Sadece iyi topçuyla şampiyon olabilir bu adam. İstifa.

Düşman mode off

Babel için söyledikleri insanı intihara sürükleyen cinsten.
Babel pozisyona girebilir diye almış bire birde çok iyiymiş.
Ya arkadaş Babel diye kimi izliyorsun anlamıyorum ki ligde pembe kafalı başka futbolcu da yok hani maçlarda karıştırıyor diyelim.
Adamın maç başı adam geçme istatistiği 0.3 falan, pozisyona girme istatistiği 0.
Babelden memnun olan adam ligde gol kralı olan geçen sene Galatasaray'ın en çok gol atan oyuncusu diagneden, en çok pozisyona giren oyuncusu onyekurudan memnun değildi.

Fıkra desen fıkra değil.

Aklımızla alay etmekten vazgeçmeli.
Adamın şu hayatta yapabildiği en iyi iki şey
1-video çekmek
2-topu alıp durdurmak ve rakibinin yerleşmesini bekleyip topu sağa çekmek.
Geçen halı sahada aynısını yaptım durdurdum baktım kim nasıl yerleşmiş sonra orta açtım 5 kişi direkt sövdü hızlı oynasana diye.

Konuşmanın özeti
Babel’i çok beğeniyor
Marcao-Kerem olayında Kerem’de hiçbir suç bulmuyor. Kendi oynarken bir genç ona sus yapsa ne yapardı, bu da bir soru işareti. Hiçbir suçu mealinde konuşmazdı en azından, diye düşünüyorum.

Üst Alt