Fatih Terim Nöbeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Nöbeti

12 maçta 26 puan yapamadı belki ama lig ortasında 9da 9 yaparak şampiyonluğu getirdi bi anlamda.içlerinde fb,ts,ibb galibiyetleri de mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam

#yönetimistifa
#dursunözbekistifa

ee? Terim taa Aralık ayında o yeni takımı oturtabildi. Şu an Kasım ortasındayız ve lig lideriyiz. İnsanımız sabırsız. Bu kadar basit. Bunları diyince troll oluyoruz.

ee? Terim taa Aralık ayında o yeni takımı oturtabildi. Şu an Kasım ortasındayız ve lig lideriyiz. İnsanımız sabırsız. Bu kadar basit. Bunları diyince troll oluyoruz.

Hocam beşiktaşı nası yenecek bu takım ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bu adam olurse biz sampiyon falan olamayiz yanliz onu soyleyeyim

Oha lan hiç böyle düşünmedim. Harbiden FT ölse fenerle bjk bizi yakalar 15 seneye. :/

Fatih Terim ne zaman 12 maçta 26 puan toplamış? O meşhur 2011-12 sezonuna bakın bakalım.

Bugün tüm son hjaftaki kötü sonuclara ragmen, lider olan Tudor´a bu denli yüklenenler varsa, yarin sampiyon yapsa dahi, benzer tavirlari Fatih Terim ile ilgili de gösterecektir. Taraftar ayni filmi 5 kere izlemekten bikmadi muhtemelen. Taraftar hep daha fazlasini istiyor, ve sonuc olarak hep kaos olarak son buluyor külübün durumu. Sorsan, sana isteklerinin gerceklestigi hic bir tarih vermezler. En efsane dönemlerimizde 1996-2000, resmen derbi fakiriydik ligde.

Hocam yenemezsek nasıl şampiyon olucaz ? Büyük maç kazanmadan şampiyon olunan sezon varmı ya son 20 sezonda ?

var. 2008-09 Beşiktaş. Sadece İnönü'de bizi yendiler. Fener'e 2 maçta da yenildi. Bize SamiYen'de yenildi. Trabzon'u yenemedi. 6 maçta 1 galibiyet.

Biz de onlara göre, Anadolu maçlarını daha iyi oynuyoruz. Ben inanıyorum bu sene. İnanmayanlar utansın.

Üst Alt