Fatih Terim, PSV Maçının İlk 11'ini Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, PSV Maçının İlk 11'ini Açıkladı

Maci izlemeyecektim ama Baris, Kerem, Jesse ve Mohamed'i gorunce izlemeye karar verdim.

Arda'li, Feghouli'li ve Babel'li bir kadro ile cikar diye tahmin ediyordum. Guzel surpriz oldu.

Toplantıyı izleyince Terim'e biraz hakverdim. Elimizde oyuncu yok diyor, seçim geç oldu yerleri dolmadı diyor. Geçen seneden gidenler; Henry, Halil, Gedson, Etobo, Sarachi, Donk, Okan diyor, covid ve sakatlık Akbaba, Taylan, Omar, Tff hainliği Oğulcan. Bu konuda haklı gibi 15 adam saydı geçen sene olup şimdi olmayan. Neyse Terim'i dinleyince ona sevgim saygım ağır basıyor ama aynı hataları tekrar ettiğin görünce de delleniyorum. Şu an nötr oldum.

Ben Fatih terimi canlı karşımda görsem acayip duygulanırım.çokda severim.

arkadaş bu kadroyu kim kurdu.Evet ekonomik olarak zor durumdayız genel olarak hep kiralık,bonservisi elinde olan oyuncuları almak zorunda kaldık.

Ama ne olursa olsun böylede çöp bir kadro kurulmaz.bununda sorumlusu kendisi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Toplantıyı izleyince Terim'e biraz hakverdim. Elimizde oyuncu yok diyor, seçim geç oldu yerleri dolmadı diyor. Geçen seneden gidenler; Henry, Halil, Gedson, Etobo, Sarachi, Donk, Okan diyor, covid ve sakatlık Akbaba, Taylan, Omar, Tff hainliği Oğulcan. Bu konuda haklı gibi 15 adam saydı geçen sene olup şimdi olmayan. Neyse Terim'i dinleyince ona sevgim saygım ağır basıyor ama aynı hataları tekrar ettiğin görünce de delleniyorum. Şu an nötr oldum.
İlk maç öncesi basın toplantısı yaparken transferle ilgili sorulara konuşmayalım,anlayış gösterin,şuanki futbolcularımıza ayıp olur onlara güvenin diyip ardayıda ben bilirimcilik yapıp ilk 11 başlatıyo

Psv bizi silkeleyince transfer sorularına cevap veriyo,şuanki futbolculara ayıp olur demiyo,kadronun ne kadar eksik olduğunu söylüyo,onlara güvenin demiyo üstünede taraftarın gazını almak için barış kerem gibileri oynatıp ardayla babeli keseceğini söylüyo(aynı şeyi geçen sene keremde yapıyodu)

Hak vermen için seni/bizi kendisine tepki verenleri kandırmaya çalışıyo her zaman olduğu gibi

Benim hak vermem mümkün değil çünkü bu kadroyu oluşturan da bizzat kendisi

Ayrıca şu isimlerden ikisi hariç hangisini düzenli oynatıyordu ki?

Hatta onlar varken de arda, akbaba, babel izlemiyor muyduk?

Bir sürü isim saymış ama varken, sağlamken de oynamıyordu ki bu adamlar

Sen maça hiç oynamadığın 3’lü ile çık, geçen sezon en çok eleştirilen 3 adamla başla, eleştirilmeyen 3 bölgeye de takıma yeni gelmiş rotasyon oyuncularını koy

Mustafa, Falcao kenarda otururken babel forvet olur mu
Kötü de olsa yedlin varken sekidikadan bek olur mu

Ayrıca bu açıkladığı da yine yanlış kadro
İlk maçtan önce söyledik, psv önde basar, ordan çıkarsan defansı deliktir diye
Ama koca maç sadece 1 kere çıkabildik ordan ve gol geldi zaten

Bu maçta kimle çıkacaksın ön alan baskısından?
Aytaç Kılınç Kerem ortasahasıyla mı??

Ortada 1 tane tecrübeli pas dağıtabilecek bir adam olması lazımdı 11’de, artık elinde ne varsa
Fegh olur arda olur, iyi kötü bunu yapsaydı tamam hoca düzelmeye başladı derdim ama nerdeeee

İnşallah deplasman ve 5-1 diye adamlar önde basmaz da biraz olsun dengeli bir maç olur
Yoksa defanstan çıkamayacağımız her baskı yine gol olur

Geçen maçı unutturacak bir oyun ve skor almamız gerek.

Şampiyonlar Ligi'ne katılmama kararı almak çok tasvip edilmese de bir karardır. Ama boş vermişlik rezil oyunla elenmek doğru değil.

Benim hak vermem mümkün değil çünkü bu kadroyu oluşturan da bizzat kendisi

Ayrıca şu isimlerden ikisi hariç hangisini düzenli oynatıyordu ki?

Hatta onlar varken de arda, akbaba, babel izlemiyor muyduk?

Bir sürü isim saymış ama varken, sağlamken de oynamıyordu ki bu adamlar

Sen maça hiç oynamadığın 3’lü ile çık, geçen sezon en çok eleştirilen 3 adamla başla, eleştirilmeyen 3 bölgeye de takıma yeni gelmiş rotasyon oyuncularını koy

Mustafa, Falcao kenarda otururken babel forvet olur mu
Kötü de olsa yedlin varken sekidikadan bek olur mu

Ayrıca bu açıkladığı da yine yanlış kadro
İlk maçtan önce söyledik, psv önde basar, ordan çıkarsan defansı deliktir diye
Ama koca maç sadece 1 kere çıkabildik ordan ve gol geldi zaten

Bu maçta kimle çıkacaksın ön alan baskısından?
Aytaç Kılınç Kerem ortasahasıyla mı??

Ortada 1 tane tecrübeli pas dağıtabilecek bir adam olması lazımdı 11’de, artık elinde ne varsa
Fegh olur arda olur, iyi kötü bunu yapsaydı tamam hoca düzelmeye başladı derdim ama nerdeeee

İnşallah deplasman ve 5-1 diye adamlar önde basmaz da biraz olsun dengeli bir maç olur
Yoksa defanstan çıkamayacağımız her baskı yine gol olur
😵‍💫

Maçtan bir gün önce kadroyu açıklıyorsa bir hoca ya amatördür ya da maçtan hiç umudu yoktur. Nerden bakarsan bak rezillik.
5 1 lik maçın çok olabilitesi yok zaten. formalite maçına çıkıyoruz bunu gençlerle en iyi şekilde oynamak en büyük temennimiz.
skoru geçtim mücadele gücümüzün yüksek olduğu skordan bağımsız iyi futbol oynayacağımız maç olsun.

Tamam tamam ben kurdum kadroyu işe yarayan herkesi de gönderdim sezon sonu

Oynatacak adam yokmuşmuş, olanları neden oynatmadın diye soran yok işte

Mustafa falcao kenarda otururken babel golcü çıktı maça

İyidir kötüdür elinde bek varken sekidika gibi adamı hayatında ilk defa beke koydu
Hem de böyle bir maçta

Üst Alt