Fatih Terim, PSV Maçının İlk 11'ini Açıkladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, PSV Maçının İlk 11'ini Açıkladı

yunus olsam s.dika ve barış tercihleri için hocaya teessüf ederdim...!!!!

Yunustan olacagini sanmıyorum reyis ben geçen yıl ADS un epey maçını izledim o ligde bile ağırlığını koyamiyordu bir türlü..Takımın en yeteneklisiydi ama bu çocukta ciddi bir özgüven eksikliği var bir süre sonra formayı da Sedat diye 5 para etmez bir elemana kaptırdı..
Yunus önce kendine kizmali ciddi bir yetenek yazık ediyor kendine

Yunustan olacagini sanmıyorum reyis ben geçen yıl ADS un epey maçını izledim o ligde bile ağırlığını koyamiyordu bir türlü..Takımın en yeteneklisiydi ama bu çocukta ciddi bir özgüven eksikliği var bir süre sonra formayı da Sedat diye 5 para etmez bir elemana kaptırdı..
Yunus önce kendine kizmali ciddi bir yetenek yazık ediyor kendine

doğrudur Üstat lakin s.dika ve barış için de aynılarını söyliyebiliriz bu sewiyede innit?

Toplantıyı izleyince Terim'e biraz hakverdim. Elimizde oyuncu yok diyor, seçim geç oldu yerleri dolmadı diyor. Geçen seneden gidenler; Henry, Halil, Gedson, Etobo, Sarachi, Donk, Okan diyor, covid ve sakatlık Akbaba, Taylan, Omar, Tff hainliği Oğulcan. Bu konuda haklı gibi 15 adam saydı geçen sene olup şimdi olmayan. Neyse Terim'i dinleyince ona sevgim saygım ağır basıyor ama aynı hataları tekrar ettiğin görünce de delleniyorum. Şu an nötr oldum.
orta saha zayıf.. aytaçın yanında alparslan olmalıydı..

arda da yok, 4-5 tane atarız artık.
Sahada varkenki yokluğuyla takımı o kadar düşürdü ki, 5 yerine 10 pozisyon verdik, 2 yiyeceğimize 5 yedik belki de. Hocaya laf ediliyor diye Arda' yı da savunmasan artık yahu. Bu haliyle değil UCL elemesinde ilk 11, ligin en hafif maçında, yedek bile olmamalı. Gerekirse Işık Kaan-Ozornwafor' a göre bir format seçilir, yine de Arda oynatılmazdı o maçta...

Son düzenleme:
Üst Alt