Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi

1341298.png

Bazen kendi kendine film yasiyorsun, Musata Canaslan kardesim. Daha en son Milli takim vakasinda, kendisinin haksiz oldugunu ifade etmisken, bu iddian maalesef ki asilsiz kaliyor.
Olayin aslini kimse bilmiyor, ama zaten hazir bir suc isledigini itiraf etmisken, ayni zamanda hukuk disi yollardan devam edecegini beyan etmis, ve tehditlere devam etmisken, kendi mekaninda illaki güvenlik kamerasi görüntüleri olan bir sahis icin, iddialarini ispatlamak zor olmasa gerek.

Suç işlediğini itiraf mı etmiş?. Kavgayı başlatanın Terim olduğunu, onu tokatladığını, araya girenlerin ayırdığını söylüyor. Bu mu suç itirafı?, nefs-i müdafaa kavramını bilmiyor olamazsın?...

Ayrıca şikayetçi olan da yine Selahattin Bey, Terim' in hatırlı aracılar vasıtasıyla şikayetini geri çektirmeye çalıştığını da söyledi...

Kimin haklı olduğunu bilemeyiz. Ancak ''Suç ve itiraf'' lık bir şey göremedim. Tehdit kısmı açık zaten...

Suç işlediğini itiraf mı etmiş?. Kavgayı başlatanın Terim olduğunu, onu tokatladığını, araya girenlerin ayırdığını söylüyor. Bu mu suç itirafı?, nefs-i müdafaa kavramını bilmiyor olamazsın?...

Ayrıca şikayetçi olan da yine Selahattin Bey, Terim' in hatırlı aracılar vasıtasıyla şikayetini geri çektirmeye çalıştığını da söyledi...

Kimin haklı olduğunu bilemeyiz. Ancak ''Suç ve itiraf'' lık bir şey göremedim. Tehdit kısmı açık zaten...

Haklı olan "TACİZ" iddiası varsa polise ve mahkemeye giderdi. Çete gibi mekan basmaya gitmezdi. Parasının ve siyasetin verdiği güçle adam ezmeye çalışmış işte belli.

Iddialarini kanitlamanin en avantajli pozisyonu, Sayin Sellahatin beyindir. Mekan kendi mekanadir, görgü taniklari mevcuttur, kamera görüntüleri ilaki vardir. Bana bu dayi, acikcasi "Nouma´yi" dövdüm diye ortalikta gezen Nihat Dogan´i animsatiyor.
Muhtemel olarak 10-15 kendi hemeserisi olma ihtimali yüksek olan bir mekandan da, öyle tokatladigin birini cikarmazlar.

Adam celiskili davraniyor, hem dövdüm diyor, hemde iscileri darp raporu aliyor. Bakalim hakli ise, o görüntüleri sizdiracak mi.

Tabiki oturacak haketti de o yüzden. Yoksa kimseye o paraları yıllarca vermez. Kısaca kebapçı değil gelmiş gelmiş en büyük Türk TD Fatih hocadır. Tarih böyle diyor değiştiremezsiniz.

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app
Ben Teknik Direktör olduğum için zaten değiştiremem. Bir gün biri çıkar mı belli olmaz.

Evet bize kazandırdı bu inkar edilemez ama kendide misli ile kazandı. Sadece maddi değil, manevi olarakta çok kazandı.

Şu anda o koltukta oturmayı hak ettiği konusunda seninle aynı fikirde değilim, zaten olmakta zorunda değiliz.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
ünal aysal fatih hocayı istiyor muydu takımda? mobbing uyguladı işte adama , Fatih hoca hiç istemeyerek Galatasaraydan ayrılmak zorunda kaldı.
bu adam deli mi 2 yıl üst üste şampiyon oldugu camiasını bırakıp gitsinn. Nasıl faydalı olacaktı ki bu şartlar altında. Başkan hocayı istemiyorsa hoca gider bu heryerde böyle. Sanki tek sorumlu fatih hoca gibi konusuyor bazı arkadaslar. Adamın basın toplantısında söylediği şu konusma herşeyi özetliyor.

YouTube

ayrıca imza attıgı yerde milli takım. federasyon baskanı tüpçü diye ligde oynamayalım o vakit? işin bu kısmı tartışılabilir, ama fatih hoca seviyesizce eleştirileri hak eden biri değil, benim görüşüm bu. bugün rakiplerin sana büyüklük edebiyatı yapamıyorsa bu adamın mimarı oldugu uefa kupası sayesindedir. biraz vefa.

Bu olayın iç yüzünü halen bilmiyoruz
Bize hayatımızın en büyük başarılarını yaşatan hocamıza iki tane külhanbeyinin lafıyla atıp tutanları anlamak mümkün değil
Medyanın gazına gelmeyelim Grande öyle durduk yere mekan basacak saldıracak adam değil
Grandeeee arkandayız bizim kalbimizde yerin her zaman farklıdır

Vefa göstereceğiz diye yaptığı saçma sapan hareketleri aklayacak değiliz, vefa göstermek böyle bir şey değil zaten.

Şu kebapçı olayı baştan aşağı rezillik, savunulacak en ufak tarafı yok.

ünal aysal fatih hocayı istiyor muydu takımda? mobbing uyguladı işte adama , Fatih hoca hiç istemeyerek Galatasaraydan ayrılmak zorunda kaldı.
bu adam deli mi 2 yıl üst üste şampiyon oldugu camiasını bırakıp gitsinn. Nasıl faydalı olacaktı ki bu şartlar altında. Başkan hocayı istemiyorsa hoca gider bu heryerde böyle. Sanki tek sorumlu fatih hoca gibi konusuyor bazı arkadaslar. Adamın basın toplantısında söylediği şu konusma herşeyi özetliyor.

YouTube

ayrıca imza attıgı yerde milli takım. federasyon baskanı tüpçü diye ligde oynamayalım o vakit? işin bu kısmı tartışılabilir, ama fatih hoca seviyesizce eleştirileri hak eden biri değil, benim görüşüm bu. bugün rakiplerin sana büyüklük edebiyatı yapamıyorsa bu adamın mimarı oldugu uefa kupası sayesindedir. biraz vefa.
Bak mesela ben şahsen ayrılmasını tek taraflı olarak görmüyorum. Bir yerde bir huzursuzluk var ise suç iki taraflıdır kanımca.

Ancak bize o kadar pislik yapan, hala yapmakta olan kurumun teklifini kabul etmeyip, Galatasaraydan istifa edip köşesine çekilseydi, Fatih hoca ne fakirleşirdi nede Milli Takim hocasız kalırdı.

Hadi bize yapılan pislikleri geçtim, Federasyon herzaman ki Federasyon diyelim, bu adam bizim başımızdayken kendisine yapılan haksızlığa isyan etti, bu kurum ve orada ki kişilere meydan okudu.

Ben şimdi bunu alıyorum ve yanına bugün ki açıklamalarından sözü özü birim açıklamalarını koyuyorum. Benim için bu iki durum bir birine tezat.

Fatih hoca sağolsun var olsun, bize yaşattıkları inkar edilemez ama işte o sevgi, saygı o kadar büyük olduğu için, o yaptığı mücadele edeceğim açıklamalarından sonra oraya, o adamın Başkanı olduğu kuruma gittiği için hayal büyüklüğü daha da büyük oldu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Vefa göstereceğiz diye yaptığı saçma sapan hareketleri aklayacak değiliz, vefa göstermek böyle bir şey değil zaten.

Şu kebapçı olayı baştan aşağı rezillik, savunulacak en ufak tarafı yok.
Olay işte burda kopuyor. Bunu üstelik başka konularda başka oyuncu ve teknik direktörlere sallayanların yapması çok ilginç.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu olayın iç yüzünü halen bilmiyoruz
Bize hayatımızın en büyük başarılarını yaşatan hocamıza iki tane külhanbeyinin lafıyla atıp tutanları anlamak mümkün değil
Medyanın gazına gelmeyelim Grande öyle durduk yere mekan basacak saldıracak adam değil
Grandeeee arkandayız bizim kalbimizde yerin her zaman farklıdır
Ya abi iç yüzü dış yüzü ne önemi var? Bu adam bir sürü çoluğun çocuğun makamı sebebi ile örnek aldığı bir insan. Ne oldu ise oldu gider savcılığa şikayetçi olursun, hiç olmazsa Türkiye'de can çekişen Adalete de destek vermiş olursun.

Böyle olaylarda biz üçüncü şahıslar olarak taraf olursak, ileride başımıza Allah korusun bişey geldiğinde bir zahmet Adaletten bahsetmeyelim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Olay işte burda kopuyor. Bunu üstelik başka konularda başka oyuncu ve teknik direktörlere sallayanların yapması çok ilginç.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu zaten sadece futbolla ilgili bir illet değil ne yazık ki, ülke insanının baş sorunlarından biri... Aman o adam bizim adamdır laf söylemeyelim mantığına hayatın her alanında rastlamak mümkün, eh haliyle ortada ne hukuk kaliyor ne adalet kalıyor, ne de liyakat.

Bu zaten sadece futbolla ilgili bir illet değil ne yazık ki, ülke insanının baş sorunlarından biri... Aman o adam bizim adamdır laf söylemeyelim mantığına hayatın her alanında rastlamak mümkün, eh haliyle ortada ne hukuk kaliyor ne adalet kalıyor, ne de liyakat.
Malesef ki öyle ve bir önceki mesajda da yazdım, öyle yapanlar Allah korusun kendi başlarına bişey geldiğinde bir zahmet Adaletten bahsetmesinler.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt