Fatih Terim Saat 16:00'da Hamza Hamzaoğlu ile Buluşuyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Saat 16:00'da Hamza Hamzaoğlu ile Buluşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benden sonra bu olsun diye düşünmüyorsa, kısa vadeli bir şey ise farketmez ha hasan ha hamza

gelsin dursun kulübede

sonrasında hamzaya bırakırım diyorsa aklın yolunun bombok bir yere çıkacağı açkk

Valla iyi olur. Hamza hoca o zaman taraftar ile ters düşerek çok büyük hata yaptı. Yoksa 3 kupayı şansa almadı. Salak takımlarda sürüneceğine gelsin Terim'den ders alsın. Dursun gibi biri için taraftar ile ters düşülmez. Ayrıca Galatasaray her zaman daha iyisini arar var olanla yetinmez. Fatih hoca büyük bir ihtimal bazı planlar kuruyor eğer başkanlık düşünüyorsa bence en iyi aday Hamza hocadır.

Yardımcıların hiçbirinde teknik direktör havası yok. Fatih Terim'in yokluğunda, bu yollardan geçmiş, ne olursa olsun 3 kupa ile sezon kapatmış bir yardımcı getirmek çok doğru olur. Güzel de bir mesaj olur. Hamza Hocanın 14-15 sezonu sonrasındaki icraatleri fecaattir. Dursun'dan sonra hakkında en ağır konuştuğum adam olabilir son senelerde. Ancak Fatih Terim'in yanında ikinci adam olmasına sıcak bakıyorum.

kesinlikle gelmeli zaten milli takımdan yardımcısıydı ve hamza hoca da hemen hemen fatih terim futbolu oynatır,3 kupa da aldı bizle.gidip de zıt futbol oynatan hoca yardımcı olmaz olmamalı

Yedek kulübesinde iyi taktisyen olmasa da en azından üst düzeyde antrenörlük tecrübesi yaşamış isim görmek güzel olur. Ayrıca Hamza yabancı düşmanı filan değildir, sadece devir adamıdır. Tabii size göre hangisi daha iyi bir şeyse. Yine de Sneijder'le ilgili yaptığı ilk saçma açıklamalardan sonra takıma gelmesi akabinde hiçbir kötülük yaşatmadı adam. Ne Tudor gibi herhangi bir oyuncuyla karşı karşıya geldi, ne de Fatih hoca gibi her sezon 1 adam sildi. Ayrıca Fatih hoca sonrası için de Okan da hükümet takımı bulmuşken hiç gerçekçi aday kalmadığını unutmamak gerek. Sene başı Hasan Şaş istifasını verdiğinde yapılması gereken bir işti, geç de olsa gerçekleşmesi faydamıza olur.

Başlık Altında Hamzatoru Öven Renkdashlar Görüyorum.Bu Renkdashlar 3-5 Maç Sonra Falcao'nun Yerine Adem Büyük Serinin Yerine Selçuk İnan Belhanda'nın Yerine Taylan Feghouli'nin Yerine E.Mor Marianonun Yerine Şener Nagatomonun Yerine Ömer Bayram Görecekler Bundan Emin Olabilirler.Çünkü Hamzator Olmak Bunu Gerektirir.

hocanında bel fıtığı dısında bi baska sağlık sorunu daha var gibi reis ne olduğu simdilik belli değil ama şu hareket çok iyi oldu. dün bende bülent korkmaz falan olamazmı diye düsünüyordum yrd. olarak ama calısıyormus adam.
hamza temiz hamle bugün için. hoca 4.kez göreve geldiğinde de hagi ve bülent korkmazla bu yüzden görüşmüştü

Bülent yardimci olarak gelmez maalesef su an yükseliste. O berbat ötesi Antalyaspor takimiyila bayagi iyiydi gecen sezon.

Hamza ise bizden gittikten sonra tamamen düsüse gecti yani haberler dogruysa bu onun icin altin tepside bir firsat olur resmen. Ben onun yerinde olsam 1 saniye bile düsünmeden kabul ederdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt