Fatih Terim: "Sadece 3 puan değil, 4 oyuncu kaybettik burada" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1592167974304.png

Fatih Terim: "Emre Akbaba gibi, aşağı yukarı aynı yerden kırığı var Muslera'nın. Andone'nin de diz bağları... Uzun süre oynayamayacak o da. İkisi de çok önemli kayıp. Sezonu kapadılar."

Fatih Terim: "Kural oynat diyor ama 1.5 metre, iki oyuncu net ofsayttayken, 18'in içinde ayağını kırmasına izin verme. Başka yerde çaldığın gibi çal. Kural oynat diyor, tamam oynattın. Nereye kadar oynatacaksın? Kırılana kadar mı?"

Fatih Terim: "Penaltı var mıydı, yok muydu değerlendirecektir otoriteler. Rizespor, bizden daha çok savaştı. İyi oynamadık. Yaşanması istenmeyen günlerden biriydi, özellikle de oyuncularımın sağlığı için."

Fatih Terim: "Benle oyuncularım ve Galatasaraylıların arasında bir konu bu ama gerçekleri söylememiz gerektiğini unutmamamız lazım. Hoşuma gitmedi, beğenmedim, demek ki zihindeki o pandemi etkisiyle beden kısmında da biraz kötüye gitmişiz."

Fatih Terim: "Sadece 3 puan değil, 4 oyuncu kaybettik burada. Pes etmeyeceğiz. Çok iyi oynayan, çok iyi mücadele eden bir Galatasaray hocası olarak konuşmak isterdim."

Fatih Terim: "Kalan maçlarda pes etmeyip elimizden geleni yapacağız. Beklemediğimiz, istemediğimiz bir yol kazası ama bugün Çaykur Rizespor'un iyi mücadelesini tekrar tebrik ediyorum."

SON DAKİKA - Fatih Terim: "Kural oynat diyor. Tamam da nereye kadar? Ayağı kırılana kadar mı? 1.5 metre iki oyuncu bu kadar bariz, net ofsayt olduktan sonra... Çekeceksin bayrağı, çalacaksın düdüğü. Başka yerde çaldığın gibi ona da çalacaksın." (beIN Sports)

ya bu oynatma kuralı cidden çok saçma

çünkü sonuna kadar oynattığı için futbolcular en sık 2li mücadeleye girdikleri anda bi bakıyorsun ofsayt bayrağını kaldırıyor

bu kurala en çok fb maçında uyuz olmuştum. onyekuru hayvan gibi güç harcıyodu 50m sprint atıyodu golü atamıyodu ama hakem pozisyon bittiği için ofsayt kaldırıyordu.

Bu maça yol kazası olarak bakarsak 3.lük bile tehlikeye girer.

yarın sivasspor'un maçından sonra 4. sıraya düşeriz yüksek ihtimalle. 1 puan var sadece.

beşiktaş kazanmış olsa çok kötü konuma düşebilirdik bir anda.

şimdilik hala 2 maç önlerindeyiz. ama beşiktaş'ın görüntüsü bizden daha iyiydi.

ben ciddi anlamda sivas ve beşiktaş'a geçilip 5. sırada bitirebileceğimizi düşünüyorum.

avrupa ligi'ne katılım hakkını elde tutmak lazım en azından. rakiplerin fikstürünü de düşünürsek tepeyi yakalayamayız artık.

yav salla şu hakeme kaybecek neyin kaldı
Nolcak sallayinca kendi sucunu hakememi yigacak hakem faul tercihlerinde hata yapti diye saracchi denen pire gibi adam yarim saatte dili disari dustu hakemmk yapti

Tek ozelligi kosmak olan omer bayram messi gibi eli belinde durdu Hakemmi yapti
Falcao gibi adama bir top getiremedin Hakemmi engel oldu

Sakatliktan ciktiginda bile pire gibi olan Onyekuru bile kosamiyor hepsi hakemden dlml

Üst Alt