Fatih Terim: "Sadece 3 puan değil, 4 oyuncu kaybettik burada" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biraz objektif olayimda rakip takim taraftarlarina sirin gozukeyim ve futboldan cok iyi anladigim belli olsuncu bi traftar modelisin bu dediklerinde hakli olabilirsin ama hakemin bu aksam agzimazs sictigini degistimez Hakem kotuyse ben Hakeme sallarim cok iyi mac yonetseydi bile rize kazanabilirdi ama.cok iyi yonetmedi biz kotuyduk hakem bizden kotuydu bu kadar basit Hakem cikacak adam gibi yonetecek macini.Andonenin pozisyonunu izleyipte penalti vermemek ne kadsr sacma biseydir .
Ben hakeme super demedimki hakem rezildi ama ondan once top oynayacaksin adone net penalti verse 2-1 olsada biz maci kaybederdik duduk caldi biz bu maci kaybederiz dedim bitene kadarda fikrim degismedi

Saracchi denen pire gibi kosan adam 15 te gidemez oldu penaltiyi yapti penaltidir degildir bencede degil ama darbe varmi var salakcami evet salakca 88 de de bir hareket yapti onada calabilirdi senin takimin takir takir oynasa hakemi konusmazdik
bile cunku bu pozisyonlar olmazdi muslera 15 dk da 3 kere karsi karsiya adamlarla kaldi muslerada sakatlanmazdi

Hakemin etkisi var ama bugun hakem rizeden adam atsa penaltiyida verse yine yenilirdik ama bu hakemin seneye mac yonetmemesi gerekir direk atmalilar buda baska gercek

Hastalık filan bu sene de yırttın hocam iyi dinlen seneye saha da futbol oynayan bir takım yarat. Kör topal ite kaka bu kadar oldu. Bu sene de Fener'e koydun onunla idare ederi artık.

Ligin en pahali kadrosu ve en maliyetli kadrosu bu sezon genel degerlendirme yaparsak basarisiz lafini bile kullanmak istemiyorum. Rezil bir sezon oldu, avrupada yasadigimiz travmali skorlar ise baska bi rezillik. Tek teselli fbyi deplasmanda yenmemiz. Bu saatten sonra kim kalacak kim gidecek o onemli. Fatih Terim 0dan yine bir kadro kuracak maalesef, sayesinde bir suru copte elde kaldi. Bakalim nasil olacak :/

Üst Alt