Fatih Terim, Schalke 04 Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Schalke 04 Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

İkinci yari 4 4 2 olacak galiba. Muslera linnes serdar ozan nagatomo ndiaye fernando garry belhanda forvet forvet. Forvet adaylarim okazaki ve niasse

Fatih Terim: "Takımımıza sakatlar ordusu diyebiliriz ama hala ordu diyorsak ve başlarında da bir kumandan varsa geriye cephane kalıyor. 50 bin de cephanemiz var; taraftar. Demek ki hala savaşabiliriz. Ağlamaya sızlamaya gerek yok."
allah ne verdiyse artık. gidecek olanlar mümkünse telefonu göt ceplerinden cıkarmasınlar. ihtiyac var.

Takimda o kadar sakat varken Belhanda'yi elestirmesi sacma olurdu.Yine de satir aralarinda 10 milyon euro etmedigini ve 10 numarayi hak etmedigini agzindan kacirdigini dusunuyorum.

Terim: "Belhanda hep tartışılıyor. Bunların sebebi oyuncu gelirken beklentilerin çok yüksek tutulması. Artık rakamları bir kenara bırakalım."

Terim: "Belhanda düzgün davranan bu oyuncu. Ben daha bir gün sakatım, yorgunum diye izin almışlığını görmedim. Ne varsa dimdirekt söyleyen bir oyuncu. 10 numara giyiyor olabilir, elinden gelenin maksimumunu yapmaya çalışan bir oyuncum."

Siz bugüne kadar Fatih hocanin, ne kadar elestirilirse elestirilsin, bir tane futbolcusunu sattigini gördünüz mü?

İkinci yari 4 4 2 olacak galiba. Muslera linnes serdar ozan nagatomo ndiaye fernando garry belhanda forvet forvet. Forvet adaylarim okazaki ve niasse

4-4-2 böyle olur renktaş. Maicon ile Feghouli devre arası gider, Niasse ile Modeste gelir.

__________________Muslera

Linnes_______Ozan______Serdar___Nagatomo

Belhanda___Ndiaye___Fernando___Rodrigues

_____________Niasse___Modeste

Maça gelen adam telefonla niye uğraşır onu da anlamış değilim.Kapatılması lazım maç boyunca
flash cakıp biyerlere haber gönderiyolar herhalde. normali 2 -3 görsel alıp maç boyu cebinden cıkarmazsın. aynı kafa yapısı sinemada da aynı boku yiyor tüm dikkat dağılıyor pzevengler yüzünden. (söz meclisten dasarı, baska pezevenglerden bahsediyorum tabi ki)

4-4-2 böyle olur renktaş. Maicon ile Feghouli devre arası gider, Niasse ile Modeste gelir.

__________________Muslera

Linnes_______Ozan______Serdar___Nagatomo

Belhanda___Ndiaye___Fernando___Rodrigues

_____________Niasse___Modeste

Brn modestenin gelecegini sanmıyorum renktas. Okazaki tam elmander tipi niasse de gol konusunda fena degil. Maliyet acisindan düşündüm. Belhanda sol kenar garry sag kenar olabilir. Maicon iyi paraya giderse belki birde stoper alinir.

Ben belhandayi begenmeyenlerdenim

Ayrica terim i de sevmem fazla

Fakat terim belhanda icin iyi konusuyorsa iyidir , laf soyleyecek had bulmam kendimde

Hepimizin yasi kadar futbolun icinde bu adam

Hiç yakışmamış size Danyal Bey :oops::oops: arka cep deseydik olmaz mıydı :unsure:

Şöyle olsun istiyor Danyal Bey

images

Dar rotasyon varken Fatih hoca çıkıp Belhanda futbolcu degil kasap, önceki yönetim yapmış bir hata; el mecbur takımda mı diyecek. Motivasyon saglamak için övecek tabi...

Üst Alt