Fatih Terim, Schalke 04 Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Schalke 04 Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

Şöyle olsun istiyor Danyal Bey

images
Ooo hayirli olsun Hidayet bey yeni telefon almissin.

Belhanda yorumları çok klas, İmparator futbolcudan anlıyor adam uzman. '10' un sadece forma numarası olduğunun bilincinde zaten çoğu zaman Ndiaye ile beraber 2'li oynuyor orta sahada

mantigin boyleyse güdülmesi en kolay insanlardan birisin.

Mantigim boyle cunku kendimle ilgili bir karar almiyorum 1

Ikincisi bu isin icinde on yillardir olan ve haliyle bizden daha iyi degerlendirme yapabilecek bir insan var

Surekli isinde seneler harcamis kisileri bir seylerden anlamamakla itham etmek yerine , herseyi en iyi biz mi biliyoruz diye oz elestiri yapmak gudulmeye hazir olmak demek degildir

Tipki besiktasin hakem mevsuzu gibi bizde bir belhanda tartimasinda gercekleri göremiyoruz. Sanki tek sorun belhanda ve ondan kurtulunca muhteşem takim olacaz gibi bir hava olusuyor. Keske tek sorun o olsa.

Mantigim boyle cunku kendimle ilgili bir karar almiyorum 1

Ikincisi bu isin icinde on yillardir olan ve haliyle bizden daha iyi degerlendirme yapabilecek bir insan var

Surekli isinde seneler harcamis kisileri bir seylerden anlamamakla itham etmek yerine , herseyi en iyi biz mi biliyoruz diye oz elestiri yapmak gudulmeye hazir olmak demek degildir
kimya fizikle ilgili birsey olsa bu adam anlar ben anlamam derim ahkam kesmem. alti ustu futbol. bende anliyorum neyin ne oldugunu. gozumuz goruyor. iyide calisiyordur belhanda sonucta hoca ile iletisim kuruyor. hocanin oyuncusunu savunmasi gayet normal. ben sahada yaptiklarini elestiriyorum veya ovuyorum. dogru veya yanlis. elestiri insani ileri goturur. hoca ne yapiyorsa dogrudur demek ben bilmem kocam bilir demek gibi birsey

kimya fizikle ilgili birsey olsa bu adam anlar ben anlamam derim ahkam kesmem. alti ustu futbol. bende anliyorum neyin ne oldugunu. gozumuz goruyor. iyide calisiyordur belhanda sonucta hoca ile iletisim kuruyor. hocanin oyuncusunu savunmasi gayet normal. ben sahada yaptiklarini elestiriyorum veya ovuyorum. dogru veya yanlis. elestiri insani ileri goturur. hoca ne yapiyorsa dogrudur demek ben bilmem kocam bilir demek gibi birsey
Öyle kadinlar yok, bu bekar erkeklere anlatilan bir yalan.

Baska bir ornek vereyim . Tayyio erdogan ve akparti bir turlu hayvan haklarini koruyan tasariyi yasalastirmiyorsa 2 cift laf ederim

Dogrulugu yanlisligi sana gore bana gore olan bir durum degil cunku

Ama erdogan gidip de siyaset bilimine iliskin bir sav sunsa , ona itiraz edecek yeterlilik gormem kendimde

Terim de , takim icerisine bizden daha hakim mi , evet ? Kulubun mali ve idari duzenine bizden hakim mi ? Evet .. peki oyuncularla hemen her gun beraberken , biz oyunculari senede bir belki canli gormek disinda hangi detaylara hakimiz ?

Terimle tek esit oldugumuz nokta , 90 dk o da izliyor , biz de kah statta kah tv de izliyoruz

Ama adamin onlarla gecirdigi sure bizimkiyle kiyaslanmaz

Diger bir konu da bu adamin tecrubesi ve karar isabet orani mantiken bizden fazla olmali .

Biz hangi yeterlilik veya hangi fazlamizla bir sportif veya kadro oyuncu vs konusunda terime is ogretebiliriz ?

Of of of.

Belhanda komplexi yaşayan arkadaşlar kahroldu galiba. Satılacak bir umudu vardı oda uçtu gitti.

Bu arada bende beğenmiyorum kendilerini ama komplexli değilim okadar

Belhanda komplexi yaşayan arkadaşlar kahroldu galiba. Satılacak bir umudu vardı oda uçtu gitti.

Bu arada bende beğenmiyorum kendilerini ama komplexli değilim okadar
hoca iyi calisiyor dedi sadece. fiziki durumu ve baska opsiyon yok oynatmayip neyapacak. bence eline firsat gelirse satar dicemde bunu kanatta dusunuyor galiba:asd:

Üst Alt