Fatih Terim: "Skordan değil ama oyundan zevk aldım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Skordan değil ama oyundan zevk aldım"

Fatih Terim: "Son senelerde Türkiye tarihinde dışarıya en fazla sayıda oyuncu gitmiş. Stoper yok diyorlardı, dünyanın en iyi takımlarında dört-beş stoperimiz oynuyor."

Fatih Terim: "Eğitim ve Geliştirme Departmanı var, acaba onlara sordular mı bilmiyorum. Sayın Nihat Özdemir böyle açıklamış, uyacağız. Dünyada kısıtlanarak hiçbir gelişme olmamıştır. Ama TFF en üst seviye, ne derlerse uyacağız. Oyuncu yerli - yabancı diye ayrılmaz."

Hocam ne anlatıyorsun sen? Dalga mı geçiyorsun bizimle? Ne oyunu ne zevki? Zevk alan birileri varsa o da rakiplerimiz.

Fatih Terim: "Bizim yetiştirmede sıkıntımız var. Mesele yerli-yabancı değil, yetiştirmekte...Demek geçen sene bu kural gelse, Ozan Kabak'ı satamayacaktık!"

Terim: "Bugün Dünya şampiyonu olanların hepsinde serbest, Avrupa şampiyonu olanların hepsinde serbest. Türk oyuncuların 10-12 milyonlara bonservisleri oldu mu? Oldu. Yabancı oyuncu diye bir şey söz konusu olmamalı."

Aynen hocam yetiştirmede sıkıntımız var. Fenerin hocası Şener’i Selçuk’u jimmyi falan oyuna alıyor. Nasıl oyuncu yetişsin ülkemizde

Psikoloji bitmiş, futbol terketmiş hocayı. Merak ediyorum Ferguson M.United'ı ya da Wenger Arsenal'i niye bırakıp emekli olmuş hiç düşünüyor mu acaba?

kulüpler nası yola geldi bu kısıtlamada ona şaşıyorum ben ya. ciddi anlamda onlarda gelişmişti çünkü. iyi top iyi oyuncularla oynanır mantığının dibini kazıyan bir kural bu. rezil maçlar loading.

kulüpler nası yola geldi bu kısıtlamada ona şaşıyorum ben ya. ciddi anlamda onlarda gelişmişti çünkü. iyi top iyi oyuncularla oynanır mantığının dibini kazıyan bir kural bu. rezil maçlar loading.
emir yukarıdan,bunu anlamak çok zor degil 1 kulup baskanı bile karşı çıkmamıs düsünün
kulüpler batık durumdalar direnecek gücleri yok
yerli oyunculara yüklü paralar verilsin ve para ülke icinde kalsın dönsün isteniyor başkada bir amacı yok

Üst Alt