GSC Anket - Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Bizde tdyken hem yetersizliğin sebebiyle,hemde iktidar sebebiyle güzel bi final yapamayacaksın,yaptırmayacaklar,dahada dibe batacaksın,batacağız,sen debelendikçe direndikçe dahada dibi boylayacağız

Son zamanlardaki tek doğrun ahmet çakarın referandum çağrısına katılmamandı ama çakar seni tuzağa düşürdü bi kere,başınada başımızada gelmeyen kalmadı,aforoz edildin

Yarın giy beyaz gömleğini çek kısa videonu,güçlü bir türkiye için erken seçime evet diyorum de ve çakarı sözlü menşınla,gerekeni yap,intikamını al,çakarıda toplumun önüne at,istifanı ver iktidar değişincede özerk bir tffye başkan ol

Bu hareket özellikle şu son dönemindeki rezilliği unutmamıza sebep olabilir

İyi düşün

Bizde tdyken hem yetersizliğin sebebiyle,hemde iktidar sebebiyle güzel bi final yapamayacaksın,yaptırmayacaklar,dahada dibe batacaksın,batacağız,sen debelendikçe direndikçe dahada dibi boylayacağız

Son zamanlardaki tek doğrun ahmet çakarın referandum çağrısına katılmamandı ama çakar seni tuzağa düşürdü bi kere,başınada başımızada gelmeyen kalmadı,aforoz edildin

Yarın giy beyaz gömleğini çek kısa videonu,güçlü bir türkiye için erken seçime evet diyorum de ve çakarı sözlü menşınla,gerekeni yap,intikamını al,çakarıda toplumun önüne at,istifanı ver iktidar değişincede özerk bir tffye başkan ol

Bu hareket özellikle şu son dönemindeki rezilliği unutmamıza sebep olabilir

İyi düşün
Hocanın iktidar karşıtı olduğu fikri nereden geliyor ki? Dostu Mehmet Ağar, hükümet takımı denen Basaksehir’in stadinin adi Fatih Terim stadi. Ben sadece buna bakarak öyle olmadığını düşünüyorum, bildiğimden değil.

Hocanın iktidar karşıtı olduğu fikri nereden geliyor ki? Dostu Mehmet Ağar, hükümet takımı denen Basaksehir’in stadinin adi Fatih Terim stadi. Ben sadece buna bakarak öyle olmadığını düşünüyorum, bildiğimden değil.
Öylede olabilir ama en koyu akplide olsa o egodaki biri o güruhtan aforoz edildiyse onlara en büyük düşman olur

Şuan evde marşmelov yerken kılıçtar kılıçtar kılıçtaroğlu marşını söylüyodur büyük ihtimal

ft gitmez ahb.

Seneye arda yardımcı ant. olarak iş başı yapar.

sonraki senede ft bırakır, arda denenir. Ağar ölmezse senaryo bu.
Daha kötü bir senaryo düşünemiyorum, Allah muhafaza!..Arda Turan' ın TD olduğu bir Galatasaray, futboldan tümüyle tiksinmeme sebep olacak kadar ağır bir travma olur...

Hoca, belli ki bu sezonu tamamlayacak. AL hikayesi uzun sürmez zaten; ligde ilk üçe giremez, kupayı da alamazsa, bir daha dönmemek üzere gitsin bir zahmet; ardında da varis filan bırakmasın, hiç lazım değil!..

Daha kötü bir senaryo düşünemiyorum, Allah muhafaza!..Arda Turan' ın TD olduğu bir Galatasaray, futboldan tümüyle tiksinmeme sebep olacak kadar ağır bir travma olur...

Hoca, belli ki bu sezonu tamamlayacak. AL hikayesi uzun sürmez zaten; ligde ilk üçe giremez, kupayı da alamazsa, bir daha dönmemek üzere gitsin bir zahmet; ardında da varis filan bırakmasın, hiç lazım değil!..

Lig te ilk üçe banko giremez.
Kupa'da ki ilk sıkı deplasman da elenir.
Avrupa'da bir tur atlama ihtimali var,
sonra zaten CL takımları gelecek.

Bu kadar genç futbolcu aldık, yetiştirici aktif ve genç bir teknik direktör denemek gerekir.

Gscimbom mobil

hocanın gideceğini veya taraftarın istifaya çağıracağını sanmıyorum abi. yapılanma adı altında bu seneyi sildik, seneye de hocanın son senesi diye göz yumarlar. Sonra da bırakır. 116 yıllık kulüp 1 kişinin çiftliği olmuş durumda maalesef.

Yeni sezona Arda yardımcı Ant. olarak hocanın yanında yer alması kesin gibi, kendisi de taktik maktik bir şeyler çalışıyorum falan diyordu bi röportajında. çok maç izliyorum notlar alıyorum vs gibi şeyler zırvalıyordu

riekerinki camia beğenmez ise;

Baskan güzel transferler yaptı. Su genc oyuncuları Farke gibi bir teknik direktörle taçlandırsa bu lige ambargo koyarız.
Tam o adamlık bir kadro var elimizde...

utanması arlanması kalmayan şahıs ceketini alıp giderse 6 ay okan'ı deneyelim.
o da olmazsa sezon sonu ilhan palut. 1 sezon da ona veririz. o da olmazsa yurt dışına açılırız
unutmayın değişe değişe değişeceğiz.

Üst Alt