Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gençler macının 75. Dksından sonra oyuncular geri bile dönemedi. Herşeyden önemlisi takımın fizik sorunu var.fiziği halletmemiz lazım öncelikle. Sonrasında babel/feg belhanda mariano nagatomonun kesin kesilmesi lazım. Çok temposuz takım

Burdakiler sanıyor ki Terim düşmanıyız. Alakası yok.

Alparslan abinin dediği gibi '' Galatasaray yararına olacak bir taşı iki metre öteye koyanlara müthiş saygı duyarım. ''

Hiçbir zaman hiç kimsenin taraftarı olmadım, olmam.

Diyorsunuz ki; '' Yeni gelecek hocayı 2 ayda gönderirsiniz. ''

Evet göndeririz. O da böyle futbol oynatsın onuda göndeririz. Çünkü kimsenin taraftarı,adamı değiliz.

Bizim, Galatasaray'ın kültüründe başarısızlık kelimesi yoktur. Olmamalı. Başarısız olan kim olursa olsun hesabını verir, gider.

İsimlerin kölesi olmayın. İsimler gelir,geçer.

Aslolan Galatasaray'dır.

Gökhan Dinç ; Malatya dönüşü Fatih hoca , Yusuf Günay’a Ali Koç’a cevap versenize diyor.. Yusuf Günay’da Ali Koç ile statda yemek anlaşmalarımız var demiş.. hoca da iptal edin sözleşmeyi hepsini ben cebimden öderim demiş..

resmen rezillik!!! yöneticiliği kendi PR aracına dönüştüren bu vasıfsızlardan acil kurtulmak lazım.

Gökhan Dinç ; Malatya dönüşü Fatih hoca , Yusuf Günay’a Ali Koç’a cevap versenize diyor.. Yusuf Günay’da Ali Koç ile statda yemek anlaşmalarımız var demiş.. hoca da iptal edin sözleşmeyi hepsini ben cebimden öderim demiş..

resmen rezillik!!! yöneticiliği kendi PR aracına dönüştüren bu vasıfsızlardan acil kurtulmak lazım.

yalan haber olabilir. böyle zamanlarda ortamı germek için bu tip haberler çıkıyor hep.

bence herhangi bir tarafı gömüp diğerini koruma altına almadan oluruna bırakmak lazım her şeyi. ateşe körükle gitmeyelim.

ali koça cevap verildi o sicil mevzusunda yav başkan edepli hayvanlı bişiler söyledi yusuf gunayda o aralar hesabından bişiler yazdı resmi hesapta öyle.
derbi öncesi başkan ve koç arasında yasananlara hoca büyük ihtimal takılsada son basın toplantısında tff mhk vs onları kastetti bence ki konuşma o kısımdaydı o an zaten üstelik sadece baskana değil apo kayıplara karısıyor sürekli ama o da var hedefinde ceza almayanlar konussun birazda derken

Artık her hafta bir olaya hazır olun.
Terim bu rezil oyunla sene sonunu getirmek rezil olmak istemez.
Bu kadronun düzelme ihtimalide yok, yakında yönetim ile kavga edip kendini kovdurur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

buna inanan var mı harbiden

Böyle bir şey yoktur inanmayın

2013/14 dejavu'sunu yasayacagiz sanki. Ve yine basrolde Terim vs baskan. Yine buyuk transferlere ragmen performansta gerileme. Tff baskani yok sadece. Milli takim teklifi yok.

Terim ve baskan birbirleriyle konusmak yerine medyadan mesajlar cakiyorlarsa iletisim yok aralarinda demektir. Iletisim kopuk olduguna gore o iliski fazla yurumez demektir.

Dusunsene, senin yonettigin bir yerde altinda insanlar calisiyor ama sana hic sormuyor, anlatmiyor, konusmuyor. Kendi kendine bir duzen kurmus ve sen o duzene mudahale edemiyorsun. Ama isler ters giderse sorumluluk sende ve hesap vermen gerekiyor.

Aysal da Ft ile bu yuzden calisamadi. Hesap vermez, izahat vermez, fikir almaz, izin almaz, iletisim kurmaz. Kendi duzenini kurar ve mudahale ettirmez. Bir yonetici icin calismasi imkansiz bir adam. Bu yuzden son iki doneminde kovuldu. Bu doneminde kovulursa yine sasirmam.

sadece şunu söylüyorum hocayı eleştirelim ama hocayı yemeyelim 8jks şikecisi fatih hoca olmasa alayı halay cekecekler

korktuları galatasaray degil fatih terımın calıstırdıgı galatasaray hemde öyleböyle korkmuyorlar.

Burdakiler sanıyor ki Terim düşmanıyız. Alakası yok.

Alparslan abinin dediği gibi '' Galatasaray yararına olacak bir taşı iki metre öteye koyanlara müthiş saygı duyarım. ''

Hiçbir zaman hiç kimsenin taraftarı olmadım, olmam.

Diyorsunuz ki; '' Yeni gelecek hocayı 2 ayda gönderirsiniz. ''

Evet göndeririz. O da böyle futbol oynatsın onuda göndeririz. Çünkü kimsenin taraftarı,adamı değiliz.

Bizim, Galatasaray'ın kültüründe başarısızlık kelimesi yoktur. Olmamalı. Başarısız olan kim olursa olsun hesabını verir, gider.

İsimlerin kölesi olmayın. İsimler gelir,geçer.

Aslolan Galatasaray'dır.

Biz başarılarını öne sürünce sistem,taktik diye ağlayan kesimin bunları demesi xd

Hoca bu sene oynatmaya çalıştığın saçma sistemden derhal vazgeç yoksa havluyu 1 aya kalmadan atarız. Oynatmaya çaliştıgın bu temposuz pas oyunu zaten demode oldu zamanı geçti ki zaten bu futbolcularla asla oynayamazsın.takım pas takıntısı yüzünden temposuz ve kaleye gitmekten aciz hale geliyor

mustafa cengiz'de gaza gelip 5 senelik sözleşme yaptı. yönetim yollarsa ne kadar G.Saraylıymış göreceğiz bakalım parasını bırakacak mı yoksa 5 senelik sözleşmenin hepsini isteyecek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt