Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim birakmazsa gitmeyecek ne yirtiyorsunuz kendinizi. Sezon ortasinda birakmasini istemem ben zaten.

Insallah devre arasi 2 kanada da hizli oyuncu alir 1 de sol bek tabi. Elimizde Seri gibi oyuncu var Defans arkasina kosan oyuncu lazim.

Oyuncu değiştirmekten korkan, oyunculardan korkan, hamle yapmaktan, sistem değiştirmekten korkan, rakip kaleye takımı geçirmekten korkan Fatih Terim adlı kişi başka biri herhalde bizim tanıdığımız Fatih hoca bu değil çünkü.

Bu bütçe ve kadro ile bu puan kayıplarını gariban bir yabancı/yerli hoca yapsa topun ağızındaydı şuan. Hocaya hiç kimse bir şey demiyor oda kredilerine güveniyor sanırım. Olan Galatasaray'a olacak bu gidişatla maalesef.

Her ismi tartisirim ama bir tek belhandayi anlamıyorum eski Fatih'in takımında belhanda gibi bir oyuncu kadroda bile olamazdı heleki bu tarz vurdumduymaz tavırları olsaydı döve döve adam ederdi yada çoktan satardı

EGScH-LWkAEQan-

EGScNvpXoAANPem

sivas'a karşı selçuk harici hepsi sahada olur.

ft eskisi gibi şahin kararlar almıyor. şimdi böyle düşünüyorsa bile 2 haftaya yumuşayıp affeder herkesi.
Adamın eli kolu bağlı maalesef.. hoca da biliyor Belhanda nın üstünü çizmeyi ama ffp denen lanet var.. Belhandayı mümkün mertebe parlatmak zorundayız; yoksa beş kuruş kazanamayız ..

Fatih hoca’nin tabiki hatalari var hatta sorumlu hocadir ama bilin ki takimi düzeltecek ve sampiyon yapacak kisi de Fatih hoca dir

Sonuna kadar inaniyorum
Hocanın artık dış dünyaya kapanıp tüm enerjisini takıma vermesi lazım.. gerçekten tırnakları Galatasaray’ın içine kadar uzanmış ve Fatih hocanın bile baş edemeyeceği organize bir kötülük var çünkü.. bununla baş etmenin tek yolu da saha içinden geçiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt