Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 327 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda aşkını da, ızdırabını da seveyim! Yeter ulan artık! Bu kadar inatçı olmanın ne mantığı var, kafayı yemişsin şerefsizim!

Geçen haftaki mağlubiyetin ardından bu maçta mutlaka puan almalıydık ve öyle veya böyle aldık puanı. İkinci yarıda Trabzonspor'un da geri çekilmesiyle Nagatomo attı golü. Valla haftaya da galip gelirsek durumu düzene koyarız biraz da olsa. Şu Başakşehir'den bu sene bir şey olmaz diyorduk ama yine derinden derinden geliyorlar. Son 10 yılda beni bunlardan fazla korkutan bir takım olmadı. İşin kötüsü Okan Buruk ile daha da iyi oynuyorlar. İnşallah Almanya deplasmanından bir şekilde galip gelirler de Avrupa Ligi'nde devam ederler. Yoksa yine kanser ederler.

Fatih Hocam da artık gönderilecek ve kalacak futbolcuları iyice bellesin ve geçen sene yapıldığı gibi bu sene de ikinci yarıya bomba gibi girelim.

Maça bence çok iyi hazırlanmışız fakat fark yaratan oyuncu eksikliği çekiyoruz takımın 10 numarası yeteneksiz ve forveti de ne kadar mücadeleci olsa da sınırlı olunca böyle oluyor. Falcao veya andone olsa bence skoru daha erken alabilirdik. Ayrıca mariano feghouli belhanda (nagatomaya 1 maçlık af) oynadıkları futboldan zevk alıyor mu merak ediyorum. Onları oynatmazsak çok iyi olacak.

ilk yarı kalan maçları alırız, bu sezon şampiyon olabiliriz. ama birileri satılacaksa sırf şampiyon olacağız diye yaşlı adamlara bu paralar gömülmesin. hocanın futbolcudan anladığı yok takımın neye ihtiyacı olduğunu söylesin ona göre genç oyuncular alınsın. günü kurtaracağız diye satacak adam kalmayacak takımda bütün ihtiyarları topluyoruz. biraz profesyonel çalışma görelim artık kulüpte.

Yanlışlar yapıyor evet ama şanssızlık da çok takımın en iyisi sakatlanıp çıktı elinde forvet yok neredeyse adem bu takımda forvet oynayacak kapasitede değil geçtim falcaoyu andone hatta belki babel bile olsaydı bugün ileride daha farklı olabilirdi maç sürekli söylediği ocak hamlelerini yerinde yaparsa şampiyon olmamak için hiçbir sebep yok

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2. yarıdaki mücadele iyiydi, zaten ilk yarıyı izleyemedim. üretkenlikteki sorunlar giderilir ve defanstaki aksaklıklar hallolursa kimse duramaz karşımızda.

bunların gerçekleşmesi için evvela evlatçılıktan vazgeçmesi gerekir ki öyle de oluyor gibi. yoksa bizi de kendisini de yakacak arsız herifler. o yüzden çok samimi evlatlarla yolların ayrılacağını düşünüyorum. oyuncularına güven duyması güzel bi şey ama o güveni karşılamayacak tonla adam var. hem de bağırıyorlar, ben yarı yolda bırakırım, ihanet ederim diyorlar. bunları görebilseydi keşke sezon başlamadan

Yapacağına hiç inanmıyorum ama artık adaletli davranmalı

Gerçekten hak edene vermeli formayı

Ama dediğim gibi yapacağına inancım yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt