Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 329 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sampiyon olacagiz

İlgili resim

Mekanın sahibi!

golü yedikten sonra donku ileriye atip 4-4-2 ye gecmesi hosuma gitti acikcasi. bunun devamini bekliyoruz hoca sen busun. ofansif düsünen birisin.
Asil mesele bu. Eger donk gibi biri bizim hucum ihtiyacimizsa fizikli bi forvet niye aldirmadi terim? Giroud ismi gecti bi ara inş gelir... Muric bicilmis kaftandi bu tipte. İsim transferleri yaptık rol-gorev transferleri değil, kadro planlamamiz yanlisti bu sene bunun sıkıntisini cekecegiz malesef

Transferleri icin cok elestirdim ve elestirmeye de devam ederim ama Donk'u forvete atip, durum 1 1 olmasina ragmen hala forvette tutmasi takdir edilesi.

Transferleri icin cok elestirdim ve elestirmeye de devam ederim ama Donk'u forvete atip, durum 1 1 olmasina ragmen hala forvette tutmasi takdir edilesi.
Feghouli ve Belhanda'nin yerine iki tane oynayan adam girince takima bir can geldi. Lemina cikmak zorunda kalmasa muhtemelen golü daha erken bulup sonunda kazanirdik.

Hocanin ayrica Nagatomo'yu bir kez sag bek oynatmasi gerektigini düsünüyorum. Bir de o tarafta görelim, belki isabetli orta yapabilir oradan. Adaletli forma verse bizim genis kadro lider olurdu simdi. Sanki oyuncu yokmus gibi her mac Feghouli ve Belhanda'yi oynatarak rakipleri sevindirdik. Derbileri verdik mesela.

Feghouli ve Belhanda'nin yerine iki tane oynayan adam girince takima bir can geldi. Lemina cikmak zorunda kalmasa muhtemelen golü daha erken bulup sonunda kazanirdik.

Hocanin ayrica Nagatomo'yu bir kez sag bek oynatmasi gerektigini düsünüyorum. Bir de o tarafta görelim, belki isabetli orta yapabilir oradan. Adaletli forma verse bizim genis kadro lider olurdu simdi. Sanki oyuncu yokmus gibi her mac Feghouli ve Belhanda'yi oynatarak rakipleri sevindirdik. Derbileri verdik mesela.
Abi belhanda 80de cikti biz zaten golu yedikten sonra iyi oynamaya basladik fegin cikisi etkiledi seri de cok iyi oynadi. Takımın leşi feguli 👍😍

Hepsinde haklisin. Fazla begenmesem de Jimmy bile 5 dakika parlayinca pozisyona girdik ve deli gibi pres yapiyorlar. Fegh Babel Belhanda filan uzak durmali artik. Begenilmeyen Emre bile dikine gidince savunmaya panik yasatti. Jimmy, Emre gibilerin yerine daha iyilerini bulursak bu ligi rahat aliriz. Suanda tek korkum Lemina'nin sakatligi.

Hepsinde haklisin. Fazla begenmesem de Jimmy bile 5 dakika parlayinca pozisyona girdik ve deli gibi pres yapiyorlar. Fegh Babel Belhanda filan uzak durmali artik. Begenilmeyen Emre bile dikine gidince savunmaya panik yasatti. Jimmy, Emre gibilerin yerine daha iyilerini bulursak bu ligi rahat aliriz. Suanda tek korkum Lemina'nin sakatligi.
Elimizde yetersiz, isimsiz ve yeteneksiz diye oynatilmayan biraz hareketli kenar oyunculari bile epey fark etti. Emre Tasdemir Gazisehir macinda asist yapmisti mesela. Isimler degil adamlar oynar diye bosuna dememisler. Onyekuru baya iyi transfer olur. Linnes'le birlikte...Zonzi'den bir sekilde faydalanmak lazim ama suan icin takimda iyi bir görüntü vermiyor.

Abi belhanda 80de cikti biz zaten golu yedikten sonra iyi oynamaya basladik fegin cikisi etkiledi seri de cok iyi oynadi. Takımın leşi feguli 👍😍
Cok iyi oynamadik. Trabzon golu atinca iyice panikleyip topu bize verdi. Zaten topun bizde oldugu her sablonda Seri'nin verimsiz olmasi imkansiz. Acikcasi Trabzon golu 50. dakikada atinca icimden Allah'tan erken yedik diye sevindim. Ve o su macta bile 1 puandan pay cikartmaya calistigin Belhanda yuzunden 60. dakikada kapatacaktim. Maci tekrar izle ve o ara kac basit top kaybettigini say. Yedigimiz golde bile 47.48. dakikalarda yine basit top kaybiyla baskimiz bitti.

Cok iyi oynamadik. Trabzon golu atinca iyice panikleyip topu bize verdi. Zaten topun bizde oldugu her sablonda Seri'nin verimsiz olmasi imkansiz. Acikcasi Trabzon golu 50. dakikada atinca icimden Allah'tan erken yedik diye sevindim. Ve o su macta bile 1 puandan pay cikartmaya calistigin Belhanda yuzunden 60. dakikada kapatacaktim. Maci tekrar izle ve o ara kac basit top kaybettigini say. Yedigimiz golde bile 47.48. dakikalarda yine basit top kaybiyla baskimiz bitti.
Renktas su an bi sey yazacaktim maçla ilgili ama yazmicam bu sefer fena edersiniz beni 😂 umarim bu reaksiyonumuz bizi kendimize getirir

Oynanan oyun hala cok verimsiz. Bu verimsizlikte sonuc alabilmek icin haddinden fazla efor sarfedilmesi gerekiyor. Habire oyuncular sakatlaniyor bu yuzden. FT efficiency konusunda gunumuz futbolunun cok cok gerisinde. Bundan sonra da bunu duzeltebilecegini sanmiyorum.

Neyse ki Unal K. korkaklik etti de bir puani alabildik. Avrupa'da adini hatirlamadigimiz takimlar bunlari, basak'i, bjk, yi tokatliyorken bizim bunlara Barca muamelesi cekmemizde bir hata var. Sunu da soyleyelim. 1 puan aldik diye FT'ye zafer yazanlar bu laflarini yakin zamanda yutacaklar. Bu futbol ile ilk 5'e girmemiz zor. Bu sistemsizlikle takima transferde fayda etmez.

FT'nin forma adaletinden sikayet edenlerde sunu bilmeli. Bu adamin bildigi bu. Adil oldugunu dusunuyor. Adam Belhanda'yi en iyi oyuncum zannediyor. Siz bakmayin, taraftar baskisiyla bir kac hafta kesti. Hala Belhanda'nin en kilit oyuncusu olduguna inaniyor. FT kaliteli adamdan pek anlamaz. Egosunu oksayan adamdan iyi anlar ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt