Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 378 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye israrla ayni ruhsuz hayal kirikliga ugratan oyunculari oynatiyor, bi turlu anlam veremiyorum. Ruhsuzlari görecegimize Mustafa Kapi yahut Atalayi görelim, sahadakilerden daha kötü oynayamazlar iyi oynadiklari zaman oyuncu kazanmis oluruz

Tuhaf isler

Her maç aynı takımı oynatıp maç sonu ağlıyorsun hoca. Mariano Feg Nagatomo Babel kanatlarıyla olmayacağını görmek için kaç maç daha yenilmen gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5ae1d4df66a97c82afd63487

reise haksızlık yapıldığını hissediyorum. adama emekli nigel de jong'u ve kampta çıplak gezen cavanda'yı transfer diye verdiler, sesini çıkarmadı. hem de klas bir adamdı. muhtemelen futbol dışında golf oynayarak zaman geçiren, bach ve schubert dinleyen ince ruhlu bir insandı. sneijder tarafından oyuncak gibi kullanıldı. yollarımız bir daha kesişirse gerçek potansiyelini hepimize göstereceğine şüphem yok.
Pp güzel üstad

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tek kelimeyle rezalettir artık bu. 6 haftadır puan dahi alamayan takıma, 10 kişi kalmışken 2-0’dan puan kaybediyorsan bunun izahı yoktur. Şamp.Ligi’ndeki rezil tablo “maddi yetersizlikten” dedik, peki bu rezaletin bahanesi ne? Bahane yok! Bunun bahanesi yok!

İki maçta bir atan onu da zar zor bulan takıma 10 kişiyken 3 dakikada 2 gol attırdık. Bunun bir ötesi yok. En kötü kısmı ise 2-1’den sonra bunun olacağını hepimiz biliyorduk.

Niye karımız mı bu adam? Ayrıca adamın kötü günü yok ki. 3 milyonu cukkalayıp üzerine 5 sene garantileyen adamın kötü günü mü olur? Sucuk partisi, ayak tenisi çayırda çimde hayatı geçiyor mis. Kötü günü neymiş? Baskı yok, istifa diyen yok. Salak bi taraftar grubu (seni tenzih ederim) tanrı gibi tapıyor ona, daha ne ister bi adam?

dinazor taraftar kitlesi sayesinde hala oradasın.. 97 yılından beri bir insan inadından vazgeçmiyorsa, defolup gitmeli..

Tam tersine, yeni nesil efsaneleştirdi bunu. Zamanında UEFA aldı vs diye. Yoksa 96-2000i izlemiş, Canaydın dönemini bilen biri Terim'in senelerdir aynı olduğunu bilir. Hiç değişmedi, aynı iş bilmezliğiyle devam ediyor. Para harcat, oyuncu harca, biat etsinler, psikolojik olarak ve ekonomik olarak takımı bitir, tekrar toparlayana kadar milli takım ya da emekli gibi takıl, para kazanmaya başlayınca, başarı gelince tekrar geri dön. Cukkalayacak komisyon ve uzun vadeli sözleşmeler vs cepte dursun.

FT yi 2 senedir eleştiriyorum ve FT cilerin hedefi oldum.

Daha dun bana saldıran bir zat-ı muhterem (kendisi moddur) bugun "Defol git" diye post atıyor..

FT ye kufur edenler birsuru..

Eeee gunaydın ..

Biz FT yi eleştirince (hakaret , kufur etmeden) siz saldırıyordunuz.. Buyurun takımın durumu ile gurur duyun..

Biraz durust olun be durust.. FT yi savunanlara saygım var.. FT yi elestirenlere saldırıp, bugun ona "defol git" diyenlere saygım yok..

CL maclarında makas acıldı dedin, magduriyet edebiyatı yaptın Mr.Terim..

Senin yuzde birin degerinde 2.Lig ekibi Tuzla sana ders verdi, anlamadın.. Hadi diyelim onemsemedin..

Senin elinde 130m€ luk takım var.. Lig sonuncusu, 8m€ luk Ankaragucu karsısında , ustelik 10 kişi kalmış takıma 2-0 dan mac verdin yaa.. Ustelik kendi saha ve seyircin onunde..

Ulan senin yerinde ben olsam yerin dibine girerim be.. Utanırım.. Mikrofonlara konusacak yuzum olmaz.. Biraz gururun varsa, biraz takım sevgin varsa geregini yaparsın.. Ama biliyorum ki sen hep kendini dusunursun, takımı degil.

kendisinden cacık olmayacağını anlamak için bugünkü basın toplantısını izlemek yeterli.

çok pozisyon kacırdıgımızı ve rakibin tek ah dedirten pozisyonu olmadığını söylüyor. ayrıca sezon genelinde 90.dklara kadar oyundan memnun olduğunu uzatmalardan memnun olmadığını söylüyor. gerçeklerle bağı kopmuş. o yüzden kendisine harcayacağı 1 lira bile verilmemeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt