Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 380 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berlin düşmeye yakınken hala ''Savaşı kazanacağız inanın hüloğğğ'' diye nağralar atan beyni sulanmış Almanlar vardı bilirsiniz.
Fatih Terim'den hala ümidi olan, tarikat lideri gibi tapan güruhun hiç bir farkı var mı şundan?
Terim kalsın da Galatasaray kötü olursa olsun diyor adamlar. Sen bunlara laf falan anlatmazsın boşver. Terimsporlu diyince kızıyorlar.

s1.jpg

İmparatorumuzun maç içindeki ileri derece gelişmiş taktiği. Her maç böyle 50 tane pozisyon yakalayabilirsiniz xd Bedeviyi söylemiyorum bile, o adamın Terim'i de salladığını sanmıyorum. Gelebileceği maksimum takım biziz ve 3,5 maaş alıyor bi de Türkiye'de krallar gibi rahat. Değil kırık çene kırık kafayla bile oynar zaten.

Yav sen Fatih Terim'sin kendine gel artık be. Esip gürleyen adam olmuş pısırık adam.

Vallahi kafayı yiyeceğim, noldu hoca heyecanını mı kaybettin?

Bu açıklamaları yapan adam şimdiki saçma sapan pısırık boktan açıklamaları YA PA MAZ!

Bu adamı da saçma sapan teknik taktikle eleştirenler bir zahmet futbol mutbol izlemesin. Sahada mücadele yok aloooo. Fatih Terim mi diyor mücadele etmeyeceksiniz diye? Geçin bunları ya. En büyük hainler futbolcular. Önce mücadele etsinler teknik taktiği sonra konuşuruz zaten.

En son basin toplantisina baktim Terim orda ne konusuyor ne anlatmak istiyor belli degil, hocanin frenleri patlamis son sürat gidiyor, kafa olarak bitmis, acilen bu isi birakmasi gerek.

Sahada mücadele yok onu biliyoruz suc futbolcularin demisinde, iyi iste sorun orda basliyor, hoca haftalarca mücadele etmeyen oyunculari neden hala oynatiyor bunun aciklamasi da yok. Eski terim olsa oynamayanin gözünün yasina bakmaz ister genc ister yasli kadro disi birakirdi. Cikip karsimiza bazi oyuncular bilerek böyle yapiyor onun icin kadro disi biraktim dese onlarin yerlerinde alt yapidan genc oyuncular oynatsa kimsenin söyliyecegi bir lafi olmaz, daha bir kac hafta önce kendisi dedi, bu saat den sonra 17 veya 18 yasindaki oyunculari sahada görebilirsiniz diye, nerde bu oyuncular?

Lig sonuncusuna hem de en önemli oyuncusu kırmızı kart görmüş ve 10 kişiyken, ayrıca maçı 2-0 önde götürüyorken maç 2-2'ye geliyorsa söylenecek tek bir söz vardır: İstifa da bir hizmettir. Dün ki puan kaybının hiçbir bahanesi olamaz. Hoca zaten yaptığı oyuncu değişiklikleri maçı rakibe verdi şu Ocak muhabbeti de sıktı artık takım 2 yıldır bir şey oynamıyor bahane duymaktan sıkıldı artık bu taraftar.

Maçın en iyisi Belhanda sahada yuhalanıyor diyor bu cümle hocaya olan bütün inancımı bitirdi. Sen padişah isen biz taraftarlar derebeyiyiz istediğimizi vermez isen padişahımız olamazsın. Burası Galatasaray eğer başarısızsan gidersiniz bunu unutmayın.

Yalniz Terimciler de Terim'in bizzat kendisi de Terim'in basarisiz oldugu 03-04 sezonunu hafizalarindan silmis.Terim 02-03 sezonunda 2. olmus, 03-04 sezonunda da sampiyonluk sansimiz yokken 26.haftada ayrilmisti.Yani basarisiz 2 sezonu var bizde.

O sezonu saymayan Terim 18 hafta calistirdigi 17-18 sezonunu direkt kendisine yazmaktan geri durmuyor ama.

Bunun adi sark kurnazligidir.

🎙 Soru: "Umudunuz var mı?"
🎙 Fatih Terim: "Umutsuz olsam burada olmam. 9 defa durmuşum, 8 kez şampiyon olmuşum yeter derim. Pes etmem mümkün değil. Galatasaraylı gibi oynarız, bu farkı da kapatırız. Kapatamazsak da pardon demesini biliriz -ki, pek olmadı ama olur mu olur."

Kafa gitmiş maalesef ben hep dedim zaten kendisine özel bir sevgi veya saygı duymam olması gerektiği kadar ama maalesef sevenlerini geçtim herkes tarafından az çok sahip olduğu itibarı da yok edecek bu gidişi ile çünkü mesele yenilmesi, puan kaybetmesi değil aynı hataları sürekli yapıp aslında ben doğru yaptım, ben iyiyim, oyuncular iyi ama ama ama ama şu şu gibi olaydan çok kopuk ve gerçeklerle örtüşmeyen şeyler söylemesi. Selçuk u oyuna aldın diye kim niye övsün seni ya, Selçuk ne zaman futbol oynamış en son bu takımda sorsunlar kendi bile hatırlıyor mudur acaba? Belhanda ne yaparak sahanın en iyisi olur zaten bu oyunu oynayan birinin iyi hatta en iyi olmasından bahsediyorsan lig sonuncusuna karşı 10 kişi iken 2 gol yemeni de yadırgamamak gerekir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt